#169Antoinette Le BretonPeriod: 1888-1954“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstellingen.
#53Twee gietijzeren vuurbokken in de vorm van een paard.
#619Marc Haeghens“Bain de foule.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Bain de foule”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 160 / 180 -
#285Een zeer gevarieerd lot half edelstenen gemonteerd als hanger.
#120Een paar wit gouden strikvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en topaas.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc en forme de noeuds sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et une topaze.No longer availableDim. 8,87 gEstimate: € 650 / 750 -
#511Partij handschriften uit de XVIIde eeuw.
”Un lot d”écritures du XVIIième siècle.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#195Een paar wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en agaat.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et une agate.No longer availableDim. 3,88 gEstimate: € 650 / 750 -
#172J. Devuyst“Vrouw met mand in een dorpje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Femme au panier dans un village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 100 -
#465Een bowl van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un bol en porcelaine chinoise polychrome à décor de personnages. Marque sous la base. Sur socle en bois.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
Un lot de cristal, comprenant un vase rouge côtelé Val St. Lambert, deux grands et trois petits vases de couleur taillé sur pied.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 100