#792
#418
#41
Een paar messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
#217
Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
#298Longchamp
Een zwart-lederen handtas met stofzak.
Un sac à main en cuir noir, avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#161A. Rousaud
“Een slapend meisje op een zetel.” Beeld van zamak. Gesigneerd.
”Jeune fille dormant sur un fauteuil”. Une statue en régule. Signée.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 180/200 -
#123
Een sigarettendoos en een asbak van zilver. 800‰. Duitse keuren.
Un porte-cigarettes et un cendrier en argent. 800‰. poinçons allemands.No longer availableDim. 282,54 gEstimate: € 100/120 -
#593
Een plaquette van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
Une plaquette en porcelaine de Chine à décor de paysage polychrome.No longer availableDim. 55 x 32 cmEstimate: € 260/280 -
#423
#283
Een groengepatineerde metalen gaslantaarn. Gemonteerd op elektriciteit. Zonder glas.
Une lanterne à gaz montée à l'électricité en métal à patine verte. Sans verres.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 30/40 -
#512
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: P. Permeke.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Porte la signature: P. Permeke.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 150/200 -
#401
Een paar vechtende hanen van verzilverd metaal.
Une statue en métal argenté représentant deux coqs qui se battent.No longer availableDim. h: 27 & 21 cmEstimate: € 30/50