#261“Harlekijnen.” Zwart-wit foto.
"Harlequins." Black and white photograph. -
#144Een oude koperen melkkit, gedeukt.
An old copper milk churn, dented. -
#62H. LingeroEen set van 2 polychrome plaasteren boeksteunen in Chinese stijl, onderaan gemerkt.
A set of 2 polychrome plaster bookends in Chinese style, marked at the bottom. -
#238Een set van 2 messingen luchters.
A set of 2 brass chandeliers. -
#90Een lot oude strips bestaande uit 11 x Eric de Noorman en 7 x prins Valiant.
#162Paul SmoldersEen kunstmap van Paul Smolders.
An art folder by Paul Smolders. -
#160Marcello MazzaranoPeriod: 1989“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerde jute, gesigneerd en met certificaat.
#43Een set van 3-in-1 Chinees porseleinen bloempotjes.
A set of 3-in-1 Chinese porcelain flower pots. -
#259Georges Averhals“Profielportret”. Een ets op papier. Buiten de plaat genummerd 1/10 en gesigneerd.