#457Een Chinese wierookbrander in speksteen met in totaal 7 leeuwen spelend met een bal.
#700ChanelEen zijden sjaal met het logo. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#333Een koperen en een aardewerken vijzel met stampers.
#220Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,75 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.75 ct.No longer availableDim. 9,30 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#104“Antverpia”. Gekleurde gravure naar een origineel van Joris Hoefnagel d.d. 1598, met gedichten van Daniel Rogers en Julius Scaliger.
#506Een handgeknoopt tapijt, 375 x 265 cm.
#214Eugeen Von Blaas“Bloemenmeisje.” met kleurrijk pastel opgehoogde 19de eeuwse fotoprint door Fischel, Adler & Swartz.
"Flower seller." a brightly colored pastel-enhanced 19th-century photoprint by Fischel, Adler & Swartz.No longer availableDim. 43 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#461Een paar Chinees blauw en witte porseleinen gemberpotten met vogels en floraal decor.
#534Keth Haring FoundationPeriod: °1953“Compositie met figuren”. Genummerd 85/150 en in de plaat gesigneerd met stempel en droogstempel.
#236Een donkere massief eikenhouten kloostertafel.
#47Een paar porseleinen lampenvoeten in de vorm van twee Chinese-stijl vazen. Gemerkt Porcelaine de Paris.
A pair of porcelain lamp bases in the shape of two Chinese-style vases. Marked Porcelaine de Paris.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 70 / 90