#693Een vaas van olijfgroen Italiaans glas.
#789CapodimonteEen etui met zes porseleinen kopjes met verzilverde monturen, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Gemerkt.
Un étui contenant six tasses aux montures argentées et décor polychrome fleuri. Porte une marque.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#50Halssnoer van bloedkoraal.
Un collier en corail rouge.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#60Een lange halssnoer van witte parels.
#77Een porseleinen siercoupe op voet met verguld bronzen monturen, versierd met een meerkleurig handgeschilderd decor van bloemen in een cartouche op kobaltblauwe fond en afgewerkt met vergulde motieven. Binnenin en meerkleurig decor van een romantisch koppel met een vogeltje, gesigneerd ‘Jeanne’. Frans werk.
Une coupe en porcelaine sur pied et montures en bronze, décor peint à la main de fleurs en cartouche sur fond bleu cobalt . L’intérieur au décor polychrome d’un couple et un petit oiseau, signé ‘Jeanne’. Travail français.No longer availableDim. h: 36; Ø: 29 cmEstimate: € 120 / 160 -
#646Een sobere eikenhouten salontafel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et une émeraude centrale de ± 1,36 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 1700 / 1900