Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een klein paardje van gesculpteerd albast.

Een klein paardje van gesculpteerd albast.

Petit cheval en albâtre sculpté.
Dim. h: 9 cm
SKU: 2310180478.
Category: albast.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #478
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #575

    Een zeefdruk naar een werk van Dali uit de reeks “Les Chevaux Daliniens”.

    Sérigraphie d’après un oeuvre de Dali dans la série “Les chevaux daliniens”.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #463

    Een paar vrouwenfiguren van geglazuurd aardewerk in de stijl van de T’ang.

    Une paire de figures féminins en faïence à glaçure polychrome, style T’ang.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #154
    John De Mulder

    “Het overleg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1950.

    ”La concertation”. Huile sur toile. Signée et datée 1950.
    No longer available
    Dim. 80 x 110 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #379

    Een lotje Belgisch aardewerk, bestaande uit een koffiekan, een kannetje en een pot.

    Un lot d’objets en faïence belge comprenant une cafetière, une verseuse et un pot.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #674

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.

    Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.
    No longer available
    Dim. 84 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #3
    Meissener Bleikristal

    Een vaas van geslepen kleurloos en blauw kristal, versierd met een bloemendecor.

    Un vase en cristal incolore et bleu taillé, décor fleuri.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #471

    “Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.

    “Putti avec fleurs”. Une statuette en bronze patiné brun sur socle en marbre gris.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #194

    “Femme à la collerette”. Olieverf op doek. Omstreeks 1700. Herdoekt.

    ”Femme à la collerette”. Huile sur toile. +- 1700. A été retoilée.
    No longer available
    Dim. 64 x 50 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #644

    Een spiegel van gesculpteerd eikenhout.

    Miroir au cadre en chêne sculpté de style Renaissance.
    No longer available
    Dim. 127 x 103 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #706

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 212 x 117 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #600

    Een grote bronzen voorstelling van Boeddha.

    Une grande représentation de Bouddha en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #328

    Een fantasiezwaard met opschrift ‘Lancelot du Lac’.

    Une épée de fantaisie avec écriture ‘Lancelot du Lac’.
    No longer available
    Dim. l: 99 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More