Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een klein plateau’tje van gedreven zilver, versierd met drie engletjes en bloemenranken. Engelse keuren.

Een klein plateautje van gedreven zilver, versierd met drie engeltjes en bloemenranken. Engelse keuren.

Petit plateau en argent repoussé décoré de trois angelots et de guirlandes de fleurs. Poinçons anglais.
Dim. 269,92 g
SKU: 2510160308.
Category: Zilver.
Auction day: 25 October 2016 19:00
Catalogue #308
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #258

    Twee zilveren pillendoosjes, waarvan één met Duitse keuren. We voegen er twee verzilverde exemplaren aan toe, waarbij één gemerkt van Wiskemann. Gewicht zilver: 73g.

    Deux boîtes à pilules en argent dont une aux poinçons allemands. Nous ajoutons deux exemplaires en métal argenté dont un de Wiskemann. Poids de l’argent 73 g.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #539

    Een kleine riksja van zilver in kleine presenteervitrine.

    Pousse-pousse miniature en argent dans une petite vitrine de présentation.
    No longer available
    Dim. 27,54 g
    Estimate: € 25 / 30
  • #127

    Een reliëf van gedreven zilver met een voorstelling van het Heilig Hart in een achthoekig koperen schrijn met verzilverde kader. Chileens werk, XVIIe eeuw.

    Un relief en argent repoussé représentant le sacré coeur dans un encadrement octogonal en métal argenté. Chili, XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #301

    Een paar kleine Engelse kandelaars van zilver met makersmerk ‘FC’ voor Frank Cobb & Co, Sheffield 1923.

    Paire de candélabres anglais en argent. Orfèvre FC.
    No longer available
    Dim. 308,65 g - H. 18 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #303

    Twee verschillende confituurlepeltjes en een setje van een lepel en een vork van zilver. Allen Nederlands gekeurd.

    Deux différentes cuillères à confiture et une suite d’une cuillère et d’une fourchette en argent. Poinçons hollandais.
    No longer available
    Dim. 115,75 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #65

    Een wandelstok met een 800‰ zilveren handvat.

    Canne à manche en argent 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #307

    Een opengewerkt schelpvormig schaaltje van zilver. Keuren van Sheffield en makersmerk ‘JD & S’ voor James Dixon & Sons, 1903. Met importmerk.

    Plat ajouré en forme de coquille en argent. Poinçons anglais, orfèvre JD & S.
    No longer available
    Dim. 226,75 g
    Estimate: € 100 / 120
  • #91

    Een tweedelig serveerbestek met 800‰ zilveren handvatten. Jaren ‘20.

    Couvert de service deux pièces aux manches en argent 800‰. Années ‘20.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #283

    Een reeks van twaalf kleine lepeltjes van zilver. Nederlandse keuren. Tijdperk art deco. In origineel etui. Jaarletter p voor 1925.

    Suite de douze cuillères en argent. Poinçons hollandais. Epoque art déco Dans l’étui d’origine.
    No longer available
    Dim. 76,15 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #54

    Een serie van zeven zilveren lepeltjes en zes vorkjes.

    Série de sept petites cuillères et six fourchettes en argent.
    No longer available
    Estimate: € 65 / 75

Other lots in this auction

  • #248

    Een schaal van beige crackleware. Chinees werk.

    Plat en faïence craquelée beige. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. Ø: 28,5 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #798
    P. Kirin

    “Landbouwer in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Fermier dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 82 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #537

    Een balustervaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van personages.

    Vase balustre en porcelaine de Chine bleue et blanche. Décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 43,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #551

    Een bronzen cachepot. Japans werk.

    Cache-pot en bronze. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #646

    Een schrijfmeubeltje van gefineerd hout met drie laden onder een klapblad bovenaan en onderaan een paneeldeur.

    Ecritoire en bois de placage ouvrant à trois tiroirs sous l’abattant et à une porte pleine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #47

    Een kandelaar van verguld koper met vijf lichtpunten en versierd met plantenranken.

    Candélabre en cuivre doré à cinq lumières, décoré de branches aux feuilles.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #430
    Chili Mapuche Pillon Indianen

    Een halssnoer en verschillende hangers van zilver.

    Collier aux pendentifs en argent.
    No longer available
    Dim. 83,93 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #679
    L. Brangers

    “Slapende bisschop” en “Bisschop met hondje”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauratie.

    “Evêque dormant” et “évêque et chien”. Huile sur toile. Signées. Petite restauration.
    No longer available
    Dim. 37 x 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #114
    Werner Omer Schietekat
    Period: 1908-1984

    “Castillo de Aro”. Olieverf op doek. Gesigneerd en achteraan gedateerd juli 69.

    “Catillo de Aro”. Huile sur toile. Signée et datée juillet 69 au verso.
    No longer available
    Dim. 45 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #194
    Jos Trotteyn
    Period: 1910-2002

    “Trekpaarden en een kruiwagen in een uitgestrekt landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.

    “Chevaux de trait et une brouette dans un paysage étendu”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.
    No longer available
    Dim. 88 x 118 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #436

    Serie van zes eikenhouten stoelen. Zwaar gesculpteerd. XIXde eeuw.

    Suite de six chaises en chêne sculpté. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #266

    Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

    Trois carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More