#302
Een lot van twaalf antieke kleurloos glazen apothekerspotten.
#605
Een gesculpteerde houten beer. Zwarte woud.
Un ours en bois sculpté. Forêt Noire.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120/140 -
#155
Een paar rijkelijk versierde bronzen vazen.
#626
“Medal”. Een zwartlederen relax met drie standen.
#597Val Saint Lambert
Twee geslepen kelkvazen van resp. donker- en lichtgroen gedubbeld kristal op kleurloze voet. Beide gemerkt met label en onderaan.
#225
Een paar hoornvazen van veelkleurig Brussels porselein.
Une paire de vases cornets en porcelaine de Bruxelles multicolore.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 120/200 -
#592Carol Eytinge
“Cranes in flight”. Een kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd 132/500.
Grues en vol. Lithographie en couleurs. Signée et numérotée 132/500.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#440Delheid
Een zilveren broodmandje gedecoreerd met takken en bloemen. Gemerkt. 800 ‰.
#193
#363
Acht religieuze boeken uit de XVIIde een XVIIIde eeuw. In leder gebonden.
Huit livres religieux des XVIIe et XVIIIe siècles. Reliés en cuir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#259De Villié
“Een watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herstelling.
« Un moulin à eau ». Huile sur toile. Signée. Réparation.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#169
"Portrait d'Agnès de Locquenghien". Huile sur toile. XVIIème siècle. Restaurée et retoilée.No longer availableDim. 108 x 83 cmEstimate: € 600/800