Similar lots by type
-
#822Een kleine luchter van brons met vier lichtpunten en kristallen pendeloques.
Petit lustre en bronze à quatre lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#198Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.No longer availableDim. 140 x 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#418“Een dame en een heer van adel”. Twee beelden van goudgepatineerd zamak.
“Dame et homme nobles”. Deux statuettes en régule doré.No longer availableDim. h: 30 & 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#201Georges Minne“Geknielde jongeling”. Draagt een handtekening. Postuum gegoten.
“Garçon agenouillé”. Porte une signature. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#637“Duitse schepers”. Een groep van zilvergepatineerd brons op een sokkel van onyx en arduin. Jaren ‘30.
“Bergers allemands”. Groupe en bronze argenté sur socle en onyx et pierre de taille. Années ‘30.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#608Michel Hereman“Twee post-demonische wezens.” Een beeld van terracotta. Gemonogrammeerd.
“Deux êtres post-démoniques. Sculpture en terre cuite. Monogrammée.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 140 / 160 -
#818Een paar ijzeren liggende leeuwen voor terras of tuin.
Paire de lions couchés en fer, pour terrasse ou jardin.No longer availableDim. L. 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#793Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met een bekleding van olijfgroen fluweel.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV recouvert de velours vert olive.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#207Achiel Pauwels“Liggend naakt op conische sokkel.” Beeld in deels geglazuurd aardewerk. Gedateerd 1989. Gesigneerd.
“Nu couché sur socle conique”. Sculpture en faïence partiellement couverte. Datée 1989. Signée.No longer availableDim. H 71 cmEstimate: € 600 / 700 -
#368Een mannenhoofd van gesculpeerd en donkergepatineerd hout. Gemonogrameerd ‘JCA’.
Tête d’homme en bois sculpté à patine foncée. Monogramme JCA.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#752Een grape van brons in XVIIe eeuwse Spaanse stijl.
Une verseuse en bronze de style baroque espagnol.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#283“Vencere aut mori”. Een beeld van donkergepatineerd zamak op een wit marmeren sokkel. Naar een werk van Picault.
“Vencere aut mori”. Sculpture en régule à patine foncée sur socle en marbre blanc. D’après un oeuvre de Picault.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 200 / 240 -
#805Een luchter van verguld brons met zestien lichtpunten en versierd met florale motieven.
Lustre en bronze doré à seize lumières et à décor floral.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 360 / 400 -
#18Richard AuriliGroep met spiegel. Terracotta. Gesigneerd en genummerd.
“Dame faisant sa toilette”. Groupe en terre cuite avec miroir. Signé et numéroté.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 300 / 400 -
#278Ernest Rancoulet“L’âge d’or”. Een groep van bruingepatineerd zamak. Gesigneerd. Einde XIXe eeuw.
“L’âge d’or”. Groupe en régule à patine brune. Signé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220 / 280 -
#826“Duif”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel.
“Pigeon”. Statuette en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. H 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#203Sylvain Kinsburger“Musicerende Amor.” Een beeld van bruin gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Amour musicien”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#685“Indische olifant”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Eléphant indien”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#213Emile Laporte“Vincere.” Een beeld van bruin gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Vincere”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 320 / 400 -
#640Een gedeeltelijk bronzen siervaas versierd met lotusbloemen in reliëf. China.
Vase décoratif partiellement en bronze décoré de fleurs de lotus en relief. Travail chinoisNo longer availableDim. H 85 cmEstimate: € 100 / 150 -
#759Een groep van donkergepatineerd brons met een afbeelding van drie apen.
Groupe en bronze à patine foncée représentant trois singes.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 2500 / 2700 -
#789Een paar grote girandoles van brons met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200 / 220 -
#591Michel Hereman“Post-demonisch wezen.” Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
“Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à glaçure. Monogrammée.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 90 / 120 -
#89Ernest Rancoulet“Kinderen met boog en appels.” Een beeld van zamak. Gesigneerd.
“Enfants avec arc et pommes”. Sculpture en régule. Signée.No longer availableDim. H 57 cmEstimate: € 220 / 280
Other lots in this auction
-
#577“Robert en Bertrand”. Koen Ravestein. Kosteloos proefnummer. 54e jaargang, 1941 & “Nieuwe avonturen van Robert en Bertrand, de moderne vagebonden”. Uitgave Patria, Antwerpen. 51 nummers. 1921.
“Robert et Bertrand”. Koen Ravestein. Numéro d’essai gratuit, 54e année, 1941. Et “Nouvelles aventures de Robert et Bertrand, les vagabonds modernes”. Ed. Patria, Anvers. 51 numéros, 1921.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#398Een gevarieerd lot aardewerk bestaande uit een coupe op hoge voet, een zoutvat, een kleine hangconsole en twee XIXde eeuwse Delftse tegels.
Lot varié de faïences comprenant une coupe sur piédouche, une salière, une petite console et deux carreaux de Delft du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#314“Soirée d’Automne”. Gravure. Posselwhite naar De Dreux.
“Soirée d’Automne”. Gravure. Posselwhite d’après De Dreux.No longer availableDim. 47 x 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#372Jan Deckers“Stilleven met druiven en sinaasappelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux raisins et oranges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#485Tag HeuerEen roestvrij stalen automatische herenhorloge met lederen band.
Montre homme en acier inoxydable à bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#163Corneille Jean-Louis RobynPeriod: 1835 - 1912Een meisjes- en een jongensbuste van bruingepatineerd pijpaarde.
Buste de garçon et de fille. Terre de pipe à glaçure brune.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#296Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 115 cmEstimate: € 40 / 60 -
#245Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met drie diamanten oude slijp.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de trois diamants de taille ancienne.No longer availableDim. 7,37 gEstimate: € 180 / 250 -
#326Een eikenhouten tweedeurskast op bolpoten. XVIIIde eeuw.
Armoire à deux portes en chêne. Pieds boules. XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#812Twee koekoeksklokken van meerkleurig hout en kunststof. Compleet met slinger en gewichten
Deux horloges à coucou en bois polychrome et plastique. Complète avec poids et balancier.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#322H. Wouters“Hoeve langs een riviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme au bord d’une rivière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#66Een handgeknoopte wollen loper.
Couloir en laine. Noué main.No longer availableDim. 282 x 80 cmEstimate: € 30 / 50

