#705
Een gefineerd radiomeubeltje met twee kleine paneeldeurtjes onder het klapblad en ernaast een grotere deur.
Un petit meuble radio en bois de placage à deux portes sous la tablette rabattable et une plus grande porte à côté.No longer availableDim. 92 x 81 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#579
“Parijs”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
#764
#436
Een rond bijzettafeltje op centrale poot.
#476
Een Chinees hardhouten salontafel.
#816
Een paar armstoeltjes in Louis-Philippestijl.
#131Royal Dux
Un vase en porcelaine polychrome, décor de noix et de feuilles en relief. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80/120 -
#807
Een bronzen doos in de vorm van een eend. Chinees werk.
#883
#325
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met telkens twee parels.
#117
Une voiture miniature, une voiture de course des années ‘20. Avec petit moteur électrique.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 360/400