#322
Een spiegel in vergulde kader.
A mirror in a gilt frame. -
#44Jean Van Noten
#209
Een massief houten ééndeurs vitrinekast.
A solid wood single-door display cabinet. -
#97
A lot of 2 19th century Chinese coin daggers, with some individual coins added. -
#117Lino Sabattini
#55
#24Karel De PossonPeriod: 1889 - 1960
“Hoevezicht”, een schilderij, waterverf op papier, gesigneerd K. De Posson.
"Hoevezicht", a painting, watercolor on paper, signed K. De Posson. -
#90
#157
Een marmeren beeld van een roofvogel, medio 1920.
A marble statue of a bird of prey, circa 1920. -
#317
Een lot bestaande uit een Chinese bronzen bel en wierookbrander.
A lot consisting of a Chinese bronze bell and incense burner. -
#367
Een lot van 2 vintage bolhoeden, waarvan 1 binnenin gemerkt “The Negretti Hat” en 1 “Chapeau Plume”, beide maat 57, aangekocht bij Huis de Beukelaer Diest.
#189Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Oorlogsvluchtelingen met tweespan.” Aquarel en Chinese inkt. Gesigneerd rechts in het werk. We voegen er een boekje over Ost aan toe (een getuigenis door Robert van Passen ‘47).