Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een klein Engels muurbureau met twee laden en op tapse poten. Het geheel versierd met ingelegde biesjes en het blad gevacheteerd. Slijtage aan het fineer hier en daar.

Een klein Engels muurbureau met twee laden en op tapse poten. Het geheel versierd met ingelegde biesjes en het blad gevacheteerd. Slijtage aan het fineer hier en daar.

Petit bureau mural anglais à deux tiroirs et sur pieds fuselés. L'ensemble décoré de traits marquetés et le dessus recouvert de vachette. Quelques usures du placage ici et là.
Dim. 78 x 106 x 48 cm
SKU: 2903220066.
Category: Meubel.
Auction day: 29 March 2022 19:00
Catalogue #66
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #326

    Een paraplubak met vlechtwerk, op leeuwenpootjes en met handgeschilderd bloemendecor.

    Un porte-parapluie en vannerie, sur pattes de lion et à décor floral peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #86

    Een vierdelige teakhouten tuinset op kinderformaat, bestaande uit twee stoelen een rond tafeltje en een bankje.

    Un ensemble de jardin en teck de quatre pièces pour enfant, composé de deux chaises, d'une table ronde et d'un banc.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #176

    Een eikenhouten dressoir met twee paneeldeuren en twee laden, versierd met barokke motieven en op balusterpoten.

    Buffet en chêne à deux portes à panneaux et deux tiroirs, décoré de motifs baroques et reposant sur des pieds balustres.
    No longer available
    Dim. 190 x 109 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #535

    Een mahoniehouten buffet met drie laden en drie paneeldeuren.

    Buffet en acajou ouvrant à trois tiroirs et trois portes pleines.
    No longer available
    Dim. 91 x 182 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #485

    Een rechte secretaire van mahoniehoutfineer met twee deuren onder en een lade boven het klapblad. Met marmeren blad bovenaan.

    Bureau droit en placage d'acajou à deux portes en dessous et un tiroir au dessus du plateau rabattable. Avec dessus en marbre au sommet.
    No longer available
    Dim. 146 x 92 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #475

    Een antieke achthoekige eikenhouten tafel met getorste poten en versierd met gebeeldhouwde vogels en leeuwenkoppen.

    Une ancienne table octogonale en chêne aux pieds torsadés et décorée d'oiseaux et de têtes de lion sculptés.
    No longer available
    Dim. 120 x 122 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #565

    Een reeks van zes mahoniehouten stoelen met gesculpteerde versiering in de rug en met gerainureerde voorste poten.

    Suite de six chaises en acajou à dossier et pieds avant sculptés.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #320

    Een eikenhouten bijzetkastje met een lade en twee deurtjes in briefpaneel.

    Meuble d'appoint en chêne avec un tiroir et deux portes en panneau à lettres.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #146

    Een eikenhouten commode met drie laden.

    Commode en chêne à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 97 x 132 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #216

    Een tweeledig eikenhouten meubel met twee grote en twee kleine paneeldeuren met cassettes.

    Un meuble en chêne en deux parties avec deux grandes et deux petites portes à panneaux avec cassettes.
    No longer available
    Dim. 190 x 135 x 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #186

    Een gebeeldhouwd eikenhouten tweedeursgarderobe, rijkelijk versierd met barokke motieven van putti, fruit, engelen en vogels. Omstreeks 1900.

    Une armoire à deux portes en chêne sculpté, richement décorée de motifs baroques de putti, de fruits, d'anges et d'oiseaux. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 218 x 184 x 73 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #515
    Polipol

    Een paar elektrisch bedienbare relaxfauteuils, bekleed met bordeauxrood suède. Eén met voedingskabel, de andere met oplaadbare batterij.

    Une paire de fauteuils inclinables à commande électrique, recouverts de daim rouge bordeaux. L'un avec câble d'alimentation, l'autre avec batterie rechargeable.
    No longer available
    Dim. H: 105cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #276

    Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.

    Guéridon en chêne à plateau tournant.
    No longer available
    Dim. 55 cm x 50 cm x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #680

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. 150 x 105 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #156

    Een eikenhouten tweedeurs garderobe.

    Une armoire à deux portes en chêne.
    No longer available
    Dim. 208 x 177 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #330

    Een paar mahoniehouten stoelen, versierd met drie ringen in de rug en met sober ingelegd biesje.

    Paire de chaises en acajou, décorées de trois anneaux dans le dossier et d'une sobre garniture marquetée.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #666

    Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding.

    Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir.
    No longer available
    Dim. H:105cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #206

    Een eikenhouten buffet met drie paneeldeuren en drie laden en met vier gebeeldhouwde hoofdjes.

    Buffet en chêne à trois portes à panneaux et trois tiroirs et à quatre têtes sculptées.
    No longer available
    Dim. 110 x 216 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #595

    Een paar crapaudzeteltjes met beige bekleding.

    Une paire de sièges crapaud avec couverture beige.
    No longer available
    Dim. H:87cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #166

    Een tweeledige eikenhouten vitrinekast met twee paneeldeuren onderaan.

    Une vitrine en chêne en deux parties avec deux portes à panneaux en bas.
    No longer available
    Dim. 230 x 126 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #495

    Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.

    Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.
    No longer available
    Dim. 90 x 125 cm h: 95 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #340

    Een borstelkastje met gedreven messing en spiegel en met twee borstels binnenin.

    Une armoire à brosses en laiton martelé et miroir et avec deux brosses à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. 65 x 47 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #545

    Een mahoniehouten barmeubel met deksel, neerklapbaar blad en twee paneeldeuren onderaan.

    Un meuble de bar en acajou avec couvercle, dessus rabattable et deux portes à panneaux en bas.
    No longer available
    Dim. 101 x 102 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #615

    Een zwartgelakte Chinese salontafel met een pietra dura decor van diverse personages in het blad onder glas.

    Une table basse chinoise laquée noire à décor en pietra dura de divers personnages dans le plateau sous verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 53 x 104 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #454

    Een modern kunstwerk van gesculpteerd en gepolijst roze en beige marmer. Niet gesigneerd.

    Une œuvre d'art moderne en marbre rose et beige sculpté et poli. Non signé.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #358

    Een paar boekensteunen met wereldbollen.

    Une paire de serre-livres avec des globes.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #60

    Een 18 K geelgouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 11,70 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #487

    Een paar blauw-witte dekselvazen van Chinees porselein.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine bleu et blanc avec couvercles.
    No longer available
    Dim. H: 43cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #607

    Een vaasje van cloisonné op messing met een meerkleurig bloemendecor.

    Vase cloisonné sur laiton à décor floral multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #68

    Een opwindklokje, gedragen door een vrouw van zamak. Op houten voetstuk.

    Une pendule à remontoir, portée par une femme en zamak. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 34,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #299
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    “Zicht op Antwerpen vanaf Linkeroever”. Een kleurengravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Vue d'Anvers depuis la rive gauche". Une gravure en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 38 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #691

    Een lot boeken, waarbij vier mbt tot de expo in 1958 en één in 1930, evenals een gedenkalbum en postkaarten van de expo 1930.

    Trois livres, deux relatifs à l'exposition de 1958 et un de 1930.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #624

    Een paar handgeschilderde Thaise doeken.

    Une paire de toiles thaïlandaises peintes à la main.
    No longer available
    Dim. 25 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #300

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 2 ct.
    No longer available
    Dim. 8,06 g
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #651

    Een verguld bronzen vlaggenstokornament in de vorm van de Brabantse leeuw op een lauwerkrans met de wapenspreuk van België.

    Ornement de mât en bronze doré en forme de lion brabançon sur couronne de laurier aux armes de la Belgique.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #516

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 375 x 275 cm
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More