Other lots in this auction
-
#173E. Rousseau
“Een man die zijn pijp aansteekt aan een lantaarn.” Een bronzen beeld. Gesigneerd.
”Homme allumant sa pipe auprès d’une lanterne”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 320 / 400 -
#653
Een paar vazen van Cantonporselein.
Deux vases en porcelaine de Canton.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 400 -
#790
Een lot messing, bestaande uit een kruik, een ketel, een aquamanile, een wijwatervat met kwispel, enz.
Un lot de laiton comprenant une cruche, un chaudron, une aquamanile, un bénitier, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#9
“Stadszicht” & “Sprokkelaars”. Een paar etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
”Vue de ville” & “Ramasseurs de bois mort”. Deux eaux-fortes. Tout deux signées hors planche.No longer availableDim. 13 x 16 & 12 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#372
Ivoren Christus, ingelijst. XIXde eeuw
Un Christ en ivoire encadré. XIXième siècle.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#56
Een lot XVIIIe en XIXe eeuws aardewerk, waaronder een Hollands olielampje, een kruikje, een Empire olie- en azijnstelletje en een Frans vaasje met een decor van een vogel.
Lot de faïences du XVIII et du XIXe siècle dont une lampe à huile hollandaise, une cruche, un huilier-vinaigrier Empire et un petit vase français décoré d’un oiseau.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#687
Een schoteltje van Chinees porselein met een blauw op wit plantendecor. Onderaan gemerkt.
Un petit plat en porcelaine de Chine, décor de plantes bleu sur blanc. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#298Longchamp
Een zwart-lederen handtas met stofzak.
Un sac à main en cuir noir, avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#11
Een lot Chromo-albums, waarbij negen van Chocolade Jacques, twee van Victoria, één van Kwatta, twee van Veen en ongeveer 450 losse prentjes van Liebig.
Un lot d’albums aux chromos, dont neuf albums Chocolat jacques, deux albums Victoria, deux albums Veen et +/- 450 images Liebig.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#700Mir
Een Indisch wollen karpetje.
Une carpette Indienne en laine.No longer availableDim. 155 x 92 cmEstimate: € 40 / 60 -
#449Romain De SaegherPeriod: 1907 - 1986
“Rivierzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue fluviale”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#351
Een lot van elf bindingen met tijdschriften: ‘Ons Volkske’, ‘Kuifje’ & ‘Snoek’.
Un lot de onze reliures de magazines: ‘Ons Volkske’, ‘Kuifje ‘ & ‘Snoek’.No longer availableEstimate: € 120 / 180