Similar lots by type
-
#723Een groep van meerkleurig gepatineerd zamak in de vorm van twee eenden bij een kikker en een slak op een onyxen sokkel.
Un groupe en régule patiné en forme de deux canards et une grenouille et un escargot, le tout sur socle en onyx.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#203“Officier” & “Dame met parasol”. Een paar beeldjes van verguld brons met ivoren handjes en gezicht en op onyxen voetstukken.
“Officier” et “Dame à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze doré aux mains et visages en ivoire et sur socles en onyx.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#631Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000“Afrikaanse man met hoed”. Een buste van terracotta op houten sokkel.
“Africain au chapeau”. Buste en terre cuite sur socle en bois noirci.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#243“De fluitspeelster”. Een beeldje van zamak op sokkel van bruin marmer.
“La joueuse de flûte”. Une statue en régule sur socle en marbre brun.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#219“Omhelzing”. Een gestileerd beeld van gietijzer.
“Embrassement”. Sculpture stylisée en fonte.No longer availableDim. h:Estimate: € 180 / 220 -
#298Richard AuriliPeriod: 1813-1914Een meisjesbuste van gesculpteerd albast op een grijs marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.
Un buste féminin en albâtre sur socle en marbre gris. Signé à l’arrière.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120 / 180 -
#191Edouard DrouotPeriod: 1859 - 1945“De ploeger”. Een groep van groengepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le laboureur”. Un groupe en bronze patiné vert sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#183“Uil op een stronk”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van Milo.
“Hibou sur une branche”. Statuette en bronze ) patine brune sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Milo.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#257Een bronzen piedestal in art nouveaustijl met een beeld van een jonge vrouw in het midden.
Un piédestal en bronze style art nouveau avec, au milieu, une statue représentant une femme.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#424Een arend van bruingepatineerd zamak op een voetstuk van bergkristal.
Un faucon en régule sur pied de cristal de roche.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#247“De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk. Manco.
“La porteuse d’eau”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#168“Stijlvol koppel”. Een beeld van goudgepatineerd gips naar een ontwerp van Fisher. Austin Productions Inc, 1987.
“Couple stylé”. Une statue en plâtre à patine dorée d’après une oeuvre de Fisher. Austin Productions Inc, 1987.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 140 -
#803Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.
Un buste féminin sur socle en forme de colonne corinthienne.No longer availableDim. h 127 cmEstimate: € 300 / 400 -
#187Charles LevyPeriod: 1820 - 1899“De mijnwerker”. Een beeld van bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel.
“Le mineur”. Une statue en bronze patiné sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 500 / 600 -
#197Een beeldje van donkergepatineerd brons in de vorm van een uil op een paar boeken. Het uiltje openend in twee helften rond een vrouwelijk naakt. Naar een werk van Bergman.
Statuette en bronze à patine foncée représentant un hibou sur des livres. Il ouvre en deux et révèle un nu féminin. D’après une oeuvre de Bergman.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 260 / 280 -
#237Een lampenvoet in de vorm van een putto van brons op een voetstuk van rood marmer. Naar een werk van Moreau.
Un pied de lampe en forme de putto en bronze sur piédestal en marbre rouge. D’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 150 / 200 -
#208Een verstelbare design bureaulamp.
Lampe de bureau design réglable.No longer availableEstimate: € 500 / 550 -
#193“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.
“Nu agenouillé”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après l’oeuvre de Henri Laurens.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#178Bastian“De arbeider”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“L’ouvrier”. Une statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 440 / 500 -
#668Een lamp met een bloemenvormig kapje, gedragen door een geisha van zamak en ivoirine op een voetstuk van meersoortig marmer.
Une lampe avec abat jour en forme de fleur portée par une geisha en régule et ivoirine sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#801Een stenen wandornament in de vorm van een zittende Boeddha in lotushouding.
Ornement mural en pierre représentant le Bouddha assis sur une feuille de lotus.No longer availableDim. H 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#188Jean-Baptiste CarpeauxPeriod: 1827 - 1875Een bronzen kinderbuste op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le petit boudeur”. Bronze à patine brune. Sur socle en marbre. Signé.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 250 / 350 -
#732“Drinkende monnik”. Een beeld van meerkleurig gips.
“Moine buvant”. Statuette en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#594Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout op een voetstuk van groen marmer. Omstreeks 1800.
Bouddha debout en bois polychrome sur base en marbre vert. Vers 1800.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 1000 / 1400
Other lots in this auction
-
#174Van de Velde“Man aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Homme près de l’âtre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 220 / 260 -
#427Zes grote ronde schotels van verzilverd metaal met een gegraveerd decor. We voegen er een kleiner exemplaar zonder decor aan toe.
Six grands plats ronds en métal argenté et décor gravé. Nous ajoutons un petit plat semblable mais sans décor gravé.No longer availableDim. Ø: 31 & 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#340Acht postzegelalbums met Belgische zegels. Schaubek. - 1849-1949 (bijna leeg). - 1849-1949 (goed gevuld). - 1950-1970 (bijna compleet). - 1971-1982 (± volledig). - 1983-1990 (± volledig, met extra’s). Excellent. - 1949-1974 (bijna volledig). - 1975-1989 (volledig). - 1930 e.v. (luchtpost, taks, spoorwegen).
Huit albums aux timbres postes belges. Schaubek. - 1849-1949 (presque vide). - 1849-1949 (bien rempli). - 1950-1970 (presque complet. - 1971-1982 (± complet). - 1983-1990 (± complet, aux extras). Excellent. - 1949-1974 (presque complet). - 1975-1989 (complet). - 1930 e.v. (poste aérienne, taxes, chemin de fer).No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#306KirmanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 302 x 165 cmEstimate: € 100 / 150 -
#199Charles VennemanPeriod: 1802 - 1875“Herbergscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Scène d’auberge”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#242Jean LaudyPeriod: 1877 - 1956Een lithografie. Buiten de plaat gesigneerd.
Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 61 x 88 cmEstimate: € 200 / 300 -
#21Een Naams vaasje van zwart glas, versierd met een tinnen bloemendecor.
Petit vase namurois en verre noir décoré de fleurs en étain appliqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#522Nico Burssens“Exotische compositie met dieren”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
“Composition exotique avec animaux”. Techniques mixtes sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 100 / 150 -
#734Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een schotel en een kan van Nimy, twee Tsjechische siervaasjes en twee verschillende jardinières van Belgisch aardewerk.
Un lot de faïence polychrome, comprenant un plat, une verseuse Nimy, deux vases tchèques et deux jardinières belges.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#56Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 132 x 193 cmEstimate: € 40 / 50 -
#316SarouckEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 367 x 271 cmEstimate: € 100 / 120 -
#52Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“Quand même”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd juli 1916.
“Quand même”. Aquarelle sur papier. Signé et daté juillet 1916.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 400 / 600

