Similar lots by type
-
#602Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout met twee deuren onder twee laden in de gordel en bovenaan een centrale deur met zes spiegeltjes.
Buffet à deux corps en chêne sculpté ouvrant à deux portes sous deux tiroirs en ceinture. Le haut à une porte centrale miroitée.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#609Een grote eikenhouten garderobe met twee gesculpteerde paneeldeuren, versierd met dierenkoppen. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes sculptés. Début XIXe siècle.No longer availableDim. 196 x 166 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#755Een houten dienblad op opklapbaar statief.
Plateau de service en acajou sur support amovible.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#655Een divan van mahoniehout in Louis-Philippestijl.
Un divan en acajou style Louis Philippe.No longer availableDim. b: 160 cmEstimate: € 200 / 240 -
#605Een salongarnituur van gesculpteerd notenhout, bestaande uit een zitbank, twee armstoelen en vier stoelen.
Garniture de salon en noyer sculpté comprenant un canapé, deux fauteuils et quatre chaises.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#765Vier stoelen met rieten zit.
Quatre chaises avec sièges cannés.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#616Een Chinees vitrinekastje van gepolychromeerd hout.
Petite vitrine chinoise en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#580Een ligmeubel van eikenhout met groen fluwelen bekleding.
Une chaise longue en chêne recouvert de velours vert.No longer availableDim. b: 195 cmEstimate: € 200 / 240 -
#545Een klapsecretaire van gefineerd hout in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een zwart marmeren blad.
Secrétaire à abattant en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines sous l’abattant. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 120 / 200 -
#650Een klapsecretaire van bleek eikenhout met twee laden onder het klapblad.
Secrétaire à pente en chêne clair ouvrant à deux tiroirs en dessous de l’abattant. Style Louis XV.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 80 / 120 -
#211Een eikenhouten hoekmeubeltje met opzet. Onderaan een paneeldeur en een lade, bovenaan een deur met negen spiegeltjes.
Encoignure à deux corps en chêne . Le bas à une porte pleine et un tiroir, le haut à une porte à neuf petits miroirs.No longer availableDim. h: 255 cmEstimate: € 200 / 240 -
#375Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout met gecanneleerde poten.
Table ronde en acajou à allonges aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#807Een tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin en fer patiné blanc comprenant une table et quatre chaises.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#805Een tuinstel van zwartgepatineerd gietijzer, bestaande uit twee stoelen en een tafel met zwart en wit marmeren blad. Blad niet origineel.
Un ensemble de jardin en fonte noir patiné comprenant deux chaises et une table avec tablette en marbre noir et blanc.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#760Een eikenhouten bijzetkastje met drie laden.
Meuble d’appoint en chêne ouvrant à trois tiroirs. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 40 / 60 -
#646Een eikenhouten hangkastje met twee kleine laden binnenin.
Petit meuble à suspendre en chêne, avec deux petits tiroirs à l’intérieur.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#769Een sober houten presenteerkastje.
Petite vitrine de présentation en bois et verre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 50 -
#690Een ronde tafel van gesculpteerd eikenhout, de vier poten versierd met vossenkoppen. XIXe eeuw.
Une table ronde en chêne sculpté avec les quatre pieds décorés de têtes de renards. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#665Een kleine eikenhouten commode met twee laden.
Petite commode en chêne de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 86 cmEstimate: € 60 / 80 -
#607Een grenenhouten slaapkamer, bestaande uit twee eenpersoonsbedden, een garderobe en twee nachtkastjes.
Chambre à coucher en sapin comprenant deux lits simples, une garde-robe et deux tables de chevet.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#618Een zwart en zilvergelakt bijzettafeltje met één lade in de geest van Boulle.
Table d’appoint en laque noir de style Boulle. Ouvrant à un tiroir en ceinture.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#612Een verlengbare eikenhouten tafel.
Table allongeable en chêne.No longer availableDim. l: 142 cmEstimate: € 200 / 220 -
#790Een gesculpteerde armstoel met gecanneerde zit. Gerestaureerd.
Un fauteuil sculpté à siège canné. Restauré.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#370Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#362Ch. Demets“Jack Russels”. Een paar aquarellen op papier. Gesigneerd en gedateerd 1913.
“Jack Russels”. Deux aquarelles sur papier. Signés et datés 1913.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#621Een grote halllantaarn van brons en glas.
Grande lanterne de vestibule en bronze et verre.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300 / 400 -
#260The international council for bird preservation. “Bird Coins of the World”. Album met 31 munten met afbeeldingen en tekst. Evenals twee albums in één huls met FDC-mappen van België (1988-1992). Ed. Importa.
The international council for bird preservation. “Bird Coins of the World”. Album contenant 31 pièces de monnaie avec illustrations et texte. Ainsi que deux albums dans une gaine aux fardes FDC de la Belgique (1988-1992). Ed. Importa.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#288Vileroy & BochEen lot van vijf bierpullen van meerkleurig aardewerk met Duitse spreuken. Onderaan gemerkt.
Un lot de cinq chopes en faïence polychrome avec inscriptions allemandes. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#671KaiserEen grote dekselvaas van meerkleurig porselein met een Imaridecor. Op houten sokkel. Gemerkt.
Un vase à couvercle en porcelaine polychrome avec décor Imari. Sur socle en bois. Avec marque.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#808BlessingDrie verschillende tafelklokjes van koper en albast met engelendecor en porselein plaquetje.
Trois différentes pendulettes de table en cuivre et albâtre à décor d’angelots et une petite plaquette en porcelaine.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 50 / 100 -
#199Charles VennemanPeriod: 1802 - 1875“Herbergscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Scène d’auberge”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#177Ferucci“Lijdende Christus”. Ronde plaquette van brons.
“Le Christ souffrant”. Plaquette ronde en bronze.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#14Een kleine ets en een reproductie naar werken van Ensor. De eerste in de plaat gesigneerd en gedateerd ‘95.
Une petite eau-forte signée et datée ‘95 et une reproduction, tout deux d’après Ensor.No longer availableDim. 6 x 9 & 15 x 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#347Een wassen Madonna met kind onder stolp.
“Vierge à l’enfant” en cire sous globe en verre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#82Firmin VerhevickPeriod: 1874 - 1962“Zicht op de brug van een kasteel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue sur le château depuis le pont”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 40 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#42Een rechthoekige lap van Brugse rosalinekant. Begin XXe eeuw. In kader.
Une pièce rectangulaire en dentelle rosaline brugeoise. Début XXième siècle. Encadrée.No longer availableDim. 43 x 27 cmEstimate: € 150 / 200

