Other lots in this auction
-
#418Een stolp en twee drageoirs van kleurloos kristal. De eerste met zilveren handvat, de andere op zilveren voet.
Une cloche et deux drageoirs en cristal incolore. Le premier à manche en argent, les drageoirs sont sur pieds en argent.No longer availableDim. h: 15 & 17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#721Een paar eieren van cloisonné op koper, versierd met een bloemendecor.
Une paire d’oeufs en cloisonné sur cuivre, décoration de fleurs.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#20Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen.
Une bague cachet en or jaune 18 ct, initiales.No longer availableDim. 7,50 gEstimate: € 150 / 250 -
#167“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
”Le charmeur de serpent”. Une statue en bronze à patine brune d’après une oeuvre par Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 200 / 260 -
#621Grote kristallen luchter.
Un grand lustre en cristal.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 180 / 220 -
#141Bronzen art deco groep naar Chiparus.
Un groupe en bronze Art Déco, d’après Chiparus.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#365Een 18 karaats geel gouden schakelarmband (slot los).
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct ( fermoir détaché).No longer availableDim. 8,22 gEstimate: € 160 / 200 -
#48Een vierdelig Engels koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad.
Un service à café et thé en quatre pièces en métal argenté. Le tout sur un plateau.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#331“Watteau 1864 - 1721”. Een catalogus, uitgegeven naar aanleiding van de tentoonstelling te Parijs in 1985.
”Watteau 1864 - 1721”. Un catalogue en relation de l’exposition à Paris en 1985.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#477Een piëdestal van gebeeldhouwd hardhout, gedragen door een gevleugelde tempelleeuw met glazen oogjes.
Un piédestal en bois dur sculpté, porté par un lion de temple à ailes aux yeux en verre.No longer availableDim. 105 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#774Een zwartgelakt houten kistje met een secreet in het deksel. XIXe eeuw.
Un coffret en bois laqué noir à secret dans le couvercle. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#255Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met zuivere briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants pures ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 1,30 gEstimate: € 1800 / 2000

