#456
#96
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#426
Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.
#306Kirman
#726Karachi Jaidar
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol. Pakistan.
#756
Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes.
#496Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#436Mori
Een handgeknoopte loper van wol. Gesigneerd.
#716Meshkin
Perzische wollen loper. Handgeknoopt.
#86
#486
Een klein karpetje van zijde.
#526
Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
#706Heriz
#276Kirman Lavar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#736
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#76
een karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
#746
Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
#476
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt
#316Sarouck
Un tapis d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 367 x 271 cmEstimate: € 100/120
#667
#279
#640
#627
Een kapiteelvormige doopvont. Libanon, XIIe eeuw.
Fonts baptismaux en pierre. Liban, XIIe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/180 -
#302Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Kempisch landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.
Paysage de la Campine”. Huile sur panneau. Signé à gauche en haut.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 50/70 -
#575
Pied de lampe en bronze en forme de tortue, abat-jour vitrail à décor de tortues également.No longer availableDim. h: 50Estimate: € 50/60 -
#84René BosiersPeriod: 1875 - 1927
#669
“Landschap met ceders”. Pastel op papier. Draagt handtekening.
#188Jean-Baptiste CarpeauxPeriod: 1827 - 1875
“Le petit boudeur”. Bronze à patine brune. Sur socle en marbre. Signé.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 250/350 -
#467
Een paar Chinees porseleinen kommetjes met sokkel. Eén schilfer van de rand.
#403
#675
Un obélisque en marbre gris avec chapiteau et basement en cuivre. Tablette rapportée.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 100/120