#355Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale saffier van ± 2 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’un saphir central de ± 2 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 950 / 1100 -
#899Een messingen inktpot in Lodewijk XV-stijl met porseleinen recipiënt.
#540Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
#575Märklin 3048Een BR stoomlocomotief met getrokken tender van Duitse spoorwegen voor spoortype HO. Met rookgenerator. In originele doos.
Une locomotive ‘tender’ BR des voies ferrées allemandes pour rails type HO. Avec générateur de fumée. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#370Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot. Met certificaat.
#558Afrikaans masker. Douala, Kameroen.
#595Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
#368Boch GermanyEen aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt.
#145Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten en markiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en een centrale robijn van ± 0,85 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants et de marquises ayant un poids total de ± 1,20 ct et d’un rubis central de ± 0,85 ct.No longer availableDim. 4,29 gEstimate: € 1300 / 1400