#221Twee verschillende gietijzeren vuurbokken. XVIIe eeuw.
#103Een grote Syrinx-schelp.
Une grande coquille Syrinx.No longer availableDim. l 50 cmEstimate: € 35 / 40 -
#691Een schenkkan van Luiks glas omstreeks 1910.
#165Een parelhalssnoer met 14 karaats roze gouden slot bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een amethist van ± 12 ct.
Un collier de perles avec fermoir en or rose et serti de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#435Een art deco vaas van glas. Barst.
#104“Jongen met paarden”. Olieverf op doek. Eind XIXe eeuw. Zonder signatuur.
”Jeune homme et chevaux”. Huile sur toile. Fin XIXième siècle. Pas de signature.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 200 / 250 -
#632Joe ColomboEen “Boby Trolley” van kunststof in zeldzaam groen. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.
Un trolley “Boby” en synthétique en vert rare. Italie, +- 1970. Marqué.No longer availableDim. 77 x 44 x 43 cmEstimate: € 200 / 250 -
#155Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en roze toermalijn met een gezamenlijk gewicht van ± 7,50 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,64 ct et une tourmaline rose ayant un poids total de ± 7,50 ct.No longer availableDim. 8,47 gEstimate: € 1200 / 1400