Similar lots by type
-
#61Gien
Een inktstel van blauw en wit aardewerk met drie inktpotjes, versierd met een bloemendecor en met leeuwenkopjes. Onderaan gemerkt.
Un ensemble à encre en faïence blanche et bleue comprenant trois encriers avec un décor de têtes de lions et de fleurs. Marque à la base.No longer availableDim. b: 35 cmEstimate: € 80/100 -
#778Staffordshire
“Victoria en Albert”. Twee beelden van meerkleurig aardewerk.
"Victoria" et "Albert". Deux statues en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100/120 -
#71
Een dubbele inktpot van meerkleurig aardewerk. Aan de zijkanten versierd met een vrouwenhoofd. De recipiënten en het montuur rond de voet van tin. Onderaan gemerkt H. V. Mogelijk Gien, XIXe eeuw.
Un double encrier en faïence polychrome. les cotés sont décorés de têtes de femme. Les récipients et montures sont en étain. Marque H.V. à la base. Possiblement Gien, XIXe siècle.No longer availableDim. b: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#343Boch La Louvière
Een vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van tulpen in een ronde uitsparing. Model No. D2809. Gemonteerd als lampvoet.
Un vase en faïence polychrome avec un décor en relief de fleurs. Modèle N° D2809. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/120 -
#314
Een paar lampvoeten van groengeglazuurd aardewerk.
Deux pieds de lampes en faïence verte.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#490
Een lot Nanking-aardewerk, bestaande uit vier balustervazen, waarbij twee een paar vormen en een gemberpot op houten sokkel.
Un lot d'objets en faïence Nankin, comprenant quatre vases balustre dont deux forment une paire et un pot à gingembre sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 6 - 35 cmEstimate: € 50/80 -
#530
Een paar kokervazen van Nanking-aardewerk met een reliëfdecor van draken. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.
Deux vases tubulaires en faïence de Nankin, décor en relief de dragons. Marque sous la base. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/60 -
#303
Een schaal van keramiek uit de jaren ‘70.
Un plat en céramique, années '70.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 35/40 -
#117
Een Naamse koffiepot op pootjes met zilveren montuur. XVIIe eeuw. Barst aan de bovenkant.
Une cafetière de Namur sur pieds et monture en argent. XVIIième siècle. Il y a une craquelure au dessus.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 180/240 -
#51
Een klepkan van blauw en wit aardewerk met een tinnen klep en een decor van personages in een landschap. Gemerkt van De Roos. Eind XVIIIe eeuw.
Une verseuse en faïence blanche et bleue avec un clapet en étain, décor de personnages dans un paysage. Marque De Roos. Fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 120/200 -
#354Gouda
Een vaas van polychroom plateelwerk. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 20/30 -
#308Franz Mehlem
Een reeks van vier borden van meerkleurig aardewerk met Vlaamse spreuken. Onderaan gemerkt.
Une série de quatre assiettes en faïence polychrome avec des citations flamandes. Marques sous la base.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#313La Tronche, Grenoble.
Een milieu-de-table van meerkleurig Frans aardewerk. Omstreeks 1780.
Un milieu-de-table en faïence française. +- 1780.No longer availableDim. b: 26 cmEstimate: € 160/180 -
#53
Een theepotje en een vaasje op voetjes van meerkleurig aardewerk. Het eerste onderaan gemerkt. Rouen, XIXe eeuw.
Une théière et un petit vase sur pied en faïence polychrome. Ce premier porte une marque en dessous. Rouen, XIXième siècle.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 100/120 -
#608
Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#451
Een achthoekige flesvaas en een vierkant vaasje van van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un vase bouteille octogonal et un vase carré en faïence de Delft bleue. Marque sous la base. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 29 & 9 cmEstimate: € 40/60 -
#37
Een paar achthoekige kandelaars van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Eén met schade aan de rand.
Deux chandeliers octogonaux en faïence blanche et bleu, Delft. Marque sous la base. XIXième siècle. Un chandelier avec dégâts au rebord.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#30
Een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles à fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 180/200 -
#659
“De Schreeuw”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Schelbet (?)
"Le cri". Huile sur toile. Porte une signature: Schelbet (?).No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#648
Cloisonné tempel met zuiltjes.
Un temple en cloisonné avec colonnes.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 40/50 -
#422
Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60/100 -
#808J. de Bruyn
“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#590
Lantaarn van brons en glas.
Lanterne en bronze et verre.No longer availableDim. H: 79 cmEstimate: € 160/200 -
#779
Een eikenhouten wijnrekje voor negen flessen.
Etagère à bouteilles en chêne. Place pour neuf bouteilles.No longer availableDim. b: 61 cmEstimate: € 30/40 -
#664Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Bloemenvaas”. Een églomisé. Gesigneerd links onderaan.
"Vase fleuri". Un églomisé. Signature à gauche en bas.No longer availableDim. 64 x 54 cmEstimate: € 50/70 -
#502Bernard CharoyPeriod: °1931
“Nicole”. Een lithografie. Artiestenproef op 25 exemplaren. Gesigneerd buiten de plaat.
"Nicole". Une lithographie. Epreuve d'artiste sur 25 exemplaires. Signée hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#623
Gemberpot versierd met vogels.
Un pot à gingembre, décor d'oiseaux.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 60/70 -
#699Riebaut
“Belgische zeilboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voilier belge". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 14 x 14 cmEstimate: € 40/50 -
#401
Een flamingo van meerkleurig porselein. Italiaans werk.
Flamant en porcelaine polychrome. Travail italien. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/50