Similar lots by type
-
#302Een Afrikaans bronzen mannenhoofd.
Une tête d'homme en bronze africain.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#87Afrikaanse vrouw met hoofddeksel”. Afrikaans ivoren snijwerk. Met CITES-certificaat. Pré 1975.
Femme africaine avec coiffe. Sculpture en ivoire africain. Avec certificat CITES. Avant 1975.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 45 / 60 -
#73Een Afrikaans masker, gemaakt van een schildpadschild en droge grashalmen.
Un masque africain, fait d'une carapace de tortue et de brins d'herbe secs.No longer availableDim. 23 x 16 cm (schild)Estimate: € 60 / 100 -
#183Een slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/0022/2019. 9,9 kg.
Défense d'éléphant d'Afrique. Avec certificat CITES. BE / 0022/2019. 9,9 kg.No longer availableDim. l: 141 cmEstimate: € 1500 / 1700 -
#33Geo LefèvrePeriod: 1876 - 1953Een wandversiering met met gesculpteerd decor van wilde kastanjes en bladeren.
Une décoration murale avec un décor sculpté de châtaignes sauvages et de feuilles.No longer availableDim. 24 x 59 cmEstimate: € 120 / 200 -
#201Een slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/00212019. 24,5 cm
Une défense d'éléphant d'Afrique. Avec certificat CITES. BE / 00212019. 24,5 cm.No longer availableDim. l: 194 cmEstimate: € 4000 / 4500 -
#158“De bakkersvrouw”. een houten beeldhouwwerk.
La boulangère . Une sculpture en bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#360Een gesculpteerd Afrikaans houten masker met resten van polychromie. Bembe, Zaïre.
Un masque africain en bois sculpté avec des restes de polychromie. Bembe, Zaïre.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 55 / 65 -
#268Een gepolychromeerd houten beeld van de god Ganesh.
Une statue en bois polychromé du dieu Ganesh.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#248Een gesculpteerd Afrikaans houten masker met vlechtwerk. Bamun, Kameroen.
Un masque africain en bois sculpté avec osier. Bamun, Cameroun.No longer availableDim. l: 57 cmEstimate: € 75 / 90 -
#173Een kleine Afrikaanse slagtand. Met CITES-certificaat. BE0023/2019. 3,7 kg.
Une petite défense africaine. Avec certificat CITES. BE0023 / 2019. 3,7 kg.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 600 / 750 -
#151Een paar Afrikaanse ivoren vrouwenbeelden op houten sokkel. Met CITES-certificaat. 5,246 kg.
Paire de statues africaines en ivoire sur socle en bois. Avec certificat CITES. 5,246 kg.No longer availableDim. h: 56 & 38 cmEstimate: € 500 / 600 -
#328Een gebeeldhouwd houten zittend Keizersfiguur met sporen van polychromie.
Un empereur assis en bois sculpté avec des traces de polychromie.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#18Een oude houten bankschroef.
Une vieille vis d'établi en bois.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 30 / 40 -
#365Een gesculpteerd Afrikaans houten masker. Igbo, Nigeria.
Un masque africain en bois sculpté. Igbo, Nigéria.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 55 / 65 -
#141Een paar gedeeltelijk bewerkte Afrikaanse slagtanden met vrouwenhoofden. Op houten sokkels. Met CITES-certificaat. 2,66 kg
Une paire de défenses africaines partiellement sculptées avec des têtes de femmes. Sur socles en bois. Avec certificat CITES. 2,66 kgNo longer availableDim. h: 40 & 52 cmEstimate: € 100 / 160 -
#389Een met zilververf gepatineerde houten plantenstaander.
Un support de plante en bois peint en argent.No longer availableDim. h: 92 cm Ø 40 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#286Een serie van 6 Victoriaanse stoelen van gebeeldhouwd notenhout, bekleding van roze zijde.
Une série de 6 chaises victoriennes en noyer sculpté avec revêtement en soie rose.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#155Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een grijze parel.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct et d'une perle grise.No longer availableDim. 8,30 gEstimate: € 850 / 950 -
#329Maria SeghersPeriod: 1898-1986“Lentescène”. Print op doek.
Scène du printemps . Estampe sur toile.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#133Een groot gevarieerd lot Franstalige stripverhalen.
Grand lot très varié d’albums de bandes dessinées en Français.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#118Must de CartierEen zijden foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 130 / 140 -
#388Een tandartsboor met pedaalaandrijving.
Une perceuse dentaire avec entraînement par pédale.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 60 / 100 -
#71Een paar aardewerken vaasjes. Sung-periode (960 - 1279).
Une paire de vases en faïence. Période Sung (960 - 1279).No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#240Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een centrale saffier van +- 1 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Et un saphir central de + - 1 ct.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 450 / 550 -
#20Een 9 karaats geel gouden slavenarmband.
Un bracelet jonc en or jaune 9 carats.No longer availableDim. 17,90 gEstimate: € 150 / 200 -
#114J.D. Molenaer“Schepen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Navires dans le port . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#339Capodimonte“Het voederen van de duiven”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit. Gemerkt.
Nourrir les pigeons . Groupe en biscuit italien multicolore. Marqué.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#52“Hoeve in de Kempen”. Olieverf op doek.
Ferme dans le Camoine . Huile sur toile.No longer availableDim. 26 x 17 cmEstimate: € 50 / 80

