#599“Hindoe godheid”. Een Tibetaanse tangka in gouache en goudverf op doek. XIXde eeuw.
“Divinité hindou”. Tangka en gouache et peinture or sur toile. Tibet, XIXe siècle.No longer availableDim. 146 x 83 cmEstimate: € 200 / 300 -
#758Een secretaire met opzet in Chippendalestijl.
#230Een halssnoer van verschillende kleuren parels met zilveren slot.
#285Een halssnoer van barokke zoutwaterparels met zilveren slot.
Collier de perles d’eau douce baroques. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#68Twee vechtende hanen van verzilverd brons.
Deux coqs se battant. Bronze argenté.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#646Een paar grote gietijzeren tuinvazen in de vorm van urnen met oren in de vorm van vrouwenfiguren en met op de buik een liggend personage in reliëf.
Paire de grandes vasques de jardin en fonte en forme d’urnes à anses en forme de femmes et décoré d’un personnage couché en relief sur la panse.No longer availableDim. H. 107 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#460BalmainDameshorloge van verguld staal. Quartzwerk met verlengstukjes.
Montre de dame en acier doré. Mouvement quartz et maillons de bracelet supplémentaires.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#99“Voorlezende moeder in een interieur. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Verfschade.
“Mère lisant à ses enfants dans un intérieur”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Usures à la peinture.No longer availableDim. 40 x 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#606Twee fauteuils, bekleed met bruin leder. Engels werk.
Deux fauteuils recouverts de cuir brun. Travail anglais.No longer availableEstimate: € 550 / 600