#422Henri Evenepoel
“Personages”. Een studietekening op papier. Gesigneerd.
#403Red Eagle
Een oude tennisracket. Met houder.
#248Ernst Gustav DoerellPeriod: 1832 - 1877
#34Roy LichtensteinPeriod: 1923 - 1997
#540
#475
Theepot van Chinees porselein met decor van lange lijzen in uitsparingen.
#837
Twee siervaasjes van geblazen Italiaans glas, versierd met een bloemendecor.
#181E. Rousseau
“Pijproker met lantaarn”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
”Fumeur de pipe et lanterne”. une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 320/380 -
#673
Een tuinstoel in Chinees polychroom porselein, met sokkel.
Une chaise de jardin en porcelaine chinoise polychrome, avec socle.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#627
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
#345
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un rubis de ± 0,20 ct et une émeraude de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 550/650 -
#235
Un brillant de 0,54 ct Color M VVS1. Avec carte d’identité et de certificat.No longer availableEstimate: € 900/1100