#393
Een paar zittende Thaise Boeddha’s van brons.
#260
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants noirs d'un poids combiné de +- 1,52 ct.No longer availableDim. 9,30 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#7
Lot de bronze, composé de quatre cloches différentes et d'un cendrier/vide-poche français d'environ 1918 avec l'inscription "Un vrai Poilu, notre 75 en action".No longer availableDim. 7 - 12,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#293
Een paar houten ornamenten gesculpteerd in de vorm van artisjokken.
Une paire d'ornements en bois sculptés en forme d'artichauts.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#13Hoechst
“Diana met pauw”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
#330Hermin & De Nardi
Twee dameshorloges met 18 K roze gouden kast.
#439
Een paar Perzische gouacheschilderingen op zijde.
Une paire de gouaches persanes sur soie.No longer availableDim. 19,5 x 11 & 18,5 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#325
Drie miniatuurboten in fles.
#455
Een ronde houten tafel in art deco stijl.
#309
Een messingen beddenpan met gedraaide steel en gedreven deksel.
#296
Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 60 / 100 -
#313Keramis
Een art deco aardewerken sigarettendoos met meerkleurig decor in laagreliëf. Gemerkt.
Etui à cigarettes art déco en faïence à décor polychrome en bas relief. Marqué.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 40 / 50