#500Valentine Désir Bruxelles
Jupe et boléro assortis en velours noir sertis d'un col de dentelle à l'aiguille beige au fil d'or et de dentelle noire victorienne à larges fleurs brodées.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#396
Een antiek handgeknoopt Mori Yomud kleed van wol.
#441
Twee antieke Aziatische kannen van messing.
#272
#643
Twee verschillende mineraalfracties.
#348
#450Delheid
Een zilveren schoteltje. 835‰. Gedateerd 1911-7-1-1961.
#341
Twee oude bureaulampen met bakelieten kap.
#620
Twaalf kopjes en schoteltjes van eierschaalporselein.
#349
Een oude Engelse mahoniehouten kapspiegel.
#297Couesnon, Paris
Een Franse koperen jachthoorn.
#165
Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 120