Similar lots by type
-
#223“Badend naakt”. Een bronzen tuinbeeld. We voegen er een gietijzeren staander aan toe.
“Nu baignant”. Une statue de jardin en bronze. Nous ajoutons un support en fer forgé.No longer availableDim. h: 119 cm (beeld)Estimate: € 400 / 600 -
#221Een engelenhoofdje van gepatineerd hout. Eind XVIIIe eeuw.
Une tête d’ange en bois patiné. Fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 20°0 / 220 -
#667Michel Hereman“Post-demonisch wezen”. Een beeld van deels gepolychromeerd aardewerk. gemonogrammeerd.
“Etre post-démoniaque”. Une statue partiellement en faïence polychrome. Monogrammée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65 / 70 -
#503Michel Hereman“Post-demonisch wezen”. Een beeld van deels gepolychromeerd aardewerk. gemonogrammeerd.
“Etre post-démoniaque”. Une statue partiellement en faïence polychrome. Monogrammée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 65 / 100 -
#2Een lot beeldjes van brons en zamak. Twaalf stuks.
Un lot de douze statues en bronze et régule.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#167“Allegorische kinderfiguren.” Een paar bronzen. Naar Moreau.
“Enfants allégoriques”. Paire de sculptures en bronze d’après Moreau.No longer availableDim. h: 63 & 54 cmEstimate: € 150 / 200 -
#201Leon Grégoire“De hofmaking”. Een groep van bruingepatineerd brons op ronde arduinen voetstuk. Gesigneerd
“Courtiser”. Un groupe en bronze patiné brun sur socle en pierre de taille. Signé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 1900 / 2200 -
#689“Mozart”. Een buste van groengepatineerd brons.
“Mozart”. Un buste en bronze patiné.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#203“Koppel”. Een modern bronsen beeld.
“Couple”. Une statue moderne en bronze.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 360 / 420 -
#211“Classicistische vrouwenfiguur”. Een beeld van grijs marmer en albast. Beschadiging aan de rechterhand. XIXe eeuw.
“Figure de femme classique”. Une statue en marbre gris et albâtre. Dégâts à la main gauche. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 300 / 400 -
#197Een bronzen beeld van een zittende olifant op een arduinen sokkel.
Une statue en bronze sur socle en pierre de taille représentant un éléphant assis.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 360 / 400 -
#698Twee houten voorouderbeelden. Fang, Gabon/Kameroen & Ngombe Anbongi, DR Congo.
Deux statuettes d’ancêtres en bois. Fang, Gabon/Cameroun et Ngombe Mbongi, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. h: 58 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#658“Cinemaploeg”. Een lot van drie beeldjes van gepolychromeerd hout. Afrikaans werk.
“Equipe de cinéma”. Un lot de trois statues en bois polychrome. Travail africain.No longer availableDim. h: 30 - 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#161Billes“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje afgebroken en beschadigd.
“Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière a subie quelques dégâts.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#523Een Afrikaans fetisjbeeld met nagels, touw en schelpen. Nkisi Nkond, D.R. Congo.
Une statue africaine fétiche avec ongles, corde et coquillages. Nkisi Nkond, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 160 / 200 -
#653Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een hermefiguur (gemonteerd als lamp), en Madonna met kind (arm en voet manco) en een buste van Sint Jacob.
Un lot de gravures sur bois, comprenant une figure de Herme montée en lampe, Vierge à l’Enfant ( bras et pied manquent) et un buste de Saint Jacob.No longer availableDim. h: 33, 34 & 40 cmEstimate: € 6 / 70 -
#207“Vechtende hertenbokken”. Een beeld van groengepatineerd zamak op zwart marmeren sokkel.
“Cerfs en combat”. Une statue en régule verte patinée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 160 / 180 -
#331“Valk”. Een beeld van meerkleurig biscuit. naar een ontwerp van Edoardo Tasca. Gemerkt en genummerd op 1000 exemplaren. Kleine schade aan een nagel. Italiaans werk.
“Faucon”. Une statue en biscuit polychrome, d’après une oeuvre de Edoardo Tasca. Marque et numéro sur 1000 exemplaires. Petits dégâts. Oeuvre italienne.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#147Potteau“Staand naakt”. Een houten beeldhouwwerk. Gesigneerd.
“Nu debout”. Une sculpture en bois. Signée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#209“Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.
“Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 3000 / 3200 -
#233Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een adelaar op een rots.
Une statue de jardin représentant un aigle sur un rocher.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 500 / 800 -
#214A. Kirchheim“Madonna met kind”. Een gipsen beeld. Tijdperk art deco.
“Vierge à l’Enfant”. Une statue en plâtre. Art Déco.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40 / 45 -
#557“Afrikaanse man”. Een beeld van gesculpteerd groen marmer. Zimbabwe.
“Homme africain”. Une statue en marbre vert. Zimbabwe.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 300 / 500 -
#187Halfdan HertzbergPeriod: 1857 - 1890“Fluitende jongen”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Ontwerp naar aanleiding van de wereldtentoonstelling te Parijs in 1889.
“Garçon qui siffle”. Une statue en bronze patiné brun. Oeuvre en hommage de l’exposition mondiale de 1889 à Paris.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 750 / 1000
Other lots in this auction
-
#259Henri SeghersPeriod: 1823 - 1905“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 48 x 75 cmEstimate: € 120 / 180 -
#291Een met de hand gesmede wandkapstok met tien haken en versierd met eikels.
Un porte manteaux mural fait main avec dix crochets, décoration de glands de chêne.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 20 / 30 -
#722Jean-Pol“Kramiekske”. Tekening met opdracht, gesigneerd en gedateerd 1987.
“Kramiekske”. Dessin dédicacé, signé et daté 1987.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#666Een gefineerde secretaire in Lodewijk XVI-stijl met onderaan twee paneeldeurtjes en een lade boven het klapblad.
Secrétaire droite de style Louis XVI. Le dessous à deux portes pleines, le dessus avec abattant en dessous d’un tiroir.No longer availableDim. h: 141 cmEstimate: € 100 / 120 -
#654Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932“Duinenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur les dunes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#363“Geschiedenis van België”. Henri Pirenne. Ed. La renaissance du livre, Brussel. Vier delen.
“Geschiedenis van Belgie”. Henri Pirenne. Ed. La renaissance du livre, Bruxelles. En quatre volumes.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#50Een halssnoer van grijze natuurparels in tien rijen met magnetisch slot.
Collier en perles naturelles grises en dix rangées. Fermoir magnétique.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#293Een replica van een middeleeuws zwaard.
Une réplique d’une épée du Moyen Age.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 42 / 46 -
#430Een houten schaaktafeltje met een muziekdoos.
Petite table au jeu d’échec contenant une boîte à musique.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#92Leon Wuest“Zicht op een kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur le canal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#454“Madonna met Kind” en “Twee huiselijke scènes”. Gouache op zijde. China.
“Vierge à l’Enfant” et “Deux scènes domestiques”. Gouache sur soie. Travail chinois.No longer availableDim. 53 x 32 en 32 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#337Een lot van drie verschillende juwelenkoffertjes, waarbij één als muziekdoos en met marquetterie.
Un lot de trois coffrets à bijoux dont une en boite à musique et marquetterie.No longer availableEstimate: € 20 / 30

