#86Een ronde ontbijttafel met gebeeldhouwde centrale poot. Engeland, Victoriaans. We voegen er vier stoelen in Lodewijk XVI-stijl aan toe.
A round breakfast table with a sculpted central leg. England, Victorian. We add four Louis XVI style chairs.No longer availableDim. Tafel - Ø: 92 cm; H: 75 cmStoel - H: 97 cmEstimate: € 100 / 120 -
#304Henri H.D.V.De Vooght“De Schoenmaker”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1917. Klein letsel.
#430Een 18 karaats witgouden ketting met hanger inde vorm van een kruis bezet met gekalibreerde saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant in the shape of a cross, set with calibrated sapphires with a combined weight of +- 0.30 ct and brilliants with a combined weight of +- 0.20 ct.No longer availableDim. 5,40Estimate: € 700 / 800 -
#346Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.
#212Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862“De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).
The painter in his studio. Oil on mahogany panel. Signed and dated 1852 (?).No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 500 / 800 -
#565Een rond Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
#228Léon VogelaarEen paar ronde bronzen plaquettes met voorstelling van Albert I en Elisabeth. Vergulde omlijsting. Ten gunste van de Foyer des Orphelins, Bruxelles.
#21Een lot van vier verguld zilveren schepjes. 800‰.
A lot of four gold-plated silver scoops. 800‰.No longer availableDim. 87,10 g 13,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#560Twee verschillende armbanden met amethistkleurige bolletjes, waarvan één met een zilveren art deco hanger van 900‰ zilver.
Two different bracelets with amethyst coloured balls, one with a silver art deco pendant of 900‰ silver.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#386Indo-BidjarEen wollen karpet. Handgeknoopt.
A wool rug. Hand-knotted.No longer availableDim. 143 x 67 cmEstimate: € 25 / 35 -
Vase in green glass and bowl in ocher glass. Marked at the bottom 'Fait en Belgique.'No longer availableDim. H 21 cm B 20 cmEstimate: € 50 / 60