Other lots in this auction
-
#658
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een ronde schotel, een dekseldoosje met vogeltje, twee verschillende kandelaars en een grote en een kleine schildpad.
Un lot de cristal incolore taillé, composé d'une soucoupe ronde, d'une boîte à couvercle avec oiseau, de deux chandeliers différents et d'une grande et d'une petite tortue.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#342
“Livre d’or de la Résistance Belge”. Les éditions Leclerq, Bruxelles.
“Livre d'or de la Résistance belge”. Les éditions Leclerq, Bruxelles.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#377Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Zes diverse linosnedes. Gesigneerd, genummerd en gedateerd buiten de plaat.
Six linogravures diverses. Signées, numérotées et datées à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 51 x 26 cmEstimate: € 120/200 -
#4Felix Timmermans
“Driekoningen”. Gekleurde ets. In de plaat gemonogrammeerd FT 20 en gesigneerd Bern. Janssens 1936. Buiten de plaat gesigneerd Bern. Janssens
“Epiphanie”. Gravure en couleurs. Monogrammée dans la planche FT 20 et signée Berne. Janssens 1936. En dehors de la planche signée Berne. JanssensNo longer availableDim. 22 x 16,5 cmEstimate: € 20/25 -
#201
Een Edwardian cabinet-secretaire met klapblad, waarachter kleine laden en opbergruimte. Onder-en bovenaan twee deuren. Begin XXste eeuw.
Un cabinet-secrétaire édouardien avec dessus rabattable, derrière lequel se trouvent des petits tiroirs et un espace de rangement. Deux portes en bas et en haut. Début du 20e siècle.No longer availableDim. 223 X 125 X 61 cmEstimate: € 400/600 -
#52
“De Klokkengieters”. Gravure.
Les fondeurs de cloches . Gravure.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#665
Evert van Uitert e.a. “Vincent van Gogh, schilderijen”. En Johannes van der Wolk e.a. “Vincent van Gogh, tekeningen”. Beide Ed. Mercatorfonds 1990. Twee volumes in één huls. Goede staat.
Evert van Uitert ao Vincent van Gogh, schilderijen”. En Johannes van der Wolk e.a. “Vincent van Gogh, tekeningen”. Les deux Ed. Mercatorfonds 1990. Deux volumes dans une gaine. Bon état.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#439Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Dreigende Storm. Garnalenvisser”. Ets. E.A. en gesigneerd buiten de plaat.
“Tempête imminente. Pêcheur de crevettes”. Gravure. E.A. et signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 24 x 18,5 cmEstimate: € 80/120 -
#565Goebel, Germany
“Postman”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 119. Onderaan gemerkt.
“Facteur. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 119. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#124
“Vrouwenportret”. Pastel op papier. XVIIIe eeuw.
Portrait de femme. Pastel sur papier. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 150/200 -
#468
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en planten.
Une paire de pots-cylindres en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs et de plantes.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 125/140 -
#628
Porseleinen lampenvoet met glazen bolle kap. Versiert met bloemen en groen patroon. Met messingen details. Gemerkt.
Base de lampe en porcelaine avec abat-jour convexe en verre. Décoré de fleurs et de motifs verts. Avec détails en laiton. Marqué.No longer availableDim. h. 50 cmEstimate: € 25/35