#575Een zeefdruk naar een werk van Dali uit de reeks “Les Chevaux Daliniens”.
#463Een paar vrouwenfiguren van geglazuurd aardewerk in de stijl van de T’ang.
Une paire de figures féminins en faïence à glaçure polychrome, style T’ang.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#154John De Mulder“Het overleg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1950.
”La concertation”. Huile sur toile. Signée et datée 1950.No longer availableDim. 80 x 110 cmEstimate: € 120 / 200 -
Un lot d’objets en faïence belge comprenant une cafetière, une verseuse et un pot.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#674Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.
#471“Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.
#194“Femme à la collerette”. Olieverf op doek. Omstreeks 1700. Herdoekt.
”Femme à la collerette”. Huile sur toile. +- 1700. A été retoilée.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#644Een spiegel van gesculpteerd eikenhout.
Miroir au cadre en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 127 x 103 cmEstimate: € 100 / 120 -
#706Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#600Een grote bronzen voorstelling van Boeddha.
#328Een fantasiezwaard met opschrift ‘Lancelot du Lac’.
Une épée de fantaisie avec écriture ‘Lancelot du Lac’.No longer availableDim. l: 99 cmEstimate: € 80 / 120