Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een klein paardje van gesculpteerd albast.

Een klein paardje van gesculpteerd albast.

Petit cheval en albâtre sculpté.
Dim. h: 9 cm
SKU: 2310180478.
Category: albast.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #478
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #318

    “Le Portefeuille des Arts Décoratifs.” ‘Quatrième Série’. Ed. Labor et Artes, Paris. Bestaande uit 96 Phototypieën.

    ”Le Portefeuille des Art Décoratifs”. Edition ‘Quatrième année. 96 Phototypes.’
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #137

    “Appolon”. Een schouwpendule van zamak en arduin, getooid met een beeld naar Bruchon. Met slinger, maar zonder sleutel.

    ”Apollon”. Une pendule de cheminée en régule et pierre de taille et décorée avec une statue d’après Bruchon. Avec balancier, mais sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #621

    Een olifant met een jong van gebeeldhouwd ivoor. Japan (?), eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    Eléphant et son petit en ivoire sculpté. Japon (?), premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 6,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #221

    Twee verschillende gietijzeren vuurbokken. XVIIe eeuw.

    Deux chenets en fonte. XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 55 & 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #428

    Drie kleine jardinières, twee schotels en een dekselvaas van Japans porselein met een Imari decor. Onderaan gemerkt: Gold Imari.

    Trois petites jardinières, deux plats et un vase à couvercle en porcelaine du Japon et décor Imari. Marque en dessous.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #373

    Een bestek van verzilverd metaal, bestaande uit vorken, messen, lepels en koffielepels voor twaalf personen, evenals een pollepel, een groentelepel en een vleesvork.

    Un service à couverts en métal argenté, comprenant fourchettes, couteaux, cuillères et cuillères à café, une louche, une cuillère à légumes et une fourchette à viande. Pour douze convives.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #385

    Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XVIIIe eeuw.

    Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 255 x 200 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #539

    “Vissersboten op het water”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Jamar.

    ”Bateaux de pêche”. Huile sur panneau. Porte la signature: Jamar.
    No longer available
    Dim. 26 x 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #406

    Een hoge armstoel van mahoniehout in Louis-Philippestijl, bekleed met fluweel.

    Un fauteuil haut en acajou, style Louis Philippe, revêtement en velours.
    No longer available
    Dim. H. 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #772

    “Frits van den Berghe”. Emile Langui. Ed. Mercatorfonds, 1968.

    “Frits van den Berghe”. Emile Langui. Ed. Mercatorfonds, 1968.
    No longer available
    Estimate: € 22 / 26
  • #625

    Een halfronde klaptafel van gefineerd hout met tapse poten. Eerste helft XIXe eeuw.

    Table à abattant en demi-lune en bois de placage. Pieds gaines. Première moitié du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 114 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #297
    Vidal

    “Het genot”. Een beeld van zamak op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.

    ”Le plaisir”. Une statue en régule sur socle en marbre noir. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More