#265
Een houten beeld van een Madonna met Kind naar Romaans voorbeeld.
#443Paul Sersté
‘Zittend naakt’, een vintage beeld van terracotta. Gesigneerd Paul Sersté.
#503Delvaux
Een vintage design handtas van leer. Gemerkt.
#109Adriaen Joseph Heymans
“Landschap met windmolen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#310
Een 18 kt geelgouden ring zonder steen.
#526Sarouk
Een handgeknoopt Iraanse tapijt, Gemerkt MMZ, Made in Iran, genummerd 25657.
#99Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979
“De zondagsmis of Kerk in de Kempen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder.
"The Sunday Mass or Church in the Kempen". Oil on panel. Signed lower right.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#518Francesco Librizzi FontanaArtePeriod: 2017
“Setareh 4401”. Een moderne design tafellamp uit verguld polygoon metalen frame, wit satijnglazen bol en marmeren voet. Ontwerp door Francesco Librizzi voor FontanaArte, 2017.
"Setareh 4401". A modern design table lamp made of gilded polygon metal frame, white satin glass globe, and marble base. Designed by Francesco Librizzi for FontanaArte, 2017.No longer availableDim. 45 x 48 x 45 cmEstimate: € 300/400 -
#376
Een Chinese piëdestal in gesculpteerd hout en marmeren blaadje.
A Chinese pedestal in carved wood with a marble top.No longer availableDim. h 60 x Ø 26 cmEstimate: € 40/60 -
#255Mignon
#375
#629
Een lot van 10 diverse schelpen en 2 aquatische stenen.
A lot of 10 different shells and 2 aquatic stones.No longer availableEstimate: € 50/75