#648Twee porseleinen kopjes en twee schoteltjes met divers famille rose decor. Chinees werk, XVIIIde eeuw. Beide kopjes met een haarlijn.
Deux tasses et deux soucoupes en porcelaine à décor famille rose. Travail chinois, XVIIIe siècle. Les tasses avec cheveu.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#430Een lot zilveren juwelen van 925 en 835 ‰ waaronder een parelhalssnoer een ketting met hanger een kruis, ringen, twee armbanden en twee broches, sommige bezet met halfedelstenen.
Lot de bijoux en argent 925 et 835 ‰ dont collier de perles, chaîne à pendentif, une croix, des bagues, deux bracelets et deux broches, certains sertis de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#310Dinh VanEen paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids totaal de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 800 / 1000 -
#431Drie groene vazen van geslepen kristal. Eén met een hoge, rechte rand (H. 18 cm), één kratervaasje met voetstuk en onderaan gemerkt Val Saint-Lambert (H. 15 cm) en een blauwachtige groene vaas (H. 18 cm).
Trois vases en cristal taillé vert. L’un avec bord haut et droit (H. 18 cm), un vase cratère sur piédouche et marque Val Saint-Lambert sous la bae (H. 15 cm) et le dernier bleu-vert (H. 18 cm).No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#3SwarovskiLotje kristallen beeldjes.
Petit lot de statuettes en cristal.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#379“De H. Justus” en “De Vlucht naar Egypte”. Twee XVIIIe eeuwse gravures naar werken van Pieter Paul Rubens, waarbij één door Galle en één door Vanden Wijngaerde.
“Saint-Juste” et “La Fuite en Egypte”. Deux gravures du XVIIIe siècle d’après Pieter Paul Rubens dont une par Galle et une par Vanden Wijngaerde.No longer availableDim. 45 x 32 & 46 x 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#300Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale smaragd van ± 2,22 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une émeraude centrale de ± 2,22 ct.No longer availableDim. 6,40 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#781Twee gebeeldhouwde wrattenzwijntanden met telkens een rij van drie olifantjes. We voegen een papiersnijder toe (letsel).
#800Een gefineerd Engels wandmeubel met twee legplanken.
#67Céramique de BruxellesEen art deco vaas van aardewerk met een meerkleurig decor van een bloemenmand. Onderaan gemerkt. Decor 501.
Vase art déco een faïence avec décor polychrome d’une corbeille fleurie. Marque sous la base, modèle 501.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 70 / 80 -
#730Een mahoniehouten boekenmeubel in vier niveaus.
Etagère à livres en acajou à quatre niveaux.No longer availableDim. 126 x 118 x 45 cmEstimate: € 200 / 300