Other lots in this auction
-
#188Constantin Meunier
“De buildrager”. Bronzen beeld, gesigneerd.
”Le débardeur”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 350 / 550 -
#319
Een rechthoekige spiegel in verguld houten kader. XIXe eeuw.
Un miroir rectangulaire encadré. cadre en bois doré. XIXième siècle.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#525Pied à Lassay
Een comtoiseklok van gedreven geel koper.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé.No longer availableDim. h: 165 cmEstimate: € 80 / 120 -
#290Ecuador Guayasamin
Een halssnoer bezet met een schelp en een halssnoer van beige jade met bijpassende oorbellen. En twee halssnoeren bezet met verschillende half edelstenen, één ervan met bijpassende oorbellen en armband.
Collier serti d’une coquille et un collier en jade beige aux boucles d’oreilles assorties. Et deux colliers sertis de pierres fines dont un aux boucles d’oreilles et bracelet assortis.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#241Boch Studio d’art
Twee designkruiken van meerkleurig aardewerk. Jaren ‘60.
Deux cruches design en faïence polychrome. Années ‘60.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#640
Een zeshoekige roterende houten kaartenstandaard.
Râtelier à cartes hexagonal tournant, en bois.No longer availableDim. h: 133 cmEstimate: € 80 / 100 -
#14Baudry
“Stilleven met bloemen” & “Stilleven met appelen en aardewerk”. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd 1951.
”Nature morte, fleurs” & “ Nature morte, pommes et faïence”. Signés et le premier daté de 1951.No longer availableDim. 32 x 30 & 27 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#73
Een fruitschaal van zilver. Gemerkt Elandt.
Un plat à fruits en argent. Porte la marque : Elandt.No longer availableDim. 254,54 g Ø 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#622Slabbinck
“Gemaskerde figuren.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Figures masquées”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 62 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#679
Een gietijzeren haardplaat met een Bijbelse voorstelling, een haardijzer en twee messingen vuurbokken in barokke stijl.
Taque en fonte à décor biblique avec landier et deux chenets en laiton. Style baroque.No longer availableDim. 90 x 74 cm & h; 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#376
Een paar gebeeldhouwde stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met resp. roze en grijsblauw fluweel.
Une paire de chaises sculptées style Louis Philippe. Revêtement en velours rose et bleu-gris.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#771
Een bolle vaas van Booms glas. Tijdperk Art deco.
Un vase sphérique en verre de Boom. Art Déco.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30 / 40