Similar lots by type
-
#159Een houten wandklok met gebeeldhouwde en ingelegde versieringen. Met slinger.
Une horloge murale en bois avec des décorations sculptées et incrustées. Avec pendule.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100 / 140 -
#313Royal Motor ClockEen antiek messingen klokje.
Une horloge en laiton antique.No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#67Een opwindklokje, gedragen door een vrouw van zamak. Op houten voetstuk.
Une pendule à remontoir, portée par une femme en zamak. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#63Een bronzen pilaarklok, versierd met geëmailleerde plaquettes, personages in nissen rond de uuraanduiding en bovenaan getooid met een engeltje.
Pendule à colonne en bronze, ornée de plaques d'émail, figurant dans des niches autour des index et surmontée d'un ange.No longer availableDim. h: 48,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#101Een bronzen schouwpendule in eclectische stijl met geëmailleerde romeinse cijfers. Met sleutel en slinger.
Pendule de cheminée en bronze de style éclectique à chiffres romains émaillés. Avec clé et pendule.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#301Een reiswekkertje in metalen kast en met geslepen dekglaasje. In etui. Jaren ‘30.
Un réveil de voyage dans un boîtier en métal et avec un couvercle en verre taillé. En pochette. Des années 30.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 40 / 60 -
#121Een indrukwekkende bronzen schouwpendule in eclectische stijl. Met sleuteltje.
Une impressionnante horloge de cheminée en bronze de style éclectique. Avec clé.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80 / 100 -
#11Drie klokjes in de vorm van een vogelkooi met een bewegend vogeltje dat beweegt op het ritme van de seconden. Twee met wekkerfunctie. Een gemerkt Shanghai, een ander Japans periode 1945 - 1952. In werkende staat.
Trois horloges en forme de cage à oiseaux avec un oiseau mobile qui bouge au rythme des secondes. Deux avec fonction réveil. L'un marqué Shanghai, l'autre japonais d'époque 1945 - 1952. En état de marche.No longer availableDim. h: 10 & 11,5 cmEstimate: € 75 / 135 -
#33Drie verschillende opwindklokjes in messingen kast, waarbij één met cloisonné. Allen te reviseren.
Trois horloges à remontage différentes dans un boîtier en laiton, une avec cloisonné. Tout à revoir.No longer availableDim. h: 7,5, 8,5 & 11 cmEstimate: € 60 / 100 -
#68Een opwindklokje, gedragen door een vrouw van zamak. Op houten voetstuk.
Une pendule à remontoir, portée par une femme en zamak. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 34,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#293Smiths EmpireEen scheepsklok in verchroomde kast.
Une horloge de navire dans un boîtier chromé.No longer availableDim. Ø: 26,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#177Imperial quartzEen driedelig verguld bronzen klokstel in Lodewijk XV-stijl. Uurwerk op batterij.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze doré de style Louis XV. Montre sur pile.No longer availableDim. h: 41 & 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#333Twee opwindklokjes, waarbij één klassiek met alarmfunctie en het andere met roterende uuraanduiding. Jaren ‘20.
Deux horloges à remontage, l'une classique avec fonction réveil et l'autre avec affichage rotatif des heures. Années 20.No longer availableDim. h: 9,5 cm & Ø: 12 cmEstimate: € 45 / 65 -
#243Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
Une cheminée Art Déco en marbre multicolore.No longer availableDim. 30 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#158Een tafelklok in Lodewijk XV stijl. Compleet met slinger en sleutel.
Pendule de table de style Louis XV. Complet avec pendule et clé.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 140 -
#172Jerome & Company, Connecticut.Een Amerikaanse wandklok met mahoniehoutfineer met handgeschilderd decor van aardbeien achter glas. Met slinger en gewichten, zonder sleuteltje.
Une horloge murale américaine en placage d'acajou avec un décor de fraises peint à la main derrière une vitre. Avec pendule et poids, sans clé.No longer availableDim. 65 x 39 cmEstimate: € 75 / 120 -
#343OmegaEen opwindklokje met secondenwijzer. Lichte schade aan de rand van het dekglaasje.
Une horloge à remontoir avec trotteuse. Léger dommage au bord de la lamelle.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#122Albert SteelPeriod: 1917 - 1984“Avondlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
"Paysage du soir". Huile sur toile. Signée et datée '44.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#438Marc VerdoodtPeriod: ° Merchtem, 1953“Kubistisch figuur”. Een stenen beeld. Gemonogrammeerd.
"Figure cubiste". Une statue de pierre. Monogrammé.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 140 -
#303Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Pied de lampe en cristal incolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#407Een Indisch bronzen reliëf.
Un relief indien en bronze.No longer availableDim. h: 22,5 x 9,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#244Bernard De Bruyn“Antiek interieur met brandende haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur ancien avec foyer brûlant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#280Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,68 ct. FVS2.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de 0,68 ct FVS2.No longer availableDim. 2,57 gEstimate: € 650 / 750 -
#341Val Saint LambertEen vaas van geslepen groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Minieme schilfer aan de bovenrand en één aan de basis.
Vase en cristal doublé vert taillé. Marqué en bas. Petit éclat sur le bord supérieur et un sur la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#570Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,86 ct. en een centrale saffier van +- 4 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,86 ct et d'un saphir central de +- 4 ct.No longer availableDim. 8,23 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#315Een paar vaasjes van Booms glas met handgeschilderd rozendecor.
Une paire de vases en verre de Boom à décor de roses peintes à la main.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 35 / 50 -
#644Bernard Charoy“Vrouwenportret met zeilboten”. Lithografie op papier. Gesigneerd.
"Portrait de femme aux voiliers". Lithographie sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 cm x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#441Een vintage fruitschaal van geglazuurd aardewerk. Jaren ‘70.
Coupe à fruits vintage en terre vernissée. années 70.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#267Een grote gedreven en verzilverd metalen siervaas.
Un grand vase décoratif en métal chassé et argenté.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100

