#767Twee borden en een wandvaas van majolica. Eén met schilfer. Eén beschadiging aan de rand.
#22Vier diverse gravures:- een topografische prent van een Nederlandse stad.- twee topografische optiekprenten met uitgesneden vensters.Alle drie met de hand ingekleurd.- een gravure naar Dürer: “Ridder, dood en duivel”.Waterschade.
Quatre gravures diverses:- planche topographique représentant une ville hollandaise.- deux planches optiques aux fenêtres découpées.Les trois colorées à la main.- une gravure d’après Dürer: “Chevalier, mort et diable”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#185Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,42 ct.
#440Een wandklokje van porselein van Herend.
#452Urbain GerloPeriod: Waasmunster 1897-1986“Avondlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage en soirée”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 100 / 160 -
#466Koffiemaschienen H. Kievits, BrusselEen oude koffiemachine voor horecagebruik. Glazen buisjes licht beschadigd. Filters manco.
Une ancienne machine à café pour usage dans la restauration. Tubes en verre endommagés. Les filtres sont manquants.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#358Een lot postzegels. Een album met zegels van de Deutsche Bundespost, gestempeld en postfris (1976-1981), idem (evenals Berlijn) 1950-1973 en een album DDR 1970-1972. 3 insteekalbums (overwegend België en Duitsland), divers filatelisch materiaal, postkaarten en eerstedaguitgaven. Een catalogus van Yvert & Tellier d.d. 2011.
Un lot de timbres postes. Deux albums Deutsche Bundespost (1976-1981 et 1950-1973, dont également timbres de Berlin). Un album RDA 1970-1972. Trois albums (généralement Belgique et Allemagne), matériaux philatéliques, cartes postales, feuilles premier jour etc. Ainsi qu’un catalogue d’Yvert & Tellier de 2011.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#508Drie stuks Afrikaans ivoor.
#110Een paar wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 5,48 gEstimate: € 650 / 750 -
#181Een driedelig klokstel van verguld brons in Napoleon III - stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée en bronze doré de style Napoléon III, comprenant une pendule et deux candélabres chaque fois avec cinq lumières.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 300 / 500