Similar lots by type
-
#476
Een Chinees hardhouten salontafel.
Une table de salon en bois dur.No longer availableDim. 140 x 69 cmEstimate: € 180/240 -
#271
“Engel met vis”. Een bronzen beeld als fontein. Bijgevoegd een piëdestal van kunststof in de vorm van een Corinthische zuil.
”Ange et poisson”. Une statue en bronze en fontaine. Nous ajoutons un piédestal en plastique sous forme de colonne corinthienne.No longer availableDim. h: 77 + 74 cmEstimate: € 300/500 -
#588
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de personnages polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#578
Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor met jachttaferelen in cartouches op blauwe fond en met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.
Un grand vase balustre en porcelaine chinoise, polychrome, décor de chasse en cartouches sur fond bleu et motifs dorés.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 40/60 -
#223Graux-Marly, Paris
Een Franse schouwpendule van vuurverguld brons, getooid met een lezende engel op een gebroken fronton, gedragen door twee putti. gemerkt in de wijzerplaat. Sleutel en slingertje manco. Tweede helft XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée française en bronze de feu, décoration d’un ange qui lit sur un fronton cassé, portés par deux putti. Marque au cadran. Balancier et clé manquants. Deuxième partie du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 1200/1500 -
#798
Een tijger van brons. Aziatisch werk.
Un tigre en bronze. Travail asiatique.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 200/300 -
#601
Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Zadkine.
Une grande statue cubique en bronze d’après Zadkine.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 2000/3000 -
#515
Twee platte schoteltjes en twee diepe schoteltjes van Chinees porselein met famille-jaunedecors. Onderaan gemerkt.
Deux petits plats et deux petits plats creux en porcelaine de Chine aux décors famille jaune. Marques sous les bases.No longer availableDim. Ø: 13 & 14 cmEstimate: € 40/60 -
#181
“De hofmaking”. Een bronzen groep met tweekleurig patina op zwart marmeren voetstuk. Gesigneerd ‘Madrassi’.
”Courtiser”. Un groupe en bronze à patine de deux couleurs sur socle en marbre noir. Signée: ‘Madrassi’.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 300/500 -
#761
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de fleurs, et un couvercle en bois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50/80 -
#228
Een driedelig klokstel van rood marmer, versierd met verguld bronzen beslag. De pendule getooid met een zamakken voorstelling, getiteld ‘L’Univers’ van Jacob Petit en geflankeerd door twee vierarmige kandelaars met vijf lichtpunten, eveneens van donkergepatineerd zamak. Omstreeks 1910. Met sleuteltje.
Une garniture de cheminée en trois pièces en marbre rouge, décoration de montures en bronze. La pendule est décorée de représentations en régule nommé ‘L’Univers’ par Jacob Petit et flanqué de deux candélabres à cinq points lumineux, également en régule. Vers 1900. Avec clé.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 1500/2000 -
#633
“Schrijver”. Een Japans bronzen beeld.
”Ecrivain”. Une statue japonaise en bronze.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 750/800 -
#138
Een paar cassolettes van geaderd wit marmer en verguld brons, versierd met zwanen. XIXe eeuw.
Une paire de cassolettes en marbre blanc veiné et bronze doré, décoration de cygnes. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200/300 -
#593Ikeda Sanshin KosonPeriod: 1801 - 1866
“Vogeltje met bloemen”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.
“Petit oiseau et fleurs”. Gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableDim. 22 x 24 cmEstimate: € 60/80 -
#788
Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels op zwarte fond. Onderaan gemerkt.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor polychrome d’oiseaux et de fleurs sur fond noir. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/100 -
#801Athena
Een dekselvaasje van cloisonné op geel koper met een Fo-hond op het deksel.
Une ancienne poupée avec vêtements.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#879
Een paar bronzen vuurbokken en een messingen haardscherm in Lodewijk XV - stijl.
Une paire de chenets en bronze et un pare-feu en laiton style Louis XV.No longer availableDim. h: 74 x 67 cmEstimate: € 100/150 -
#793
Een diepe schotel van Chinees porselein in Wan-Li stijl.
Un plat creux en porcelaine de Chine, style Wan-Li.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 80/120 -
#603
Een grote jardinière van meerkleurig Chinees porselein met onderschotel.
Une grande jardinière en porcelaine polychrome chinoise avec présentoir.No longer availableDim. h: 35 cm Ø 47 cmEstimate: € 180/200 -
#261
Een verguld bronzen klokstel in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en een paar vierarmige kandelaars. Werkje op batterij. glas van de wijzerplaat manco.
Une garniture de cheminée en bronze doré style Louis XV, comprenant une pendule et une paire de candélabres à quatre bras. Travail sur piles. Le verre du cadran est manquant.No longer availableDim. h: 48 & 53 cmEstimate: € 200/220 -
#583
Een bronzen hanglamp, versierd met leeuwen- en saterkoppen en met roze stoffen kap.
Une lampe en bronze, décoration de têtes de lions et de têtes de satyres et cape en tissu rose.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 100/180 -
#238
Een paar cassolettes van oranjerood marmer, gedragen door drie verguld bronzen ramspoten met bovenaan drie ramskoppen. XIXe eeuw. Eén met manco bovenaan.
Une paire de cassolettes en marbre rouge-orange, portées par trois pieds dorés de bélier et à trois têtes de bélier au dessus.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200/300 -
#747
Een cilindervormige paraplubak van celadongroen porselein, versierd met een meerkleurig decor van bloeiende planten en vogels.
Un bac à parapluies cylindrique en porcelaine de céladon verte, décoration polychrome de plantes en floraison et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#627
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500/600
Other lots in this auction
-
#707
Een hallantaarn van messing met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.
Une lanterne de vestibule en laiton et une coupe en verre satiné.No longer availableDim. hoogte bol: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#709
Een oude wereldbol in houten staander met ingewerkt kompas.
Un globe ancien dans un support en bois et compas intégré.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200/240 -
#365
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2,60 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 1600/1800 -
#576
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 270 x 180 cmEstimate: € 30/50 -
#302
“Grand Prix de Belgique - Circuit de Spa-Francorchamps”. Een originele affiche uit 1948. Met zegels.
”Grand Prix de Belgique - Circuit de Spa-Francorchamps”. Une affiche originale de 1948. Avec timbres.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 60/120 -
#347
Een butlerspiegel met verguld houten lijst.
Un miroir majordome à encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 60/70 -
#604
Een mahoniehouten tweedeurskast met een lade onder het grijs marmeren blad.
Une armoire en acajou à deux portes à un tiroir en dessous de la tablette en marbre gris.No longer availableDim. h: 146 cmEstimate: € 120/200 -
#816
Een paar armstoeltjes in Louis-Philippestijl.
Une paire de fauteuils style Louis Philippe.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#175
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamant princesses met een gezamenlijk gewicht van ± 0,82 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants Princesse ayant un poids total de ± 0,82 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 450/550 -
#253Boch Frères La Louvière
Een uitgebreid servies met een verguld op groen decor op de randen, bestaande uit drie ronde terrines, waarbij de grootste met onderschotel, een een slakom, twee sauskommen, twaalf kleine platte borden, zevenendertig grote platte borden en twaalf diepe borden.
Un service de table à bord dorés sur décor vert, comprenant trois terrines rondes, dont la plus grande avec présentoir, un saladier, deux saucières, douze petites assiettes plates, trente-sept assiettes grandes, et douze assiettes creuses.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#740
Een toiletstoel gecamoufleerd als ladenkastje met klapblad en faux tiroirs. Engelse stijl. Binnenwerk verwijderd. Kleine letsels. Engels werk, XIXde eeuw.
Une chaise toilette camouflée en armoire à tiroirs à tabattant en faux-tiroirs. Style anglais. Intérieur non présent. Petits dégâts. Travail anglais, XIXème siècle.No longer availableDim. 57 x 60 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#744
Een porseleinen koffie- en theeservies met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt ‘C.T.’ onder een adelaar.
Un service à thé et café en porcelaine, décor de fleurs polychrome. Marque en dessous ‘C.T.’ sous un aigle.No longer availableEstimate: € 30/40