Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleine 18 karaats geelgouden broche bezet met drie briljantjes.

Een kleine 18 karaats geelgouden broche bezet met drie briljantjes.

Une petite broche en or jaune 18 carats sertie de trois diamants.
Dim. 3,06 g
SKU: 2510220380.
Auction day: 26 October 2022 19:00
Catalogue #380
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #9
    Suzanne Berset

    “Cèdres du Barouk, Liban”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd en op de verso gesigneerd en gedateerd 2004.

    "Cèdres du Barouk, Liban". Huile sur toile. Monogrammée et signée et datée 2004 au verso.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #308

    “Rode Oortjes.” Collectors editie van alle 21 volumes (meerdere tekenaars in verschillende bundels).

    "Oreilles rouges." Édition collector des 21 volumes (plusieurs artistes dans différents lots).
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #529
    Artimede

    Een reeks van vier groen kunststoffen designstoelen. Model Selene door Vico Magistretti. Gemerkt.

    Une série de quatre chaises design en plastique vert. Modèle Selene de Vico Magistretti. Marquées.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #517

    Een beeldje van een gestyleerde speerpunt van gebeeldhouwd steen, naar de voorbeelden van de Han Dynastie (IIIde eeuw).

    Statue d’un fer de lance en pierre sculpté, d’après les exemples de la Dynastie Han (3e siècle).
    No longer available
    Dim. H. 25,5 - L. 9,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #443

    Een bronzen profiel op groen marmeren sokkel.

    Un profil en bronze sur un socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #252
    Jan De Winne

    “Jachtstilleven met wilde eenden en jachthoorn”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.

    "Nature morte de chasse aux canards sauvages et au cor de chasse". Huile sur toile. Signé et daté 1969.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #244
    G. Lambert

    “Zicht op de centrale van Doel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    « Vue de la centrale nucléaire de Doel ». Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #64
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Kinderen op het strand”. Aquatint. Gesigneerd.

    "Enfants sur la plage". Aquatinte. Signée.
    No longer available
    Dim. 42 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #669

    Een eikenhouten tafeltje met gedraaide poten in H-verbinding en een lade in de gordel. Laat XVIIe eeuw.

    Une table en chêne avec des pieds tournés à entretoise en H et un tiroir en ceinture. Fin XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 70 x 64 x 51 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #679

    Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.

    Lustre à un point lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #316

    Een paar houten stoelen met fijn uitgestoken ruggen. Tijdperk Régence; omstreeks 1730-1740.

    Une paire de chaises en bois aux dossiers finement sculptés. Epoque Régence; vers 1730-1740.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 100
  • #228

    Een paar bronzen plaquettes met art nouveau-voorstelling naar voorbeeld van Alphonse Mucha.

    Une paire de plaques en bronze avec des scènes Art Nouveau d'après l'exemple d'Alphonse Mucha.
    No longer available
    Dim. 23 x 9 cm
    Estimate: € 160 / 180
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More