#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
#490Een modern handgeknoopt wollen tapijt.
#486Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#566MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#516MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#656TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met 77 vlakken.
#706Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#686Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#736Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
#666Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#660Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#476Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#746Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#416Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#536Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
#646Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
#496Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.
#726Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#406Een handgeknoopt wollen karpet.
#616HereEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#696Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.
#436Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.
Carpette chinoise en laine avec décor d’un paysage. Noué main.No longer availableDim. 155 x 93 cmEstimate: € 80 / 100
#462“Vlakkencompositie”. Acryl op papier. Draagt handtekening ‘J.V.D.Zee’.
#628Een opgezette kop van een edelhert. Schotland, 1990.
#712Tom Davison“Mirage Graphics New-york. N.Y. Landschap chromolitho met verguldsel. Met certificaat.
#127“Arend met gespreide vleugels.” Beeld in zamak op zwart marmeren sokkel.
#193Russisch icoon met Sint-Nicolaas. XIXde eeuw.
#765“Hand” Een rood fluwelen zeteltje.
#359Kurt Peiser“Op de hoek van de kaai.” Gravure, buiten de plaat gesigneerd.
“Au coin du quai”. Gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#377Twee art deco vazen van wit glas.
Deux vases art déco en verre blanc.No longer availableDim. h: 22 en 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#444Een grote pop van papier mâché, met open mond en werkende blauwe slaapogen. Gemerkt Made in Belgium. Evenals twee kleinere poppen, één met porseleinen hoofd de andere in kunststof. Zonder merk.
#610Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Trois assiettes en faïence de Delft à décor polychrome dont un couple décoré d’un vase fleurie et une assiette pannenkoek décorée d’un personnage et des fleurs. Vers 1800.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 300 / 350