Similar lots by type
-
#870Een massief messingen haardketel met pan en schuimspaan.
Un chaudron en laiton massif et écumoir.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 55 / 65 -
#860Een houten emmer met messingen recipiënt.
Un seau en bois à récipient en laiton.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 45 / 55 -
#8Een lot van elf messingen kandelaars, waarbij vijf paar en een enkele
Un lot de onze candélabres en laiton dont cinq paires et un seul.No longer availableDim. h: 20 - 29 cmEstimate: € 55 / 100 -
#850Een rood- en geelkoperen doofpot.
Un pot etouffeur en cuivre rouge et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#869Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
Paire de candélabres en laiton montés en lampe à l’électricité.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 30 / 40 -
#386Een ronde koperen tafel op zes poten en met een rood marmeren blad.
Une table en cuivre à six pieds et tablette en marbre rouge.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#416Een koperen haardgarnituur, bestaande uit een pauwstaarthaardscherm, twee haardstellen, een houtbak, een paar vuurbokken en een staander voor lucifers.
Une garniture de cheminée, comprenant un pare-feu en queue de paon, deux ensembles de feu, un bac à bois, une paire de chenets et un porte-allumettes.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#510Een messingen brievenklem met een schelp en bloedkoraal.
Un serre-lettres en laiton et coquille et corail sang.No longer availableDim. 11 x 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#283Th. Moore, IpswichEen koperen lantaarnklok. Gemerkt in de wijzerplaat. Met slinger en gewichten.
Une pendule lanterne. Marque dans le cadran. Avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#567Een zittende Boeddha van massief messing. Enkele manco’s en beschadiging.
Un Bouddha assis en laiton plein. Quelques manquements et dégâts.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 140 -
#746Een paar grote messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Une paire de candélabres d’église en laiton, style baroque.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 120 / 180 -
#449Een driedelig haardstel van messing met staander.
Garniture de cheminée en laiton sur support.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 25 / 35 -
#880Een paar messingen kandelaars.
Une paire de candélabres en laiton.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#204Louis Van KuyckPeriod: 1821-1871“Wasvrouw voor een hoeve”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd en gedateerd 1860.
”Lessiveuse, fermette”. Huile sur panneau. Monogramme et daté 1860.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 500 / 800 -
#368Boch GermanyEen aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#874Val St. LambertEen lampenvoet van roze kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe de cristal rose. Avec marque.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#64Eugène VerboeckhovenPeriod: 1798 - 1881“Koeien”. Een studietekening. Potlood op papier. Draagt een handtekening.
”Vaches”. Une étude. Crayon sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 30 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#193“Dansende Faun”. Een bronzen beeld naar het voorbeeld uit Pompei.
”Faune dansant”. Une statue en bronze, d’après l’exemple de Pompéi.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 200 / 240 -
#616Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 400 x 300 cmEstimate: € 40 / 60 -
#768Lot Imari porselein. Vijf borden, een ovale schotel, een klein bordje en een kop (barst) en schotel.
Un lot de porcelaine Imari, comprenant cinq assiettes, un plat oval, une petite assiette, un tasse (fissure) et un plat.No longer availableDim. Ø 22cmEstimate: € 30 / 50 -
#649Jan Van Hasselt“Stilleven met postzak en postbodekepie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
”Nature morte aux képi et sac de postier”. Huile sur toile. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#499“Vijver met steiger”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Dierckx.
”Etang et ponton”. Huile sur panneau. Porte une signature: Dierckx.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 100 / 160 -
#389René DekeyserPeriod: 1883 - 1936“Zicht op de St. Romboutstoren te Mechelen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Tour St-Rombaut à Malines”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#507Een bronzen Thaise Bodhisattva.
Un Bodhisattva en bronze thaï.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 200 / 260 -
#559“De dans”. Gemengde techniek. Naar Matisse.
”La danse”. Techniques mixtes. D’après Matisse.No longer availableDim. 63 x 89 cmEstimate: € 200 / 240

