#66
Een messingen luchter in empirestijl met drie lichtpunten met glazen kapjes.
#620
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,38 ct.No longer availableDim. 3,29 gEstimate: € 550 / 600 -
#221
Schemerlamp van brons en glas-in-lood in de geest van Tiffany’s.
#67
Een paar zoutvaatjes van zilver en blauw glas.
#341Val Saint Lambert
Een coupe van kleurloos kristal met vergulde monturen.
#20
Een 18 K geelgouden hanger bezet met een camée.
Un pendentif en or jaune 18 carats serti d'un camée.No longer availableDim. 5,52 gEstimate: € 100 / 150 -
#27
Een messingen stolpklok.
#380
Een kleine 18 karaats geelgouden broche bezet met drie briljantjes.
Une petite broche en or jaune 18 carats sertie de trois diamants.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 100 / 150 -
#636
Twee verschillende hallantaarntjes van messing en geslepen glas.
#138Delvaux, Bruxelles
Een handtas van Bordeaux boxkalfleder.
#516
#16
Een messingen tafeltje met onyxen blad.
Une table en laiton avec un plateau en onyx.No longer availableDim. 44 x 50 x 30 cmEstimate: € 35 / 45