#438Een vaas van Booms glas met goudopleg.
#804Een antieke notenhouten tafel. Met verlengblad.
Table ancienne en noyer. Avec allonge.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#815Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.
#778Twee asbakken en een vaas van handgemaakt Italiaans glas.
#166Een regionale eikenhouten secretaire met drie grote laden en klapblad. Gerainureerde tapse poten. Maasland, tijdperk Lodewijk XVI.
Secrétaire régional en chêne à trois grands tiroirs et tablette rabattable. Pieds fuselés rainurés. Pays mosan, époque Louis XVI.No longer availableDim. 109 x 123 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#306Porseleinen pop in kinderwagen.
#280Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,63 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 0,63 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 750 / 850 -
#784Een schildersezel in Lodewijk XV-stijl van goudgepatineerd hout.
#477Een antieke dorsvlegel en een hooivork. In metalen staanders.
#455Een driedelig theestel.
Un service à thé en trois pièces.No longer availableEstimate: € 50 / 80