Similar lots by type
-
#795
Een paar eikenhouten stoelen in Régencestijl.
Deux chaises en chêne style régence.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#791
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#778
Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#638
Een eikenhouten kast met een klapblad bovenaan en onderaan twee paneeldeuren. Omstreeks 1800.
Une armoire en chêne. Avec tablette rabattante et deux portes. ± 1800.No longer availableDim. b: 117 cmEstimate: € 200/300 -
#606
Een verguld metalen console met glazen blad.
Une console en métal avec tablette en verre.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 360/400 -
#790
Een paar eikenhouten Windsorstoelen.
Deux chaises en chêne style Windsor.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#520
Een uit drie delen opgebouwd Chinees meubel van zwartgelakt hout en versierd met personages van piëtra dura. Rug gedeeltelijk verwijderd voor televisie.
Meuble chinois en trois parties en bois noirci, décoré de personnages en pierre dure. Partie du dossier enlevé pour télévision.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#765
Een sobere eikenhouten bureautafel met een lade in de gordel.
Un bureau sobre en pin avec un tiroir dans la ceinture.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#805
Een lage boekenkast van gesculpteerd hout in Mechelse renaissancestijl met centraal een paneeldeurtje en een lade. We voegen er een kleine credenza in dezelfde stijl aan toe.
Bibliothèque basse en bois sculpté de style Renaissance malinoise. Une porte pleine centrale et un tiroir. Nous ajoutons une petite crédence dans le même style.No longer availableDim. 97 x 266 x 38 cm & 106 x 79 x 42 cmEstimate: € 100/120 -
#619
Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.
Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#628
Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.
Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.No longer availableDim. b: 148 cmEstimate: € 100/120 -
#776
Een eikenhouten nachtkastje in Régencestijl met één lade.
Une table de nuit en style régence avec un tiroir.No longer availableDim. 72 cmEstimate: € 30/40 -
#770
Een houten dienblad op opklapbaar statief.
Plateau de service en acajou sur support amovible.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#788
Een rokersmeubeltje van gesculpteerd hout in de vorm van een getorste zuil en een ronde voet op drie leeuwenpoten. Manco bovenaan.
Un fumoir en bois sculpté en forme de colonne torsadée et un pied sur trois pattes de lion. Le dessus est manquant.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 20/40 -
#610
Een verlengbare eikenhouten tafel.
Table allongeable en chêne.No longer availableDim. l: 142 cmEstimate: € 200/220 -
#595Gasparucci Italo
Een tafel van witgepatineerd bamboe met glazen blad en met zes bijpassende stoelen.
Une table en bambou blanc patiné avec tablette en verre et six chaises accordées.No longer availableDim. 73 x 199 x 100 cmEstimate: € 240/360 -
#764
Een sober eikenhouten bureau met twee laden en twee schuifbladen.
Un bureau sobre en chêne à deux tiroirs et deux tablettes.No longer availableDim. b: 155 cmEstimate: € 120/200 -
#801
Een rond bijzettafeltje van gefineerd hout op vijf poten.
Table d’appoint ronde en bois de placage sur cinq pieds.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#629
Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.
Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.No longer availableDim. b: 148 cmEstimate: € 100/120 -
#620
Een onderkast van een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
La partie du dessous d’un buffet en noyer sculpté, style renaissance Malinoise.No longer availableDim. 96 x 123 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#785
Een paar notenhouten stoelen in Lodewijk XVI-stijl met blauw stoffen bekleding.
Deux chaises en noyer style Louis XVI avec revêtement en tissu bleu.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#800
Een voetbankje.
Une repose pieds.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#780
Een verlengbare ovale tafel met getorste poten.
Une table à rallonge ovale avec pieds cambrés.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#786
Een aan weerskanten verlengbare bijzettafel met getorste poten.
Une table avec rallonges à pieds cambrés.No longer availableDim. 65 x 65 cmEstimate: € 100/160
Other lots in this auction
-
#650
Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.
Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h 125 cmEstimate: € 150/200 -
#662Piens
“De verboden lectuur.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1948.
“La lecture interdite”. Huile sur toile. Signée et datée 1948.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#720
Een mahoniehouten kaarttafeltje met vier tapse poten en een klapblad.
Table à jeux en acajou sur quatre pieds gaines dont deux amovibles et à tablette pliante.No longer availableDim. b: 82 cmEstimate: € 100/120 -
#314Constant Simon
“Landweg naast een riviertje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Sentier au bord d’une rivière”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#181
“De druivenplukster.” Een beeld van albast.
“Vendangeuse de raisins”. Une statue en albâtre.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#703
Een netsuke van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van een wijze.
Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#244
‘Avant la pioche. Douze litho’s rehaussées de tons au pochoir d’après les originaux de Jean-Charles Contel’. 1924. Een map met zes lithografieën.
‘Avant la pioche. Douze lithos rehaussées de tons au pochoir d’après les originaux de Jean-Charles Contel’. 1924. Portefeuille à six lithographies.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#472A. Frank
“Paard en toren”. Ets en aquatint. Gesigneerd en genummerd 4/4 buiten de plaat.
“Cheval et tour”. Une eau-forte/aquatinte. Signée et numérotée 4/4 hors planche.No longer availableDim. 32,5 x 28 cmEstimate: € 55/65 -
#248Roger DutermePeriod: 1919 - 1997
Een lot van elf plaasteren ontwerpen voor munten en medailles. Signaturen en monogrammen.
Un lot de onze confections en plâtre pour médailles et pièces. Signatures et monogrammes présents.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#756
Een sobere eikenhouten salontafel.
Une table basse sobre en chêne.No longer availableDim. 130 x 65 cmEstimate: € 50/80 -
#40
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct serti en pavé de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,64 gEstimate: € 300/400 -
#56
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 184 x 103 cmEstimate: € 60/100