Similar lots by type
-
#361Enfield
Een Engels schouwklokje in bakelieten kast. Met slingertje.
Une pendule anglaise dans un boîtier en bakélite. Avec guirlande.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/50 -
#77
Een houten wandregulator versierd met een steigerend paardje op de kuif. Compleet met sleutel.
Régulateur mural en bois décoré d'un cheval cabré sur le cimier. Complet avec clé.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 60/100 -
#193
Een regulateur in houten kast, versierd met een hoofdje in het opzet. Met slinger en gewichten.
Un régulateur dans un coffret en bois, décoré d'une tête dans le dessus. Avec pendule et poids.No longer availableDim. H:130cmEstimate: € 60/100 -
#108Le Printemps - Chantilly
Een Franse stijlklok met een ronde geprofileerde messing rand. De wit emaillen wijzerplaat met zwarte Romeinse cijfers. De klok is voorzien van een harpslinger en twee gewichten en met achtdaags uurwerk met belslag.
Une horloge de style français avec un rebord en laiton profilé rond. Le cadran en émail blanc avec chiffres romains noirs. L'horloge est équipée d'un balancier harpe et de deux poids et d'un mouvement d'horlogerie huit jours avec sonnerie.No longer availableDim. H:130cmEstimate: € 50/70 -
#522
Een Friese staartklok met handgeschilderde wijzerplaat met datumnotatie en bovenaan versierd met figuren.
Une horloge à queue frisonne avec un cadran peint à la main avec indication de la date et décoré de chiffres sur le dessus.No longer availableDim. 140cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#22
“Gouvernement Générale du Languedoc...” Een oude kaart.
"Gouvernement Général du Languedoc..." Une vieille carte.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#593
Een paar siercoupes van rood gedubbeld glas met geslepen kleurloos decor van wijnranken. Enige randschade.
Une paire de coupes décoratives en verre doublé rouge à décor incolore taillé de vignes. Eclats au bord.No longer availableDim. h: 17 cm Ø: 19 cmEstimate: € 100/150 -
#9Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Zicht op Brugge”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 103 buiten de plaat.
"Vue de Bruges". Une lithographie. Signée et numérotée 103 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 31 x 35 cmEstimate: € 35/50 -
#698
Een lot van zes stuks meerkleurig porselein, bestaande uit drie koppen met onderbordje van Brussels of Parijs’ porselein, een dekseldoosje met handgeschilderd decor en twee kleine kopjes met bordjes, waarbij één gemerkt van Haviland.
Lot de six pièces en porcelaine multicolore, composé de trois tasses à fond plat en porcelaine de Bruxelles ou de Paris, d'une boîte à couvercle à décor peint à la main et de deux petites tasses à assiettes dont une estampillée Haviland.No longer availableDim. H:5-10cmEstimate: € 30/40 -
#426
Een antiek handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis de laine turc antique noué à la main.No longer availableDim. 410 x 170 cmEstimate: € 120/160 -
#371
Een lot van dertien bordjes van aardewerk van Nimy, alsook een paar vazen met meerkleurige decors van vogels.
Lot de treize assiettes en faïence de Nimy, ainsi que quelques vases à décors multicolores d'oiseaux.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#687
Een lot van elf boeken m.b.t. kunst:- Musée Delporte, Thy-le-Château (drie boekjes in één hoes)- De Gouden Eeuw van de Vlaamse schilderkunst.- Les petits maitres de la peinture valeur de demain- Die moderne Graphik (1914)- Cartoons - Wereldkartoenale Knokke-Heist 1961 - 1986.- Belgische affiches- Waals expressionisme- De Surrealistische vonk- The international art fair, Bazel 1991.- Herontdekking van het Surrealisme- Brigitte Lahaie.
Lot de onze livres sur l'art : - Musée Delporte, Thy-le-Château (trois livrets dans une couverture) - L'âge d'or de la peinture flamande. - Les petits maîtres de la peinture valeur de demain - Die moderne Graphik (1914) - Dessins animés - Wereldkartoenale Knokke-Heist 1961 - 1986. - Affiches belges - Expressionnisme wallon - L'étincelle surréaliste - La foire internationale d'art, Bâle 1991. - Redécouverte de Surréalisme - Brigitte Lahaie.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#83Guillaume Bijl
“Fragment of a Roman Street”. In origineel doosje. Genummerd 664/1200.
Fragment d'une rue romaine. Dans la boîte d'origine. Numéroté 664/1200.No longer availableDim. 6,5 cmEstimate: € 50/60 -
#66
Een reeks van zes stoelen met gesculpteerde en opengewerkte versieringen en met getorste stijlen en poten. Bekleed met rood fluweel.
Suite de six chaises à décors sculptés et ajourés et à montants et pieds torsadés. Doublé de velours rouge.No longer availableDim. H: 110cmEstimate: € 400/600 -
#384
“Kustzicht bij valavond.” Gouache op papier. Draagt monogram E.L.
"Vue sur la côte au crépuscule." Gouache sur papier. Porte un monogramme ELNo longer availableDim. 29 x 46 cmEstimate: € 80/100 -
#446
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Verkleuring.
Un tapis de laine persan noué à la main. décoloration.No longer availableDim. 340 x 244 cmEstimate: € 200/300 -
#520
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met een briljant van +- 0,68 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,04 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties d'un diamant taille brillant de +- 0,68 ct et de deux saphirs d'un poids combiné de +- 1,04 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 950/1100