Similar lots by type
-
#197
“Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.
”Mercurius”. Une statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, décoration en relief dans une frise.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 440 / 480 -
#135Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200 / 400 -
#567
“Eqyptische krijger”. Een groot bronzen beeld. Wapen manco.
”Guerrier égyptien”. Une grande statue en bronze. L’arme est manquante.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 200 / 300 -
#608
Een paar jardinières van zwartgepatineerd brons, versierd met vrouwen- en mannenhoofden en met everzwijnenkoppen.
Paire de jardinières en bronze à patine noire décorées de têtes humaines et de têtes de sangliers.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 1700 / 2000 -
#596
Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met tweekleurig inlegwerk. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne décorée d’incrustations bicolores. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 229 cmEstimate: € 200 / 300 -
#183
Een schouwpendule van bruingepatineerd zamak, wit marmer en verguld koper. Bovenaan getooid met een Bijbelse scène. Een armpje manco.
Une pendule de cheminée en régule patinée, marbre blanc et cuivre. Décoration scène biblique. Il manque un bras a l’une des figures.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 300 / 400 -
#161
“Classicistische voorstelling van een schrijver”. Een bronzen beeld op voetstuk van zwart marmer en hout.
”Représentation d’un écrivain classique”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir et bois.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 300 / 500 -
#188
Een paar twee-armige kandelaars van albast en verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de chandeliers à deux bras en albâtre et bronze doré, style Louis XV.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360 / 400 -
#378
Een art nouveau schouwklokje van bruingepatineerd plaaster, versierd met een jonge vrouw met een boek. Achteraan gesigneerd.
Une pendule de cheminée Art Nouveau en plâtre patiné brun, décoration représentant une jeune femme et un livre. Signée au dos.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50 / 60 -
#153
Een bronzen jardinière, gedragen door een classicistische waterdraagster.
Une jardinière en bronze portée par une porteuse d’eau classique.No longer availableDim. 76 cmEstimate: € 200 / 300 -
#163A. Bouny
Bronzen beeld van een Belgische soldaat uit de eerste wereldoorlog. Gesigneerd.
Une statue en bronze représentant un soldat le la première guerre mondiale. Signée.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
#813
Een oude regulateur, met een met messing omringde wijzerplaat en slinger en bovenaan getooid met een steigerend paard in het opzet.
Régulateur ancien à cadran et balancier entourés de laiton. Surmonté d’un cheval.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#261
Een pendule van arduin en rood marmer in Napoleon III-stijl.
Une pendule en pierre de taille et marbre rouge, style Napoléon III.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#213
Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 360 / 400 -
#587
Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.
Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 200 / 300 -
#267Collection d’art
Een replica van een XVIIIe eeuwse pendule van verguld brons met een voorstelling van Cupido en Bacchus.
Une réplique d’une pendule du XVIIIième siècle en bronze, représentation de Cupidon et Bacchus.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 160 / 220 -
#171
Een schouwpendule in de stijl van Boulle met schildpad en koperen inlegwerk. De wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Het geheel versierd met voorstellingen en versieringen van brons. Sleutel en slinger incluis. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en tortue et cuivre incrusté, style Boulle. Le cadran porte des chiffres romains émaillés. Balancier et clé inclus. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 1000 / 1800 -
#577
“Japanse krijger te paard”. Een bronzen groep. Wapen manco.
”Guerrier japonais à cheval”. Un groupe en bronze. L’arme est manquante.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 300 / 400 -
#804
Een bronzen luchter in barokke stijl met acht lichtpunten.
Lustre baroque en bronze à huit bras de lumière.No longer availableEstimate: € 200 / 400 -
#187
“Naakt in jarretelles”. Een bronzen beeld.
”Nue en jarretelles”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 460 / 500 -
#137
“Appolon”. Een schouwpendule van zamak en arduin, getooid met een beeld naar Bruchon. Met slinger, maar zonder sleutel.
”Apollon”. Une pendule de cheminée en régule et pierre de taille et décorée avec une statue d’après Bruchon. Avec balancier, mais sans clé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100 / 160 -
#157
Een zittende tijger van gepolychromeerd brons.
Un tigre assis en bronze polychrome.No longer availableDim. l: 21 cmEstimate: € 220 / 280 -
#588
Een verguld bronzen luchter met acht armen met telkens twee lichtpunten.
Un lustre en bronze doré à huit bras avec chaque fois deux points lumineux.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 400 / 600 -
#595
Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.
Lanterne de vestibule en bronze et verre de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 460 / 500
Other lots in this auction
-
#586
Een verlengbare eikenhouten tafel met getorste poten in H-verbinding en versierd met gebeeldhouwde hoofdjes.
Une table à allonges en chêne avec des pieds torsadés à entretoise en H, décoration de têtes sculptées.No longer availableDim. 160 (300) x 100 cmEstimate: € 300 / 500 -
#207
Een lot zilveren bestek, bestaande uit twee pollepels, zes grote lepels, zes kleine lepels, zeventien koffielepels, zes grote vorken, vier kleine vorken en twaalf kleine messen.
Un lot de couverts en argent, comprenant deux louches, six grandes cuillères, six petites cuillères, dix sept cuillères à dessert, six grandes fourchettes, quatre petites fourchettes et douze petits couteaux.No longer availableDim. 2423,25 gEstimate: € 600 / 800 -
#805
Een groot glasraam met gekleurd glas in lood in vijf houten frames. Tijdperk art deco. Enkele breuken.
Grand vitrail en verre de couleur dans cinq cadres en bois. Epoque art déco. Quelques accidents.No longer availableDim. 60 x 258 cmEstimate: € 300 / 400 -
#73
Een paar siervazen van zwart en verguld porselein en messing in de stijl van het Sèvresporselein met meerkleurige decors van koppels in cartouches.
Deux vases en porcelaine noir et dorure et laiton, style porcelaine de Sèvres avec des décors polychromes et cartouches.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#238
“Transvaal money box”. Een gietijzeren spaarpot in de vorm van een dwerg met een hoge hoed.
”Transvaal money box”. Une tirelire en fonte en forme de lutin avec un haut chapeau.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 160 / 180 -
#327
Een karaf van geslepen kleurloos kristal met 925‰ sterling zilveren montuur en een in zeskant geslepen stop.
Une carafe en cristal taillé incolore à monture en argent 925‰ et bouchon taillé hexagonal.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 90 / 140 -
#189Joseph Heymans
“Effet de neige”. Olieverf op doek Gesigneerd en gedateerd 1905.
”Effet de neige”. Huile sur toile. Signée et datée 1905.No longer availableDim. 100 x 150 cmEstimate: € 600 / 800 -
#325
Een ééndeursvitrine van gefineerd hout, versierd met marquetterie. Een lade boven de deur en met marmeren blad.
Une vitrine à une porte en bois de placage et marqueterie. Avec une tablette en marbre et un tiroir au dessus de la porte.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200 / 300 -
#254Leopold HaeckPeriod: 1868 - 1928
“Heidezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1899.
”Vue sur les Landes”. Huile sur panneau. Signé et daté 1899.No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#89Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979
“O.L.V. van Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd. We voegen er een boek over de kunstenaar aan toe.
”O.L.V. van Antwerpen.” Aquarelle sur papier. Signée. Nous ajoutons un livre portant sur l’artiste.No longer availableDim. 37 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#638
Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Une statue représentant Guan Yin en porcelaine monochrome blanche d’après le blanc-de-chine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 70 / 90 -
#414Jan Toorop
“Mijnwerker”. Litho gesigneerd in de plaat.
”Mineur”. Une lithographie, signée dans la planche.No longer availableDim. 63 x 68 cmEstimate: € 40 / 50