Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleine gemberpot en twee schaaltjes van Chinees porselein.

Een kleine gemberpot en twee schaaltjes van Chinees porselein.

Un pot à gingembre et deux petits plats en porcelaine de Chine.
Dim. h: 12 cm
SKU: 2708190861.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #861
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #34
    G. Janssens

    “Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.

    “Portrait de jeune fille”. Huile sur toile. Signée et datée 1909.
    No longer available
    Dim. 41 x 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #613

    Een gefineerde commode in transitionstijl met vier laden en een marmeren blad en met inlegwerk op de stijlen.

    Commode en bois de placage de style transition ouvrant à quatre tiroirs et à tablette en marbre. Montants incrustés.
    No longer available
    Dim. 103 x 75 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #75
    Dinh Van 765

    Een roesrvrij stalen dameshorloge in originele doos. (topje te herstellen).

    Une montre pour dames en acier inoxydable, dans sa boîte d’origine (à réparer).
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #354

    Een antieke kaartset met ivoren speelchips in een zwartgelakte houten doos, versierd met messingen inlegwerk. Tijdperk Napoleon III.

    Un jeu de cartes antique et jetons en ivoire dans une boîte en bois laqué noir, incrustations en laiton.
    No longer available
    Dim. 31 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #825
    Steiff

    Drie pluchen dieren. Een beer, een ezel en een zeehond. Gemerkt

    Trois animaux en peluche: un ours, un âne et phoque. Marques.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #159

    “Vrouw, leunend tegen een omheining onder een boom”. Olieverf op paneel. Vermoedelijk G. B. Brunfaut, maar zonder signatuur. XIXe eeuw.

    ”Une femme, elle s’appuie contre une clôture sous un arbre”. Huile sur panneau. Probablement G.B. Brunfaut, mais sans signature. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 36,5 x 24 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #821

    10 boeken, religie, filosofie e.d. De Genoude. “La Sainte Blble” Deel 1 (O.T.). Pourrat Paris 1834. Geïllustreerd, In-4. Enz. enz.

    10 livres, religion, philosophie, e.a. De Genoude. “La Sainte Bible”. Partie 1. (Ancien Testament). Pourrat Paris 1834. Illustrée, In-4. Etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #168

    Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis onder een koepel.

    Une réplique d’une pièce de maître en acajou sous forme de cage d’escalier sous une coupelle.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #232
    Helmert Van der Flier
    Period: 1827 - 1899

    “Koeien en schapen in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1856.

    ”Vaches et moutons”. Huile sur panneau. Signé et daté 1856.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #585

    Een armstoel en twee bijzetstoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met fluweel.

    Un fauteuil et des chaises assortis style Louis XVI, revêtement de velours.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #120

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.
    No longer available
    Dim. 2,77 g
    Estimate: € 280 / 350
  • #551

    Een geisha en twee andere. Drie netsukes van gebeeldhouwd en deels gekleurd ivoor. Onderaan gemerkt.

    Une geisha et deux autres. Trois netsukes en ivoire sculpté et partiellement polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More