Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een klein brandkastje (zonder sleutel) en twee vuurbokken van ijzer en messing.

Een klein brandkastje (zonder sleutel) en twee vuurbokken van ijzer en messing.

Un petit coffre-fort (sans clé) et deux chenets en fer et laiton.
Dim. b: 28 cm (kistje) h: 22 cm (vuurbok)
SKU: 2306200333.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #333
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #697
    Florence - Capodimonte

    “Dame met kruik en bloemen”. Een beeld van kunststof naar ontwerp van Guiseppe Armani. Gemerkt en gedateerd 1982.

    Dame avec cruche et fleurs . Une statue en plastique d'après un dessin de Guiseppe Armani. Marquée et datée de 1982.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #672
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Bosgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de forêt . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #565

    Een Marie-Thérèseluchter met vier dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre Marie-Thérèse à quatre double bras de lumière ornés de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #750
    Godin - Dequenne & Cie. à Guise (Aisne)

    Een paar groengepatineerde gietijzeren tuinvazen. Met gieterijmerk.

    Une paire de vases de jardin en fonte patinée verte. Marque de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #606

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #811

    Een gebeeldhouwde tafel in renaissancestijl met vier stoelen in gelijkaardige stijl.

    Table en chêne sculpté de style Renaissance accompagnée de quatre chaises dans le même style.
    No longer available
    Dim. 73 x 118 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #711

    Een gebeeldhouwd houten voorstelling van een krijgsheer (?). Mogelijk Japans werk.

    Une représentation en bois sculpté d'un seigneur de guerre (?). Peut-être un travail japonais.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #321

    Een oude houten spellendoos (schaak-, dam-en triktrakbord) met gedraaide houten jetons (enkele manco’s), teerlingen in lederen kokers en een dominoset van been en zwart hout. Slijtage.

    Une vieille boîte de jeu en bois (échecs, pions et planche à dessin) avec des jetons en bois torsadés (quelques défauts), des doublures de manches en cuir et un ensemble de dominos en os et bois noir. Porter.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 32,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #271

    Twee slabestekken van hoorn met zilveren heften en een verzilverde taartschep.

    Deux couverts à salade en corne avec des poignées en argent et une pelle à gâteau en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #516

    Een antieke Chinese wollen tapijt. Te reinigen.

    Un tapis ancien en laine chinoise. A nettoyer.
    No longer available
    Dim. 265 x 187 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #639

    “Red”. Acryl op paneel. Draagt handtekening op verso ‘Hafif 1997’

    Rouge . Acrylique sur panneau. Porte signature au dos “Hafif 1997 “.
    No longer available
    Dim. 25 x 25 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #336

    Een paar vierkante bijzettafeltjes met bergruimte onder een klapblad. Eén dichtgemaakt.

    Quelques tables d'appoint carrées avec espace de rangement sous un battant. Une fermée.
    No longer available
    Dim. 48 x 53 & 44 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More