Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een klassieke jonge naakte vrouw op een leeuw. Bronzen groep.
Een klassieke jonge naakte vrouw op een leeuw. Bronzen groep.
Een klassieke jonge naakte vrouw op een leeuw. Bronzen groep.

Een klassieke jonge naakte vrouw op een leeuw. Bronzen groep.

Une jeune femme nue classique sur un lion. Groupe en bronze.
Dim. H. 36,5 cm
SKU: 2610210188.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #188
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #475
    Goebel, Germany

    “Duet, Sängerpaar”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 130. Onderaan gemerkt. Zeer kleine schilfer aan de hoed.

    Duet, Sängerpaar. Statuette en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. N° 130. Marque sous la base. Petit éclat au chapeau.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #359
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    “On ne badine pas avec la nature”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2009.

    “On ne badine pas avec la nature”. Huile sur toile. Signée et datée 2009.
    No longer available
    Dim. 30,5 x 81,5 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #5

    Twee 18 K geelgouden spelden waarvan één met pareltjes en één met Oosters hoofd.

    Deux épingles en or jaune 18 carats, une avec des perles et une avec une tête orientale.
    No longer available
    Dim. 7,27 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #624
    Barbie

    Happy Hollidays. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.

    Joyeuses Fêtes. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #77
    Oswald

    Een vrouwenbuste van terracotta met bronskleurig patina. Achteraan gesigneerd en gedateerd ‘88.

    Un buste de femme en terre cuite à patine bronze. Signé et daté '88 au dos.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #7
    Val St. Lambert

    Een serie kristallen schoteltjes.

    Une série de coupelles en cristal.
    No longer available
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #435
    Paul Van Ostaijen

    Drie boeken. “Verzamelde Gedichten”. Ed. Bert Bakker, Amsterdam, derde druk 1987. “Spiegel van uw Eenzaamheid”. Ed. Davidsfonds, Leuven, eerste druk 1988. Evenals Etienne Schoonhoven, “Paul VAn Ostaijen, introduction à sa poétique”. Ed. des Cahiers 333, Anvers 1951.

    Trois livres. Collected Poems. Ed. Bert Bakker, Amsterdam, troisième édition 1987. Mirror of your Solitude. Ed. Davidsfonds, Leuven, première édition 1988. Ainsi que Etienne Schoonhoven , « Paul VAn Ostaijen, introduction à sa poétique ». Ed. des Cahiers 333, Anvers 1951.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #609

    Twee zeefdrukken naar werken van Keith Haring.

    Deux sérigraphies d'après des œuvres de Keith Haring.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 en 50 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #620
    Goebel, Germany

    “Wanderfreunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 383. Onderaan gemerkt.

    Wanderfreunde. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°383. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #291

    Een paar antieke Belgische politieknuppels, waarbij één in lederen schede.

    Une paire de matraques de police belges anciennes, dont une dans un étui en cuir.
    No longer available
    Dim. l: 34 & 39 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #167

    Een modern natuurstenen kunstwerk. Achteraan gemonogrammeerd ‘P K’.

    Une œuvre d'art moderne en pierre naturelle. Monogrammée P K au dos.
    No longer available
    Dim. 22 x 33 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #318
    Val St. Lambert

    Een grote en een kleine designcoupe van paars kristal uit de jaren ‘50. Onderaan gemerkt. Kleine schilfers aan de basis.

    Un grand et un petit coupe en cristal violet des années 1950. Marqué en bas. Petits éclats à la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 & 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More