Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een klein classeermeubeltje met toldeurtje en versierd met sober inlegwerkt.

Een klein classeermeubeltje met toldeurtje en versierd met sober inlegwerk.

Un petit meuble de classement avec une porte pivotante, décoration incrusté sobre.
Dim. h: 74 cm
SKU: 0603180756.
Category: Meubel.
Auction day: 7 March 2018 19:00
Catalogue #756
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #798

    Een messingen taartenstaander met een opengewerkt decor van vlinders.

    Un présentoir à tartes avec un décor ajouré de papillons.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #422

    Een gefineerde salontafel in Régencestijl, versierd met verguld bronsbeslag en het blad sober ingelegd onder glas.

    Une table de salon en bois de placage, style Régence, montures en bronze et incrustation sobres dans la tablette, sous verre.
    No longer available
    Dim. Ø: 82 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #205

    Een paar piëdestals van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met marmeren blad. Versierd met marqueterie en verguld bronsbeslag.

    Deux piédestaux en bois de placage, style Louis XV, tablettes en marbre. Décoration de marqueterie et montures en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #216

    Een eikenhouten klapsecretaire in Hollandse stijl met drie laden onder het klapblad en binnenin tien kleine laden, een deurtje en een secreet. XIXe eeuw.

    Secrétaire à abattant en chêne de style hollandais ouvrant à trois tiroirs sous l’abattant. L’intérieur à dix petits tiroirs, une porte et un secret. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 145 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #248

    Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout met een gebeeldhouwde centrale poot, eindigend in vier voluten.

    Table ronde à allonges en acajou au pied central sculpté se terminant en quatre volutes.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #792

    Een rokersstoeltje van gescupteerd eikenhout, bekleed met tapisserie.

    Une chaise fumoir en chêne sculpté avec un revêtement en tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #565

    Een bureau met renaissance elementen en met twee paneeldeurtjes met wortelnootfineer. Met glazen blad.

    Un bureau aux éléments Renaissance, deux portes panneaux et placage de ronce. tablette en verre.
    No longer available
    Dim. 160 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #826

    Een mahoniehouten wandconsole in Régencestijl met een wit marmeren blad.

    Console en acajou de style Régence à tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #575

    Een mahoniehouten bureau met vijf laden en een kalfslederen blad. Onder het blad twee, eveneens gevacheteerde en uitschuifbare plankjes.

    Un bureau en acajou à cinq tiroirs et une tablette en cuire de veau. En dessous de la tablette se trouvent deux étagères avec revêtement vachette.
    No longer available
    Dim. 160 x 90 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #830

    Een mahoniehouten haardschermpje, versierd met een fruithouten biesje.

    Pare-feu en acajou décoré d’un trait en bois fruitier.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #593

    Een L-vormig designbureau, bekleed met bruin leder. Met twee laden en een deurtje en met bijpassende bureaustoel.

    Bureau design en L recouvert de cuir brun clair. Deux tiroirs et une petite porte. Avec fauteuil de bureau assorti.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #832

    Een paar gefineerde nachtkastjes met een deurtje en een lade.

    Paire de tables de chevet en bois de placage ouvrant à une porte et un tiroir.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #642

    Een eikenhouten koffer. Omstreeks 1800.

    Un coffre en chêne. +- 1800.
    No longer available
    Dim. b: 134 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #821

    Een paar design bureaustoelen met beige bekleding. Omstreeks 1980.

    Paire de chaises de bureau design recouvertes en beige. Vers 1980.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #165

    Een eikenhouten buffetkast op vier balusterpoten met drie paneeldeuren in het opzet en vier laden boven vier deuren onderaan. De panelen met gebeeldhouwde scènes en de kap gedragen door twee mannenfiguren.

    Un buffet en chêne sur quatre pieds balustres à trois portes panneaux dans la partie supérieure, quatre tiroirs par dessus quatre portes pour la partie inférieure. La corniche est portée par deux figures d’hommes, et les portes panneaux comportent des scènes sculptées.
    No longer available
    Dim. 167 x 149 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #645

    Een sobere grenenhouten apothekersvitrine met één deur.

    Une vitrine de pharmacie en pin, sobre, à une porte.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #219

    Een vitrinekast van notenhoutfineer met drie laden in accolade onderaan.

    Une vitrine en bois de placage de noyer à trois tiroirs en accolade en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 263 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #828

    Een kleine wandconsole met een roze marmeren blad. Poot gerestaureerd.

    Petite console à tablette en marbre rose. Restauration à un pied.
    No longer available
    Dim. b: 102 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #649

    Een groot Engels bureau met twee ladenblokken en met een kalfslederen blad.

    Un grand bureau anglais à deux blocs et une tablette en cuir de veau.
    No longer available
    Dim. 205 x 135 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #225

    Een Engels breakfront buffet met vier paneeldeuren.

    Un buffet breakfront anglais à quatre portes panneaux.
    No longer available
    Dim. b: 190 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #609

    Een vitrine van gebeeldhouwd eikenhout in barokke stijl. Omstreeks 1800. Zijruitjes te vervangen.

    Une vitrine en chêne sculpté, style Baroque. +- 1800. Vitraux à remplacer.
    No longer available
    Dim. h: 207 x 120 x 53 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #235

    Een console met spiegel en stoel in Régencestijl.

    Une console avec un miroir, style Régence.
    No longer available
    Dim. b: 140 (console) 130 x 82 (spiegel)
    Estimate: € 200 / 240
  • #168

    Een tafel van gesculpteerd eikenhout op voer balusterpoten in H-verbinding. Met zes met leder beklede, bijpassende stoelen.

    Une table en chêne sculpté sur quatre pieds balustres à entretoise en forme de H. Six chaises assorties avec revêtement font parties du lot.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #607

    Een gefineerde kaptafel met twee laden in de gordel.

    Coiffeuse en bois de placage ouvrant à deux tiroirs en ceinture.
    No longer available
    Dim. b: 101 cm
    Estimate: € 100 / 160

Other lots in this auction

  • #259
    E. Paul

    “Stilleven met zakhorloge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Nature morte, montre de poche”. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 22 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #276

    Een eikenhouten tweedeursvitrinekast met gebogen kap. XIXe eeuw.

    Une vitrine en chêne à deux portes. Corniche en chapeau gendarme. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 212 x 112 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #499
    Leon Lommaert
    Period: 1904-1978

    “Landschap met ondergaande zon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage et coucher de soleil”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 75 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #602
    Christian Johann Kröner
    Period: 1838 - 1911

    “Landschap met reeën”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    ”Paysage aux chevreuils”. Huile sur toile. Signée. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 24 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #538

    Een zittende kat in Egyptische stijl van bruingepatineerd brons. Recent werk.

    Un chat assis en style Égyptien en bronze patiné brun. Travai récente.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #243

    Een paar obelisken van deels zwartgelakt hout.

    Une paire d’obélisques en bois partiellement laqué noir.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #686

    Een commode tombeau met twee laden, versierd met marqueterie en bronsbeslag en met een marmeren blad. Lodewijk XV-stijl, XIXde eeuw.

    Une commode tombeau à deux tiroirs, décoration de marqueterie et ornements en cuivre, tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. b: 113 cm
    Estimate: € 300 / 600
  • #2

    Een ebbenhouten kruisbeeld, versierd met schelpjes van ivoor en met gipsen corpus. Onder stolp.

    Crucifix en ébène orné de coquilles en ivoire. Corpus en plâtre. Sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #326

    Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden en versierd met marqueterie.

    Une petite commode en bois de placage à deux tiroirs et décoration en marqueterie.
    No longer available
    Dim. 57 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #251

    Een paar tuinvazen van witgelakt gietijzer.

    Deux vases de jardin en fer forgé laqué blanc.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #784

    Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis-Philippestijl met fluwelen bekleding.

    Une série de six chaises en acajou, style Louis Philippe avec revêtement en velours.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #223

    Een butlerspiegel in verguld houten lijst.

    Un miroir de valet de chambre dans un encadrement en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 80 cm
    Estimate: € 120 / 160
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More