Similar lots by type
-
#32Een ovale spiegel in ijzeren kader, versierd met bloemen.
Un miroir ovale dans un encadrement en fer, décoration fleuri.No longer availableDim. 44 x 82 cmEstimate: € 30 / 50 -
#652Een mahoniehouten spiegel, versierd met sfinxen in empirestijl.
Un miroir en acajou, décoration de sphinx, style Empire.No longer availableDim. 160 x 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#642Een XIXe eeuwse halspiegel ven gebeeldhouwd hout in Louis-Philippestijl. Met sporen van verguldsel.
Un miroir de vestibule du XIXème siècle en bois sculpté, style Louis Philippe. Restants de dorures.No longer availableDim. 43 x 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#397Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een mauve geslepen vaas van Bohemen, twaalf kleurloze glazen schoteltjes van Val St. Lambert en een kommetje van Baccarat.
Un lot de cristal et de verre, comprenant un vase Bohème mauve taillé, douze petits plats en verre incolore de Val St. Lambert et une coupelle en Baccarat.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#719Een spiegel met mahoniehouten lijst, versierd met een fruithouten biesje.
Un miroir avec encadrement en acajou, décoration de traits incrustés en bois fruitier.No longer availableDim. 83 x 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#186Een grote driedelige schouwspiegel van afgeloogd hout in Lodewijk XVI-stijl, versierd met bloemenguirlandes en strikken.
Un grand miroir de cheminée en trois pièces décapées, style Louis XVI, décoration de guirlandes fleuries et noeuds.No longer availableDim. 135 x 170 cmEstimate: € 100 / 160 -
#4Een eikenhouten spiegel.
Un miroir en chêne.No longer availableDim. 65 x 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#710Een Louis Philippe schouwspiegel met resten van verguldsel.
Un miroir de cheminée Louis Philippe, restes de dorures présents.No longer availableDim. 113 x 84 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#50Een 18 karaats geel gouden ring bezet met drie granaten.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de trois grenats.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 80 / 120 -
#578Een grote buikvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.
Un grand vase pansu en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de fleurs.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 220 / 260 -
#319Matrai VilmosPeriod: 1877 - ?“Jachtstilleven met eenden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1921. We voegen er een ets van de zelfde kunstenaar getiteld ‘Holdvilag utca’ en genummerd 8/35.
“Nature morte de chasse aux canards”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1921. Nous ajoutons une eau-forte du même artiste intitulée “Holdvilag utca” et numérotée 8/35.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#742Twee doosjes, waarbij één zwartgelakt met inlegwerk van koper en parelmoer en het ander in de vorm van een boek.
Deux boîtes, dont une à incrustations en cuivre et nacre, l’autre en forme de livre.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#363Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Un service à café et thé en métal argenté sur un plateau. En quatre pièces.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#274Primost (?)“Jongen bij rozenstruik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Garçon auprès d’un arbuste de roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 100 / 150 -
#559“Strandtafereel.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: “ Van Noort”.
”Scène sur la plage”. Huile sur toile. porte la signature: ‘ Van Noort’.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 160 / 180 -
#478Een Chinese bronzen koro met een opengewerkt deksel, versierd met vogels en bloemen, getooid door een draak? De handvatten eveneens in de vorm van draken en het geheel gedragen door drie kraanvogels op leliebladeren. Gemerkt onderaan.
Un koro en bronze chinois avec couvercle ajouré, décor de fleurs et d’oiseaux et d’un dragon. Les manches sont en forme de dragons et le tout porté par trois grues sur des feuilles de lotus. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#292Visconti“Jager in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chasseur dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#172Jan Van Rijswijck“Begijnhof”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en achteraan met label van de kunstenaar.
”Béguinage”. Huile sur panneau. Monogrammé et label d’artiste au dos.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 300 / 400 -
#306Een siervaas van Saksisch porselein in rococostijl, versierd met een koppel met een geitje. Onderaan gemerkt. Eén hoofdje hersteld.
Un vase de décoration en porcelaine de Saxe, style Rococo, décoration d’un couple et une chèvre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#752“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en met een koperen schilderijezeltje.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée et avec un chevalet en cuivre.No longer availableDim. 16 x 13 cmEstimate: € 40 / 50

