Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een klein tafelklokje van brons en glas. Frankrijk.
Een klein tafelklokje van brons en glas. Frankrijk.
Een klein tafelklokje van brons en glas. Frankrijk.
Een klein tafelklokje van brons en glas. Frankrijk.

Een klein tafelklokje van brons en glas. Frankrijk.

Une petite pendule de table en bronze et verre.
Dim. h: 8 cm
SKU: 0603180228.
Categories: Brons, Klok.
Auction day: 6 March 2018 19:00
Catalogue #228
Estimate: € 150 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #813

    Een oude regulateur, met een met messing omringde wijzerplaat en slinger en bovenaan getooid met een steigerend paard in het opzet.

    Régulateur ancien à cadran et balancier entourés de laiton. Surmonté d’un cheval.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #378

    Een art nouveau schouwklokje van bruingepatineerd plaaster, versierd met een jonge vrouw met een boek. Achteraan gesigneerd.

    Une pendule de cheminée Art Nouveau en plâtre patiné brun, décoration représentant une jeune femme et un livre. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #135
    Hilaire à Stenay

    Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #213

    Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.

    Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #197

    “Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.

    ”Mercurius”. Une statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, décoration en relief dans une frise.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 440 / 480
  • #577

    “Japanse krijger te paard”. Een bronzen groep. Wapen manco.

    ”Guerrier japonais à cheval”. Un groupe en bronze. L’arme est manquante.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #183

    Een schouwpendule van bruingepatineerd zamak, wit marmer en verguld koper. Bovenaan getooid met een Bijbelse scène. Een armpje manco.

    Une pendule de cheminée en régule patinée, marbre blanc et cuivre. Décoration scène biblique. Il manque un bras a l’une des figures.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #188

    Een paar twee-armige kandelaars van albast en verguld brons in Lodewijk XV-stijl.

    Une paire de chandeliers à deux bras en albâtre et bronze doré, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #595

    Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.

    Lanterne de vestibule en bronze et verre de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #588

    Een verguld bronzen luchter met acht armen met telkens twee lichtpunten.

    Un lustre en bronze doré à huit bras avec chaque fois deux points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #567

    “Eqyptische krijger”. Een groot bronzen beeld. Wapen manco.

    ”Guerrier égyptien”. Une grande statue en bronze. L’arme est manquante.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #161

    “Classicistische voorstelling van een schrijver”. Een bronzen beeld op voetstuk van zwart marmer en hout.

    ”Représentation d’un écrivain classique”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir et bois.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #187

    “Naakt in jarretelles”. Een bronzen beeld.

    ”Nue en jarretelles”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #137

    “Appolon”. Een schouwpendule van zamak en arduin, getooid met een beeld naar Bruchon. Met slinger, maar zonder sleutel.

    ”Apollon”. Une pendule de cheminée en régule et pierre de taille et décorée avec une statue d’après Bruchon. Avec balancier, mais sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #587

    Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.

    Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 235 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #171

    Een schouwpendule in de stijl van Boulle met schildpad en koperen inlegwerk. De wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Het geheel versierd met voorstellingen en versieringen van brons. Sleutel en slinger incluis. XIXe eeuw.

    Une pendule de cheminée en tortue et cuivre incrusté, style Boulle. Le cadran porte des chiffres romains émaillés. Balancier et clé inclus. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 1000 / 1800
  • #153

    Een bronzen jardinière, gedragen door een classicistische waterdraagster.

    Une jardinière en bronze portée par une porteuse d’eau classique.
    No longer available
    Dim. 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #804

    Een bronzen luchter in barokke stijl met acht lichtpunten.

    Lustre baroque en bronze à huit bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 400
  • #163
    A. Bouny

    Bronzen beeld van een Belgische soldaat uit de eerste wereldoorlog. Gesigneerd.

    Une statue en bronze représentant un soldat le la première guerre mondiale. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 260 / 300
  • #261

    Een pendule van arduin en rood marmer in Napoleon III-stijl.

    Une pendule en pierre de taille et marbre rouge, style Napoléon III.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #267
    Collection d’art

    Een replica van een XVIIIe eeuwse pendule van verguld brons met een voorstelling van Cupido en Bacchus.

    Une réplique d’une pendule du XVIIIième siècle en bronze, représentation de Cupidon et Bacchus.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #608

    Een paar jardinières van zwartgepatineerd brons, versierd met vrouwen- en mannenhoofden en met everzwijnenkoppen.

    Paire de jardinières en bronze à patine noire décorées de têtes humaines et de têtes de sangliers.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 1700 / 2000
  • #157

    Een zittende tijger van gepolychromeerd brons.

    Un tigre assis en bronze polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 21 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #596

    Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met tweekleurig inlegwerk. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne décorée d’incrustations bicolores. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 229 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #440

    Vijf paar dezelfde 18 karaats geel gouden oorbellen van groot naar klein.

    Cinq paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct, de forme identique, de petit à grand.
    No longer available
    Dim. 7,94 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #426

    Een partituurstaander van zwartgelakt hout. Tijdperk Napoléon III.

    Un porte-partitions en bois laqué noir. Napoléon III.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #688

    Modern kunstwerk in glas.

    Oeuvre d’art moderne en verre.
    No longer available
    Dim. h:20 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #78

    Een jardinière van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van bloemen en vlinders. Rouen, omstreeks 1900.

    Une jardinière en faïence polychrome avec un décor de fleurs et papillons. Rouen, +- 1900.
    No longer available
    Dim. b: 42 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #431

    Drie geïlustreerde boeken. ‘The early work of Aubrey Beardsley’; ‘The later work of Aubrey beardsley’ en ‘ Salome: Aubrey Beardsley and Oscar Wilde’

    Trois livres illustrés: ‘The early work of Aubrey Beardsley’; ‘The later work of Aubrey beardsley’ et ‘ Salome: Aubrey Beardsley and Oscar Wilde’..
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #767

    Een lotje Chinees porselein, bestaande uit een zittende tempelleeuw en een Boeddha met blauw glazuur, een celadonvaasje, een vaasje me wilgendecor en een vaasje met blauw-wit drakendecor.

    Un lot d’objets en porcelaine de Chine, comprenant un lion de temple assis, un Bouddha glaçure bleue, un vase en porcelaine Céladon, un vase avec un décor de saouls et un vase avec un décor bleu et blanc de dragons.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #716

    Een houten console met draaiend blad, gedragen door een vrouwelijk naakt.

    Une console en bois avec tablette tournante, portée par un nu féminin.
    No longer available
    Dim. 71 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #347

    Een jardinière van Frans porselein met een meerkleurig decor van vogels en vlinders en vergulde details. Onderaan gemerkt.

    Une jardinière en porcelaine de France avec un décor polychrome d’oiseaux et de papillons et détails dorés. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. b: 29 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #482
    Leon Lommaert
    Period: 1904-1978

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #32

    Een lot van acht verschillende gravures.

    Un lot de huit eaux-fortes différentes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 45
  • #349
    Theo Praet

    “”Hal met trapje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘36.

    ”Le palier”. Huile sur toile. Signée et datée ‘36.
    No longer available
    Dim. 65 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #301

    Een Zweedse bajonet met lederen foedraal.

    Une baïonnette suédoise et étui en cuire.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More