Similar lots by type
-
#31
Een kaartendoosje van wortelhoutfineer met een ingelegd decor van speelkaarten. Slijtage.
Etui à cartes de jeux en placage de ronce. Décor incrusté représentant des cartes. Usures.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 20/30 -
#711
Een taboeretje van gesculpteerd hout, versierd met kralen. Kameroen.
Tabouret en bois sculpté décoré de perles. Cameroun.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 160/200 -
#683
Een lot van zeven verschillende Afrikaanse wapens.
Lot de sept armes africaines diverses.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#615
Een netsuke van gesculpteerd hout in de vorm van een draak.
Netsuké en bois sculpté en forme de dragon.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#637
Een zittende Boeddha en een Indische olifant van respectievelijk Aziatisch ebbenhout en zwartgelakt hout.
Un Bouddha assis et un éléphant indien respectivement en ébène et en bois noirci.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#717
Een Afrikaans houten masker. Kwele, Congo Brazzaville.
Masque en bois. Kwele, Congo Brazzaville.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60/80 -
#607
Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil.
Défense sculpté en forme de crocodile. Travail africain.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 150/180 -
#737
Een houten presenteerdoos in Arabische stijl ingelegd met been, parelmoer en diverse houtsoorten.
Boîte de présentation en bois de style arabe incrustée d’os, de nacre et de différentes sortes de bois.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#671
Twee vazen van gesculpteerd Afrikaans ivoor. Eerste helft XXste eeuw. Kleine randschade achter aan de bovenkant.
Deux vases sculptées en ivoire. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Petit dégât à l’arrière du bord supérieur.No longer availableDim. H 65 en 63 cmEstimate: € 240/340 -
#108
“Madonna met kind”. Een beeld van gepolychromeerd hout. Begin XXe eeuw.
“Vierge à l’Enfant”. Sculpture en bois polychrome. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 100/120 -
#716
Eikenhouten klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl.
Secrétaire à abattant en chêne de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#648
Een wandversiering van gesculpteerd hout met sporen van polychromie. XVIIde eeuw.
Décoration murale en bois sculpté aux traces e polychromie. XVIIe siècle.No longer availableDim. L 65 cmEstimate: € 80/120 -
#545,1
Een eikenhouten tafel met gedraaide poten in H-verbinding. We voegen er zes bijpassende stoelen met rieten zit aan toe.
Table en chêne aux pieds tournés à l’entretoise en H. Ainsi que six chaises assorties aux sièges en osier.No longer availableDim. l: 210 cmEstimate: € 200/300 -
#408
Een paar bronzen wandornamenten in de vorm van Afrikaanse hoofden.
Paire d’ornements en bronze en forme de têtes africaines.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#762
Een kruidenrek van gesculpteerd hout. We voegen er een brievenhouder aan toe.
Etagère murale en chêne. Nous joignons un porte-lettre.No longer availableDim. H 62 cmEstimate: € 40/60 -
#503
Een gesculpteerde ivoren slagtand in de vorm van zeven olifantjes. Beschadiging. Afrikaans werk.
Défense en ivoire sculpté présentant sept petits éléphants. Travail africain. Dégât.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 80/120 -
#785
Een replica van een oude grammofoon.
Réplique d’un phonographe ancien.No longer availableEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#572René Guiette
“Zencompositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 18/07/61.
“Composition Zen”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 18/7/61.No longer availableDim. 19 x 12 cmEstimate: € 160/200 -
#453
“Een Japanse man met een vrucht en een regenscherm”. Netsuké van gesculpteerd ivoor. Japan, Mei-ji. Onderaan gemerkt.
“Homme japonais tenant un parapluie et un fruit”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, Mei-ji. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 60/100 -
#509François Nicolas Martinet
“La Gelinotte femelle (hazelhoen)”, “La Marouette (porseleinhoen)”, “Faisan, de France”, “Contra Starling (jonge spreeuw)”. Vier lijsten met handgekleurde gravures met voorstelling van vogels. XVIIIde eeuw. De laatste kleiner en gesigneerd Griffith in de plaat.
“La Gelinotte femelle”, “La Marouette”, “Faisan, de France”, “Contra Starling”. Quatre cadres aux gravures représentant des oiseaux. XVIIIe siècle. La dernière plus petite et signée Griffith dans la planche.No longer availableDim. 25,5 x 21 cmEstimate: € 200/240 -
#15
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met lederen armband. Jaren 30.
Montre de dame en or jaune 18 ct. Bracelet en cuir. Années ‘30.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#174Fernand BouckaertPeriod: 1916-1989
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 56 cmEstimate: € 80/120 -
#446
Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.
Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.No longer availableDim. H 80 cmEstimate: € 80/120 -
#749
“Familiescène aan de haard”. Pastel op papier.
“Scène de famille devant l’âtre”. Pastel sur papier.No longer availableDim. 42 x 54 cmEstimate: € 60/80 -
#794
Een paar metalen lampenvoeten in de vorm van stijgbeugels.
Paire de pieds de lampes en métal en forme d’étrier.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#542Theo Idserda
“Haven van Nieuwpoort”. Twee aquarellen. Gesigneerd.
“Le port de Nieuport”. Deux aquarelles. Signées.No longer availableDim. 68 x 88 cmEstimate: € 200/300 -
#418
Een Kongolees houten masker. Herstelling aan de horen.
Masque congolais en bois. Réparation à l’une des cornes.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/200 -
#599
“Hindoe godheid”. Een Tibetaanse tangka in gouache en goudverf op doek. XIXde eeuw.
“Divinité hindou”. Tangka en gouache et peinture or sur toile. Tibet, XIXe siècle.No longer availableDim. 146 x 83 cmEstimate: € 200/300 -
#68
Twee vechtende hanen van verzilverd brons.
Deux coqs se battant. Bronze argenté.No longer availableEstimate: € 20/30