#371Twee documentatieboeken m.b.t. antiek en zilver.
#333Een lot van zeven oude fotocamera’s en een verrekijker.
#524“Dames op een dansfeest”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Dames au bal”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 37,5 x 37,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#623PhilipsEen oude ‘meesterzanger’ luidspreker in bakelieten kast op pootjes. Type 2011. Bouwjaar 1928.
#686Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#556“Dansend koppel”. Een gegoten beeld. Betonrot.
“Couple dansant”. Sculpture moulée. Usures au ciment.No longer availableDim. h: 120 x 40 cmEstimate: € 300 / 500 -
#150Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 14,19 gEstimate: € 2500 / 2600 -
#486Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#567Een sculptuur van ivoor met voorstelling van twee mosselschelpen, waarin talrijke minuscule personages in een landschap. Op gebeeldhouwde zwarte houten sokkel. Een schaar van een krab ontbreekt. China, begin XXste eeuw.
Sculpture en ivoire représentant deux coquilles de moules dans lesquelles de nombreux personnages minuscules dans un paysage. Sur un socle sculpté en bois noirci. Une pince de crabe manque. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. L. 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#628Een opgezette kop van een edelhert. Schotland, 1990.
#753Twee geslepen kristallen geurflacons, waarbij de grootste tijdperk Empire.
Deux flacons à parfum en cristal taillé. Le plus grand d’époque Empire.No longer availableDim. h; 9 & 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#103Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal.
Garniture à café et à thé quatre pièces en métal argenté.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100