#177Louis VuittonEen lederen handtas model “Danube”.
Un sac-à-main modèle “Danube”.No longer availableEstimate: € 240 / 260 -
#171Delvaux, BruxellesEen handtas van groen leder met stofzak.
#167Twee vintage handtassen, resp. van slangen- en krokodillenleder.
Deux sacs-à-main ‘vintage’ en cuir de serpent et cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 120 / 180
#293Een adelaar van zamak op steen naar een werk van P. Cartier.
#140Pallas Swiss madeEen 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct. en met 18 karaats wit gouden polsband.
Une montre pour femme en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,54 ct. et lanières en or blanc 18 ct.No longer availableDim. bruto: 25,04 gEstimate: € 700 / 900 -
#182Hollandse School“Hollands waterlandschap met molen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd J.R. Omstreeks 1900.
“Paysage rupestre hollandais au moulin”. Huile sur toile. Porte un monogramme J.R. +- 1900.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#209Paul PermekePeriod: 1918 - 1990“Haven in Bretagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Port, Bretagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 150 cmEstimate: € 1700 / 2000 -
#35Een 18 karaats geel gouden ketting met versiering.
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec une décoration.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 150 / 200 -
#405Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
#227Een vijfdelige metalen tuinset bestaande uit vier stoelen en een tafel.
Un grand et quatre petits plats à poisson en faïence polychrome. Travail espagnol.No longer availableDim. Ø 45 cm Ø 23 cmEstimate: € 50 / 60