#85Een opgezette steenmarter in wintervacht.
#416Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.
#605Een gesculpteerde houten beer. Zwarte woud.
Un ours en bois sculpté. Forêt Noire.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120 / 140 -
#279Een Nizo filmprojector in koffer. Omstreeks 1930.
#647Een art- deco schotel en een sierkan van aardewerk.
#548Vier handgemaakte traditionele Javaanse schaduwpoppen. Jogjakarta.
#551Een Chinese gemberpot van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
#129“Zoutelande?”. Aquarel en potlood op papier. Draagt monogram.
"Zoutelande ?". Aquarelle et crayon sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 200 / 300