Other lots in this auction
-
#639“Parade”. Gouache op zijde. Chinees werk.
”Parade”. Gouache sur soie. Travail chinois.No longer availableDim. 19 x 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#596Een gefineerd Engels bureau met kalfslederen blad.
Bureau en bois de placage à tablette en vachette. Travail anglais.No longer availableDim. 175 x 114 cmEstimate: € 100 / 120 -
#229J. Douven“Meisje met rode paraplu”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Jeune fille et parapluie rouge”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 65 / 75 -
#728“Schotse ridder.” Een beeld van Staffordshire aardewerk met polychrome toetsen.
”Chevalier écossais”. Une statue en faïence Staffordshire, détails polychrome.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#14Baudry“Stilleven met bloemen” & “Stilleven met appelen en aardewerk”. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd 1951.
”Nature morte, fleurs” & “ Nature morte, pommes et faïence”. Signés et le premier daté de 1951.No longer availableDim. 32 x 30 & 27 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#132Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Schaapherder”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Berger de moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#311Twee dierenvellen waaronder een Thompson Gazelle.
Deux peaux d’animaux, dont une Gazelle Thompson.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#218Bob MauPeriod: 1926-2006Een houten front van een speelhuisje met een deurtje en een raam, beschilderd door Bob Mau (o.m. van de reeks Kari Lente). Gesigneerd links onder.
Un front en bois d’une maisonnette de jeu avec une porte et une fenêtre peint par Bob Mau (série Kari Lente). Porte une signature en bas à gauche.No longer availableDim. 231 x 122 cmEstimate: € 400 / 600 -
#683MuranoEen vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.
Un vase en verre polychrome d’Italie. +- 1960.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#658TamiyaZes bouwpakketten op schaal 1:35:- Panzerwagen IV.- Russian T-62A tank.- M48A3 Patton.- Leopard A4 West German tank.- German tank crew.
Six paquets de modèles à construire sur échelle 1:35:- Panzerwagen IV.- Russian T-62A tank.- M48A3 Patton.- Leopard A4 West German tank.- German tank crew.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#743StaffordshireTwee groepjes van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.
Deux groupes en faïence de Staffordshire.No longer availableDim. h: 12 & 21 cmEstimate: € 50 / 70 -
#723Val St. LambertEen grote coupe van geslepen groen en kleurloos kristal. Gemerkt. In origineel etui en met certificaat. Genummerd 17/250. Met presenteerspiegel.
Une grande coupe en cristal vert et incolore taillé. Porte une marque. Dans son étui d’origine et avec certificat. Numéroté 17/250. Avec un miroir de présentation.No longer availableDim. Ø: 38,5 cmEstimate: € 40 / 60

