#314Jaky LefrançoisTwee aquarellen: een ‘kanaal met jaagpad’ en een ‘marine’. Beiden gesigneerd.
”Canal et chemin de chasse” et “ Marine”. Aquarelle sur papier. Signés.No longer availableDim. 30x40 cm; 33x48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#168KirmanEen handgeknoopt wollen tapijt.
#763Een lot van vier verschillende kannetjes met roestbruin glazuur, versierd met handgeschilderde decors.
#346Een reeks van vier stoelen van grijsgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug en gecanneleerde poten.
Une série de quatre chaises en bois à patine grise, style Louis XVI, dos cannés et pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#768Een bronzen vide-poche in de vorm van een vogeltje op een blad. Met inscriptie 1927 - 1952.
Un vide-poche en forme d’oiseau en bronze, sur un plateau. Porte l’inscription ‘1927 - 1952’.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 30 / 34 -
#172J. Devuyst“Vrouw met mand in een dorpje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Femme au panier dans un village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 100 -
#242John Condé“Mrs. Fitzherbert.” Kleurengravure.
#780Een samovar van messing.
Un samovar en laiton.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#91Een slagtand van een nijlpaard. Op metalen staander.
#524“Populieren”. Gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening.
#89Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Zicht op de Groenplaats te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur la Groenplaats à Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#694Een met een liaan vergroeid stuk tropisch hout.
Liane sur une branche.No longer availableDim. l: 108 cmEstimate: € 40 / 45