Similar lots by type
-
#301Gustav Becker, Freiburg
Een Duitse tafelklok, het front versierd met twee vlakken wortelnootfineer.
Une horloge de table allemande, la façade décorée de deux surfaces de placage de ronce de noyer.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#228
Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
Une cheminée Art Déco en marbre multicolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#545
Een eikenhouten staande klok met messingen wijzerplaat.
Une horloge grand-père en chêne avec cadran en laiton.No longer availableDim. h: 198 cmEstimate: € 50 / 80 -
#645Schneider
Een kleurloos kristallen klokje met werkje van Lancel. Gemerkt.
Une horloge à cristal incolore avec une œuvre de Lancel. Marquée.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#273Zenith Swiss made
Een houten consolependule met verguld bloemendecor op rode fond in de geest van de Neuchateloises.
Pendentif console en bois à décor floral doré sur fond rouge dans l'esprit des Neuchâteloises.No longer availableDim. h: 49 + 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#38Kundo
Een messingen tafelklokje.
Une horloge de table en laiton.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#376
Een kleine tropisch houten étagère in art nouveau inspiratie.
Une petite étagère en bois exotique d'inspiration Art Nouveau.No longer availableDim. 86 x 45 x 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#286
Een houten bibliotheektrapje met vier laden, afgewerkt met kalfsleer.
Une échelle de bibliothèque en bois à quatre tiroirs, finie en cuir de veau.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 120 / 200 -
#474Utagawa Kunisada (Toyokuni)Period: 1786 -1865
“Shirasuka: Acteur Ichikawa Danjuro VIII als Inabanosuke”. Een prent uit de reeks 53 stations of the Tokaido road. Gesigneerd en gedateerd 1852. Gemicaceerd.
Shirasuka: l'acteur Ichikawa Danjuro VIII comme Inabanosuke . Un tirage de la série des 53 stations de la route de Tokaido. Signé et daté 1852. Micacé.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 200 / 240 -
#467
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van tekens op een achtergrond van vegetale motieven.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages sur fond de motifs végétaux.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 140 / 160 -
#100
Een 18 K witgouden ring bezet met diamand baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,79 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes de diamants et de brillants d'un poids combiné de + - 0,79 ct.No longer availableDim. 4,53 gEstimate: € 900 / 1000 -
#221
Een replica van een XVIe eeuwse rapier.
Une réplique d'une rapière du 16ème siècle.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#687
“’s Lands Glorie”. Zes chromo-albums. Ed. Historia.
‘s Lands Glorie . Six albums chromo. Ed. Historia.No longer availableEstimate: € 45 / 75 -
#302
Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
Un miroir rectangulaire dans un cadre en acajou.No longer availableDim. 93 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#18Val St. Lambert
Een vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de binnenrand.
Un vase en double cristal vert taillé. Marqué en bas. Eclat sur le bord intérieur.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 75 / 90 -
#662Emaux de Longwy
Een diepe ronde schaal van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van vogels bij een vijver in een cartouche in het plat, omgeven door diverse bloemen. Onderaan gemerkt. Haarscheurtje.
Un bol rond profond en faïence multicolore, décoré d'un décor d'oiseaux près d'un étang dans un cartouche dans l'appartement, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas. Cheveu.No longer availableDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#325
Een vulpen van Parker met twee navulbare vullingen en een balpen van Charles Dickens. Beide in origineel doosje.
Un stylo-plume Parker avec deux recharges rechargeables et un stylo à bille Charles Dickens. Les deux dans leur boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#570
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage in het medaillon.
Un tapis de laine persan noué à la main. Usures dans le médaillon.No longer availableDim. 367 x 265 cmEstimate: € 240 / 360