Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een klein vaasje van rodd en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 74/250. In etui. We voegen er een kristallen presse-papier aan toe.
Val St. Lambert

Een klein vaasje van rood en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 74/250. In etui. We voegen er een kristallen presse-papier aan toe.

Un petit vase en cristal rouge et incolore. Marque sous la base et numéroté 74/250. Dans un étui. Nous ajoutons un presse-papier en cristal.
Dim. h: 14 cm
SKU: 2708190849.
Category: Kristal.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #849
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #698
    Val St. Lambert

    Een serie van twaalf geslepen glazen, waarvan zes roze en zes groene. Niet gemerkt.

    Une série de douze verres taillés, dont six verres roses et six verres verts.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #770
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.

    Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #898
    Val St. Lambert

    Een serie kristallen schoteltjes.

    Une série de coupelles en cristal.
    No longer available
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #888
    Val St. Lambert

    Een designvaas van mauve kristal. Gemerkt.

    Un vase design en cristal mauve.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #878
    Val St. Lambert

    Een kokervaasje en een asbak van roze en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase cylindrique et un cendrier en cristal rose et incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 6 & 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #357
    Val St. Lambert

    Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.

    Une paire de candélabres hexagonaux en cristal taillé incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50

Similar lots by type

  • #289

    Een lot van twaalf kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Un lot de douze verres à vin en cristal à calices en couleurs. Probablement Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #177

    Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles avec pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #687

    Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 8 rodewijnglazen, 8 wittewijnglazen en 11 borrelglaasjes. Vermoedelijk Val St. Lambert. Enkele randschilfers. Bijgevoegd een gestileerde kristallen kikker van Val St. Lambert.

    Une partie d’un service à verres en cristal incolore, comprenant 8 verres à vin rouge, 8 verres à vin blanc et 11 verres à schnaps. Nous ajoutons une grenouille en cristal par Val St. Lambert. Quelques éclats.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #247

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #894

    Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.

    Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...
    No longer available
    Dim. h: 3-26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #157

    Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 77 stuks.

    Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 77 pièces au total.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #282
    Villeroy & Boch

    Een reeks van tien wijnglazen van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une série de dix verres à vin en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #875

    Twee vaasjes van geslepen kristal, waarvan een laag in groen en een hoog op voet in roze. Het tweede gemerkt.

    Deux vases en cristal taillé, un avec une couche en vert et pied haut en rose. Le deuxième à marque.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #817

    Een gefineerd kistje met vier kristallen karaffen. XIXe eeuw.

    Un coffret en bois de placage à quatre carafes en cristal. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #27

    Een Art-Deco milieu de table in mauve glas. Gemerkt: VSL.

    Un milieu-de-table verre mauve Art Déco. Marque: V.S.L.
    No longer available
    Dim. L: 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #899

    Een reeks van zeven Elzas wijnglazen. Bijgevoegd een gegraveerd kirstallen glas naar aanleiding van de troonsbestijging van Koningin Elizabeth II

    Une série de sept verres à vin d’Alsace. Nous ajoutons un verre en cristal en souvenir du couronnement de la reine Elizabeth II.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #750

    Twee reeksen van zes kleurloos kristallen aperitiefglazen.

    Deux séries de six verres à apéritif en cristal incolore.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #900

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een vaas op voet, een lage drageoir, een boterpot en een schenkkan.

    Un lot de cristal taillé incolore, comprenant un vase sur pied, un drageoir, un pot à beurre et une verseuse.
    No longer available
    Dim. h: 13 - 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #717

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een karaf, een mandje, een schaal en een grote vaas. De vaas met randschilfers.

    Un lot de cristal taillé incolore, comprenant une carafe, un panier, un plat et un grand vase. Vase avec éclats.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 36 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #693

    Vier verschillende karaffen, waarvan drie van kleurloos kristal en één van glas.

    Quatre carafes différentes, dont trois en cristal incolore et une en verre.
    No longer available
    Dim. h: 23 - 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #893

    Een adelaar en een kat van geslepen kleurloos kristal en een hond van roze en kleurloos Italiaans glas.

    Un aigle et un chat en cristal incolore taillé et un chien en cristal rose et incolore italien.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 11 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #580

    Een eikenhouten ééndeursgarderobe.

    Une garde-robe en chêne à une porte.
    No longer available
    Dim. 203 x 74 x 57 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #636

    Een roodgelakt buffetkastje met twee laden en twee deuren, versierd met Chinese decors.

    Un petit buffet laqué rouge à deux tiroirs et deux portes, décoration de scènes chinoises.
    No longer available
    Dim. 95 x 110 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #756

    Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.

    Un tapis kilim persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 232 x 159 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #721

    Vier verschillende glazen stolpen op houten sokkels, waarbij één met een hoornvaasje en één met een beeltenis van St. Antonius van Brussels porselein.

    Quatre cloches en verre différentes sur socles en bois, dont une avec une corne, et une avec une représentation de St. Antoine en porcelaine de Bruxelles.
    No longer available
    Dim. h: 22 - 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #164
    Alfred Hazledine
    Period: 1876-1954

    “Zonnig hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd

    ”Vue sur fermette ensoleillé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #509

    “Abstracte compositie met engel”. Pastel op papier. Russische school. Draagt monogram. Met toeschrijving achteraan.

    ”Composition abstraite et ange”. Pastel sur papier. Ecole russe. Porte un monogramme. Dédicace au dos.
    No longer available
    Dim. 45 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #860

    Een groengepatineerde smeedijzeren staande kandelaar met vijf lichtpunten, gemonteerd op elektriciteit.

    Un candélabre en fer forgé à patine verte à cinq points lumineux, monté à l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #658
    Allix à Cenilly-Notre-dame

    Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met gedreven messingen voorstelling rond de wijzerplaat.

    Horloge de vestibule à gaine en chêne. Mouvement en laiton repoussé autour du cadran.
    No longer available
    Dim. 205 x 43 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #835

    Een Engelse reissecretaire in mahoniehouten koffertje. XIXe eeuw.

    Un secrétaire de voyage anglais dans un coffret en acajou. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 15 x 35 x 24 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #236

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gemoulureerde deuren. XVIIIe eeuw.

    Une garde-robe à deux portes en chêne et portes à moulures. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 195 x 150 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #823

    Een fotokadertje en een een Chinees brievenkokertje van fijn gesculpteerd ivoor. XIXe eeuw.

    Un cadre-photos en un porte-lettres chinois en ivoire finement sculptés. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 16 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #263
    16030 Märklin

    “High society paardenkoets, getrokken door twee paarden anno 1908”. Compleet en originele doos.

    ”Coche de la Haute-société, attelé de deux chevaux année 1908”. Complet et dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 22 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More