Similar lots by type
-
#691
Een eikenhouten bureau met twee paneeldeurtjes en drie centrale laden. Met acht kleine schuifjes binnenin onder het klapblad. Van oorsprong XVIIIe eeuw.
Bureau en chêne ouvrant à deux portes aux panneaux et à trois tiroirs centraux. Huit petits tiroirs derrière l’abattant. Base du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 82 x 150 x 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#8Leo Maes
Een tabakspot van Torhouts aardewerk, versierd met een reliëfdecor van bloemen en een spreuk op de voorzijde. Gemerkt ‘LM, Torhout’ en gedateerd 1890. Deksel beschadigd.
Un pot à tabac en poterie de Torhouts, orné d'un décor en relief de fleurs et d'un dicton sur le devant. Marqué 'LM, Torhout' et daté 1890. Couvercle à dégât.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 20 / 25 -
#635
Een lot van vier verschillende XVIIIe eeuwse borden van Chinees porselein, waarvan drie met meerkleurige bloemendecors en één met Imaridecor.
Lot de quatre assiettes différentes en porcelaine de Chine du XVIIIe siècle, trois à décors floraux multicolores et une à décor Imari.No longer availableDim. Ø: 22 & 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#375
Een paar diepe borden van Chinees porselein met blauw op witte decors van vogels in een landschap. Eind XVIIIe eeuw. Een met herstelling, de andere met haarscheur.
Une paire d'assiettes creuses en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc d'oiseaux dans un paysage. Fin du XVIIIe siècle. L'un avec réparation, l'autre avec cheveu.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 25 / 40 -
#361
Een sierkannetje met bloemendecor in reliëf met een bok aan de voet. Onderaan gemerkt met verguld anker. Chelsea, omstreeks 1770.
Un pichet décoratif à décor floral en relief avec un bouc au pied. Marqué en bas avec ancre dorée. Chelsea, vers 1770.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#355
Twee verschillende borden van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors. Eén met haarscheur. XVIIIe eeuw.
Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine à décors floraux multicolores. Un avec une fêlure capillaire. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#136
Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.
Un meuble à deux portes en chêne aux portes sobrement décorées. XIXème siècle.No longer availableDim. 185 x 197 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#21
“Muze”. Een meerkleurig Duits porseleinen beeldje. XIXe eeuw. Schade aan een teen en een hand.
"Muse". Une figurine en porcelaine allemande multicolore. XIXème siècle. Dégât à un orteil et à une main.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#249Barony
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Medio XIXe eeuw.
"Portrait d'une femme bourgeoise". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Milieu XIXème siècle.No longer availableDim. 37 x 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#149
“Romantisch dorpszicht”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.
"Vue de village romantique". Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. 60 x 76 cmEstimate: € 300 / 400 -
#131
Een kruisbeeld - reliquarium in barokke stijl van deels zwartgelakt hout met schildpadopleg en messing. Met fijn gesculpteerde Christus en met plaasteren Mariabeeldje. Eind XIXe eeuw. Achteraan een sekreet met daarin attesten van de relikwieën, uitgevaardigd door de Jezuïet Paul Goethals.
Un crucifix - Reliquaire de style baroque en bois partiellement laqué noir avec incrustation d'écaille de tortue et laiton. Avec un Christ finement sculpté et une statue en plâtre de la Vierge Marie. Fin XIXème siècle. Au dos se trouve un secret avec des certificats des reliques, délivrés par le jésuite Paul Goethals.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 200 / 300 -
#397
Een messingen vide-poche in de vorm van een zwaan.
Une vide-poche en laiton en forme de cygne.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#246
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#57
Een grote Chinees porseleinen terrine met meerkleurig bloemendecor en met handvatten in de vorm van varkenskoppen. Eén oortje beschadigd. XVIIIe eeuw.
Une grande soupière en porcelaine de Chine à décor floral multicolore et aux anses en forme de têtes de cochons. Une anse endommagée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 22 x 31 x 21 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#604Romain De Saegher
“Maria-Magdalena wast de voeten van Jezus”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
Marie-Madeleine lave les pieds de Jésus. Gouache sur papier. Signé et daté '72.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 160 / 200 -
#327Bequet
Een meerkleurig aardewerken kruik en lampvoet. Gemerkt.
Pichet et pied de lampe en faïence multicolore. Marqué.No longer availableDim. h: 35 en 43 cmEstimate: € 20 / 40 -
#540
“L’union fait la force”. Een verzilverd metalen zakhorloge met afbeelding op de achterkant. Souvenir de l’indépendance. 1830-1905.
"L'union fait la force". Une montre de poche en métal argenté avec une image au dos. Souvenir de l'indépendance. 1830-1905.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#312
Een coupe in Boheems blauw en ongekleurd kristal.
Une coupe en cristal de Bohème bleu et incolore.No longer availableDim. 30 x 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#413Val Saint lambert
Een vaas van rozerood kristal. Gemerkt onderaan.
Un vase de cristal rose-rouge. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#514
Een spiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl bovenaan versierd met een lauwerkrans.
Un miroir en bois doré de style Louis XV décoré en partie haute d'une couronne de laurier.No longer availableDim. 178 x 100 cmEstimate: € 220 / 240 -
#34René De Pauw
“Drie ambachtslieden”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 8/50 buiten de plaat.
"Trois artisans". Une gravure. Signée et numérotée 8/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 45 cm x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#65
Twee vazen van Engels porselein.
Deux vases en porcelaine anglaise.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#515
Een serie van zeven porseleinen borden met een famille rose decor van bloemenvazen en met bloementuilen in vier uitsparingen op de vleugel. Chinees werk, XIXde eeuw. Enkele kleine randschilfers, wat slijtage aan sommige decors.
Série de sept assiettes en porcelaine à décor famille rose de vases fleuris et de bouquets de fleurs dans quatre cartouches sur l'aile. Travail chinois, XIXe siècle. Quelques petits éclats en bordure, quelques usures à certains décors.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#32Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Pont a Rynsbourg”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1918.
Pont à Rynsbourg. Une gravure. Signée et datée 1918.No longer availableDim. 40 cm x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#656
Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met pietra dura decor van geisha’s onder glas.
Table basse chinoise en bois laqué noir à décor en pierre dure de geishas sous verre.No longer availableDim. Ø 81 cmEstimate: € 50 / 80 -
#247
Een oude microscoop met toebehoren in houten kastje.
Un vieux microscope avec accessoires dans une caisse en bois.No longer availableDim. H:28cmEstimate: € 40 / 60