#736Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#756Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes.
#316SarouckEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#436MoriEen handgeknoopte loper van wol. Gesigneerd.
#496GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#306KirmanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#746Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
#86Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#486Een klein karpetje van zijde.
#426Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.
#716MeshkinPerzische wollen loper. Handgeknoopt.
#526Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
#706HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#96Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#726Karachi JaidarEen handgeknoopt Oosters karpet van wol. Pakistan.
#476Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt
#76een karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
#276Kirman LavarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200 / 300
#524Paul Poisson“Ode aan Van Tuerenhout”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
“Ode à Van Tuerenhout”. Huile sur panneau. Signé et daté 1970.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#803Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.
#240Postzegelalbums. - Helvetia (1845-1979)(Davo, onvolledig). - 1980-1994 (onvolledig). - 1960-1965 (onvolledig). - Oostenrijk (1860-2000)(Davo, onvolledig). Map dubbele (1860- 2000, met ook Bosnië e.a.). - Varia. - 1945-1986 (Davo, zeer onvolledig). - Varia vanaf einde XIXde eeuw. - Frankrijk 1849-1982 (Bourse du Timbre, zeer onvolledig).
Albums aux timbres-poste. - helvetia (1845-1979)(Davo, incomplet). - 1980-1994 (incomplet). - 1960-1965 (incomplet). - Autriche (1860-2000)(Davo, incomplet). Farde doubles (1860- 2000, également Bosnie e.a.). - Varia. - 1945-1986 (Davo, très incomplet). - Varia à partir de la fin du XIXde siècle. - France 1849-1982 (Bourse du Timbre, très incomplet).No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#214Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922“Wandelaars in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#516Een lange Anatolische kelim met geometrische motieven.
Long kilim d’Anatolie aux motifs géométriques.No longer availableDim. 307 x 135 cmEstimate: € 120 / 200 -
#704Een verstelbaar houten kinderstoeltje.
#250Postzegels in tien albums: - Polen (Davo, leeg). - Vatikaan (1867-1969)(Leuchtturm, matig gevuld). Vatikaan (1970-1985)(Leuchtturm, behoorlijk gevuld). Liechtenstein (Davo, enkele oude zegels). - Malta (1899-1973)(Davo, weinig zegels). - Hongarije (1871-1966)(Schaubek, redelijk gevuld). - Spanje (1945-1945 en enkele oudere)(Davo, redelijk gevuld). - Italië (1863-1972)(steekalbum met veel dubbele). - Europa (1956-1985)(Davo, redelijk gevuld). - Europa (Davo, leeg).
Dix albums de timbres-poste: - Pologne (Davo, vide). - Vatican (1867-1969)(Leuchtturm, moyennement rempli). Vatican (1970-1985)(Leuchtturm, bien rempli). Liechtenstein (Davo, quelques timbres anciens). - Malte (1899-1973)(Davo, peu de timbres). - Hongrie (1871-1966)(Schaubek, bien rempli). - Espagne (1945-1945 et quelques plus vieux)(Davo, moyennement rempli). - Italie (1863-1972)(album d’insertion avec beaucoup de dubles). - Europe (1956-1985)(Davo, moyennement rempli). - Europe (Davo, vide).(..)No longer availableEstimate: € 50 / 80 -