#706
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#656Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met 77 vlakken.
#660
Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
#726
#416
Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#736
Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
#566Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#746
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#436
Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.
#486
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#616Here
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#496
Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.
#536
Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
#666
#696
Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.
#676
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
#686
#646
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
#476
#516Mori
#406
Een handgeknoopt wollen karpet.
#490
Een modern handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis moderne en laine. Noué main.No longer availableDim. 351 x 254 cmEstimate: € 120/200
#279P. Tack
#617
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose d’objets précieux. Anses en forme de chiens de Pho (petit dégât). Eclats au bord supérieur. Canton, début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 200/300 -
#667
Een opgezette vos. Oor beschadigd.
#549Roger Van AkeleyenPeriod: °1948
#733
Twee verschillende kleine oude hanglantaarns.
#567
Een sculptuur van ivoor met voorstelling van twee mosselschelpen, waarin talrijke minuscule personages in een landschap. Op gebeeldhouwde zwarte houten sokkel. Een schaar van een krab ontbreekt. China, begin XXste eeuw.
Sculpture en ivoire représentant deux coquilles de moules dans lesquelles de nombreux personnages minuscules dans un paysage. Sur un socle sculpté en bois noirci. Une pince de crabe manque. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. L. 30 cmEstimate: € 200/300 -
#138
Russische icoon met de Moeder Gods van Kazan. XIXde eeuw.
Icône russe représentant la Mère de Dieu de Kazan. XIXe siècle.No longer availableDim. 35,5 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#54
“Uit het ballingsleven tijdens de oorlog”. Een borduurwerk uit 1917.
“Uit het ballingsleven tijdens de oorlog”. Broderie de 1917.No longer availableDim. 44 x 44 cmEstimate: € 40/50 -
#424Marcel Hess
“Le Lion à St-Cloud”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#411
Een dominospel in doosje, alles van grijs geaderd marmer.
#230
Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
#26
Mahoniehouten dienblad op losse vouwpoot. Engelse stijl.
Plateau en acajou sur piétement pliant. Style anglais.No longer availableDim. 77 x 59 cmEstimate: € 100/150