Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een klein reisklokje van messing en glas. Met sleuteltje.
Een klein reisklokje van messing en glas. Met sleuteltje.
Een klein reisklokje van messing en glas. Met sleuteltje.
Een klein reisklokje van messing en glas. Met sleuteltje.
Een klein reisklokje van messing en glas. Met sleuteltje.
Een klein reisklokje van messing en glas. Met sleuteltje.

Een klein reisklokje van messing en glas. Met sleuteltje.

Petite horloge de voyage en laiton et verre. Avec clé.
Dim. h: 6 cm
SKU: 2004210127.
Category: Klok.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #127
Estimate: € 170 / 190
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #301
    Gustav Becker, Freiburg

    Een Duitse tafelklok, het front versierd met twee vlakken wortelnootfineer.

    Une horloge de table allemande, la façade décorée de deux surfaces de placage de ronce de noyer.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #38
    Kundo

    Een messingen tafelklokje.

    Une horloge de table en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #228

    Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.

    Une cheminée Art Déco en marbre multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #545

    Een eikenhouten staande klok met messingen wijzerplaat.

    Une horloge grand-père en chêne avec cadran en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 198 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #645
    Schneider

    Een kleurloos kristallen klokje met werkje van Lancel. Gemerkt.

    Une horloge à cristal incolore avec une œuvre de Lancel. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #273
    Zenith Swiss made

    Een houten consolependule met verguld bloemendecor op rode fond in de geest van de Neuchateloises.

    Pendentif console en bois à décor floral doré sur fond rouge dans l'esprit des Neuchâteloises.
    No longer available
    Dim. h: 49 + 19 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #649

    Een Chinese spiegel met onder-en bovenaan gesculpteerde scènes. Begin XXste eeuw.

    Un miroir chinois avec des scènes sculptées en haut et en bas. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 79 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #330
    Waterman

    Een balpen en een vulpen met lederen hoesje. In originele doos.

    Un stylo à bille et un stylo-plume avec étui en cuir. Dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #563

    Chinese porseleinen vaas met een decor van personages op een groene fond.

    Vase en porcelaine de Chine décoré de caractères sur fond vert.
    No longer available
    Dim. H. 37,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #528

    Een grote bronzen ijsbeer.

    Un grand ours polaire en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #361

    Een art deco handspiegeltje, beslagen met gedreven zilveren roosjes.

    Un miroir de poche Art Déco, parsemé de roses en argent ciselé.
    No longer available
    Dim. l: 27,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #642

    Een paar geajoureerde ronde coupes van Vieux Bruxelles op voet. Eén gerestaureerd.

    Une paire de coupes ronds ajourés du Vieux Bruxelles à pied. Une restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 21,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #2

    Een oude gravure van een paard.

    Une ancienne gravure d'un cheval.
    No longer available
    Dim. 10 x 15 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #321
    Wiskemann

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Gemerkt.

    Un service à café et à thé de quatre pièces en métal argenté sur un plateau. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #665

    Twee sierborden, waarbij één gemerkt van Villeroy & Boch en het ander van Royal Boch.

    Deux assiettes décoratives, l'une marquée par Villeroy & Boch et l'autre par Royal Boch.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 30 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #520

    Een notenhouten tweedeursvitrine.

    Une vitrine en noyer à deux portes.
    No longer available
    Dim. 195 x 100 x 41 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #487

    Handgeschilderd doosje en een bois de Spa doosje. XIXde eeuw.

    Coffret peint à la main et coffret bois de Spa. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 29 & 13 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #18
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de binnenrand.

    Un vase en double cristal vert taillé. Marqué en bas. Eclat sur le bord intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 75 / 90
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More