Similar lots by type
-
#208
Een eikenhouten tweedeursvitrine met onderaan twee paneeldeuren en een lade.
Une vitrine à deux portes en chêne, le dessous à deux portes et un tiroir.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#604
Een bijzettafeltje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een rond marmeren blad en versierd met verguld bronsbeslag.
Une petite table en bois de placage, style Louis XV, à tablette en marbre ronde et décorée de montures en bronze.No longer availableDim. Ø: 55 cmEstimate: € 260/300 -
#213
Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.
Encoignure en chêne à une porte moulurée.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 80/100 -
#656
Een paar armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met meerkleurig patina.
Une paire de fauteuils style Louis XVI, patine polychrome.”No longer availableEstimate: € 80/100 -
#616
Een halfronde wandconsole van gesculpteerd en verguld hout met een marmeren blad en versierd met bloemenguirlandes.
Une console demi-cercle en bois sculpté et doré à tablette en marbre et décoration de guirlandes fleuries.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 360/380 -
#566
Een eikenhouten lessenaar op smeedijzeren voet en met porseleinen inktpot.
Un pupitre en chêne sur pied en fonte et encrier en porcelaine.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#624
Een mahoniehouten wieg met zwanenhals en versierd met bronsbeslag. Tijdperk Empire. Meerdere beschadigingen.
Un berceau en acajou à col de cygne et décoré de montures en bronze. Empire. Dégâts.No longer availableDim. l: 117 cmEstimate: € 80/100 -
#596
Een Empire eetkamer, bestaande uit een groot buffet met vier deuren en vier laden, een eettafel met zes stoelen en twee armstoelen, een wandconsole en een tweedeursvitrine met lade. Het geheel versierd met bronzen hermenfiguren.
Une salle à manger style Empire, comprenant un grand buffet à quatre portes et quatre tiroirs, une table avec six chaises et deux fauteuil, une console et une vitrine à deux portes à un tiroir. Le tout décoré d’hermès en bronze.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#579
Een houten bijzetmeubeltje met albasten blad en messingen galerijtje.
Un petit meuble en bois à tablette en albâtre et galerie en laiton.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 30/40 -
#805
Een houten wandvitrine met één deur.
Vitrine murale en bois ouvrant à une porte.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/60 -
#197
Een violontafel van zwartgelakt hout, met bronsbeslag en het blad rijkelijk versierd met bloemenmarqueterie. Tijdperk Napoleon II.
Une table violon en bois laqué noir, montures et tablette richement décorées de marqueterie fleurie. Napoléon II.No longer availableDim. 122 x 66 cmEstimate: € 600/800 -
#606
Een zitbank van gesculpteerd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met rode bekleding.
Un canapé en bois sculpté et patine doré style Louis XV, revêtement rouge.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 320/380 -
#390
Een art nouveau muziekstaander, versierd met gebeeldhouwde bladmotieven.
Un petit meuble à partitions Art Nouveau, à la décoration de feuillage.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 80/120 -
#365
Een rond bijzettafeltje op drie poten in de vorm van zwanenhalzen met een zwart marmeren blad.
Table d’appoint ronde sur trois pieds en forme de cols de cygnes. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 40 cm h: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#646
Een tweedeurskast van gebeeldhouwd eikenhout.
Une armoire à deux portes en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#586
Een gefineerde hoge klapsecretaire, versierd met inlegwerk, met twee deuren onder het klapblad en bovenaan een lade onder het marmeren blad. Tijdperk Empire.
Un secrétaire haut à tablette rabattable, décoration incrustée, à deux portes en dessous de l'abattant et au dessus un tiroir en dessous de la tablette.No longer availableDim. 144 x 112 x 48 cmEstimate: € 200/240 -
#592
Een Hollands kabinet - secretaire van notenhoutfineer met bovenaan twee paneeldeuren, onderaan drie laden onder het klapblad. Binnenin fraai uitgewerkt met kleine laden en pidgeonholes.
Cabinet-secrétaire hollandais en placage de noyer. Le dessus à deux portes aux panneau, le dessous à trois tiroirs en dessous d’un abattant. L’intérieur joliment décoré et présentant des petits tiroirs et des pigeonniers.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#556
Twee bijzetkastjes van gefineerd hout in empirestijl met één deurtje, een lade en met een marmeren blad.
Deux petites armoires en bois de placage, style Empire, à une porte, un tiroir et tablette en marbre.No longer availableDim. 80 x 35 x 40 cmEstimate: € 320/360 -
#626
Een ronde tafel van mahoniehoutfineer met een zwart marmeren blad.
Une table ronde en bois de placage acajou à tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 51 cmEstimate: € 220/240 -
#211
Een eikenhouten bureau met gecanneleerde poten en met vijf laden.
Bureau en chêne aux pieds cannelés et ouvrant à cinq tiroirs.No longer availableDim. 150 x 80 cmEstimate: € 60/100 -
#804
Een houten wandvitrine met één deur.
Vitrine murale en bois ouvrant à une porte.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/60 -
#636
Een Chinese tweedeurskast van gepolychromeerd en gelakt hout, versierd met een decor van personages bij de keizerlijke hofhouding.
Une armoire à deux portes chinoise en bois laqué et polychrome, représentation de personnages à la cour Impériale.No longer availableDim. 118 x 80 x 30 cmEstimate: € 150/200 -
#385
Een houten haardversiering met negen Delftse tegels van blauw en wit aardewerk. XIXe eeuw.
Une décoration de cheminée à neuf carreaux de Delft en faïence bleue et blanche.No longer availableDim. 114 x 32 cmEstimate: € 130/180 -
#207
Een recente bibliotheek in Engelse stijl met vier paneeldeuren en vier laden onderaan.
Une bibliothèque récente anglaise à quatre portes et quatre tiroirs en dessous.No longer availableDim. 204 x 178 x 40 cmEstimate: € 200/220
Other lots in this auction
-
#75
“Belle Epoque”. Een 14 karaats geel gouden ring bezet met kleine diamanten in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale smaragd van ± 0,15 ct.
”Belle Epoque”. Une bague en or jaune 14 ct sertie de petits diamants placées en argent ayant un poids total de ± 0,20 ct et une émeraude de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 450/550 -
#2
“Deinse”. Een oude stadskaart toegeschreven aan Blaeu (15 x 23 cm).“Everghem”. Een topografische prent, met de hand ingekleurd (16 x 23 cm).
”Deinze”. Une ancienne carte attribuée à Blaeu (15 x 23 cm). “Everghem”. Une image mise en couleurs à la main (16 x 23 cm).No longer availableEstimate: € 100/120 -
#639
Een reproductie van een oude Antwerpse kaart van de rede van Antwerpen.
Une reproduction d’une ancienne carte d’Anvers, les rades d’Anvers.No longer availableDim. 36 x 190 cmEstimate: € 80/120 -
#661
Een schotel van blauw en wit Chinees porselein met geribde vleugel met een decor van een vaas met pioenen.
Un plat en porcelaine de Chine bleue et blanche à l’aile côtelée au décor d’un vase et pivoines.No longer availableDim. Ø: 31,5 cmEstimate: € 80/100 -
#194Jan De ClercqPeriod: 1881 - 1962
“De Hypnotiseur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“L’Hypnotiseur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 450/500 -
#338Lladro
Meisje met bloemen. Beeldje van porselein. Onderaan gemerkt.
”Jeune fille aux fleurs”. Une statue en porcelaine. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40/60 -
#506
Een japanse netsukevitrine van ijzerhout.
Une vitrine à netsuke japonaise en bois de fer.No longer availableDim. 73 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#172Henri Rowet
“Sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage de neige”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#148
Een meisjesbuste van gebeeldhouwd albast op bronzen voetstuk. Niet gesigneerd.
Un buste de jeune fille en albâtre sur socle en bronze. Ne porte pas de signature.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100/140 -
#634
“Zicht op Parijs”. Een foto op plexiglas.
”Vue sur Paris”. une photographie sur verre plexi.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 80/100 -
#654
Een schotel van Japans porselein met een meerkleurig decor van een vogel op een bloeiende tak.
Un plat en porcelaine chinoise au décor polychrome d’un oiseau sur une branche en floraison.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 30/50 -
#71
Een kleine antieke revolver met penvuurmechanisme en met een houten kolf. Luik, XIXe eeuw.
Un petit revolver à broche ancien et à crosse en bois. Liège, XIXème siècle.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 60/100