Similar lots by type
-
#375
Een paar diepe borden van Chinees porselein met blauw op witte decors van vogels in een landschap. Eind XVIIIe eeuw. Een met herstelling, de andere met haarscheur.
Une paire d'assiettes creuses en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc d'oiseaux dans un paysage. Fin du XVIIIe siècle. L'un avec réparation, l'autre avec cheveu.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 25/40 -
#136
Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.
Un meuble à deux portes en chêne aux portes sobrement décorées. XIXème siècle.No longer availableDim. 185 x 197 x 66 cmEstimate: € 120/200 -
#246
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120/180 -
#21
“Muze”. Een meerkleurig Duits porseleinen beeldje. XIXe eeuw. Schade aan een teen en een hand.
"Muse". Une figurine en porcelaine allemande multicolore. XIXème siècle. Dégât à un orteil et à une main.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#149
“Romantisch dorpszicht”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.
"Vue de village romantique". Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. 60 x 76 cmEstimate: € 300/400 -
#249Barony
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Medio XIXe eeuw.
"Portrait d'une femme bourgeoise". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Milieu XIXème siècle.No longer availableDim. 37 x 32 cmEstimate: € 200/300 -
#8Leo Maes
Een tabakspot van Torhouts aardewerk, versierd met een reliëfdecor van bloemen en een spreuk op de voorzijde. Gemerkt ‘LM, Torhout’ en gedateerd 1890. Deksel beschadigd.
Un pot à tabac en poterie de Torhouts, orné d'un décor en relief de fleurs et d'un dicton sur le devant. Marqué 'LM, Torhout' et daté 1890. Couvercle à dégât.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 20/25 -
#691
Een eikenhouten bureau met twee paneeldeurtjes en drie centrale laden. Met acht kleine schuifjes binnenin onder het klapblad. Van oorsprong XVIIIe eeuw.
Bureau en chêne ouvrant à deux portes aux panneaux et à trois tiroirs centraux. Huit petits tiroirs derrière l’abattant. Base du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 82 x 150 x 61 cmEstimate: € 100/120 -
#57
Een grote Chinees porseleinen terrine met meerkleurig bloemendecor en met handvatten in de vorm van varkenskoppen. Eén oortje beschadigd. XVIIIe eeuw.
Une grande soupière en porcelaine de Chine à décor floral multicolore et aux anses en forme de têtes de cochons. Une anse endommagée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 22 x 31 x 21 cmEstimate: € 200/240 -
#635
Een lot van vier verschillende XVIIIe eeuwse borden van Chinees porselein, waarvan drie met meerkleurige bloemendecors en één met Imaridecor.
Lot de quatre assiettes différentes en porcelaine de Chine du XVIIIe siècle, trois à décors floraux multicolores et une à décor Imari.No longer availableDim. Ø: 22 & 23 cmEstimate: € 100/120 -
#361
Een sierkannetje met bloemendecor in reliëf met een bok aan de voet. Onderaan gemerkt met verguld anker. Chelsea, omstreeks 1770.
Un pichet décoratif à décor floral en relief avec un bouc au pied. Marqué en bas avec ancre dorée. Chelsea, vers 1770.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80/120 -
#131
Een kruisbeeld - reliquarium in barokke stijl van deels zwartgelakt hout met schildpadopleg en messing. Met fijn gesculpteerde Christus en met plaasteren Mariabeeldje. Eind XIXe eeuw. Achteraan een sekreet met daarin attesten van de relikwieën, uitgevaardigd door de Jezuïet Paul Goethals.
Un crucifix - Reliquaire de style baroque en bois partiellement laqué noir avec incrustation d'écaille de tortue et laiton. Avec un Christ finement sculpté et une statue en plâtre de la Vierge Marie. Fin XIXème siècle. Au dos se trouve un secret avec des certificats des reliques, délivrés par le jésuite Paul Goethals.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 200/300 -
#355
Twee verschillende borden van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors. Eén met haarscheur. XVIIIe eeuw.
Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine à décors floraux multicolores. Un avec une fêlure capillaire. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 50/80 -
#397
Een messingen vide-poche in de vorm van een zwaan.
Une vide-poche en laiton en forme de cygne.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#668Goebel, Germany
“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. Het eerste met beschadiging.
« Herbst » et « Fruhling ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Le premier avec des dégâts.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60/80 -
#47Capodimonte
“De rekenles”. Een groep van meerkleurig biscuit. Ontwerp Rori. Gemerkt.
"Les comptes". Un groupe de biscuit multicolore. Conception Rori. Marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#196
Een tweedelige mahoniehouten vitrine met onderaan een paneeldeur, bovenaan een beglaasde deur met latwerk. Engeland, tijdperk Victoria.
Une vitrine en acajou en deux parties avec une porte à panneaux en bas, une porte vitrée avec treillis en haut. Angleterre, ère Victoria.No longer availableDim. 199 x 81 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#299
Een grote en een kleine vaas van geslepen en blauw gedubbeld Boheems kristal.
Un grand et un petit vase en cristal de Bohème doublés bleu et taillés.No longer availableDim. h: 17 - 17,5 cm Ø 12 - 22 cmEstimate: € 35/45 -
#591
Een vaas van Chinees porselein met olifanten als handvatten en versierd met diverse figuren.
Un vase en porcelaine de Chine à anses en forme d'éléphants et décoré de diverses figures.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 45/55 -
#365
Een reeks van vier kopjes met schoteltjes van Imariporselein.
Un ensemble de quatre tasses avec soucoupes en porcelaine d'Imari.No longer availableDim. Ø: 8 & 13 cmEstimate: € 20/40 -
#44J. De Vogelaere
“Zeilboot op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voilier en mer". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 50/70 -
#642
Een kom van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en planten. Op sokkel van rood marmer, versierd met twee 950‰ zilveren monturen met merkteken van Matelot te Luik.
Bol en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et végétaux. Sur un socle en marbre rouge, orné de deux montures en argent 950‰ avec la marque de Matelot à Liège.No longer availableDim. h: 20,5 Ø: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#10
Een 14 K geelgouden ring.
Une bague en or jaune 14 carats.No longer availableDim. 2,27 gEstimate: € 80/120 -
#96
Een gebeeldhouwd eikenhouten klapsecretaire in Lodewijk XVI-stijl.
Bureau à abattant en chêne sculpté de style Louis XVI.No longer availableDim. 98 x 91 x 45 cmEstimate: € 200/220 -
#352Dyckmans
“Suite of Icarus”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 3/10.
Suite d'Icare. Une gravure en couleurs. Signé et numéroté 3/10.No longer availableDim. 20x26cmEstimate: € 10/20 -
#468Goebel, Germany
“Wir wünschen Dir das Beste”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. 1991 Ontwerp van Helmut Fischer. Gemerkt en gesigneerd door de kustenaar onderaan. No. 600.
"Wir wünschen Dir das Beste". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. 1991 Conception par Helmut Fischer. Marqué et signé par l'artiste de la côte en bas. no. 600.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 250/350