Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleine gemberpot en twee schaaltjes van Chinees porselein.

Een kleine gemberpot en twee schaaltjes van Chinees porselein.

Un pot à gingembre et deux petits plats en porcelaine de Chine.
Dim. h: 12 cm
SKU: 2708190861.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #861
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #37

    Een beeld van een vis uit blauw geglazuurd keramiek. Vermoedelijk jaren ‘ 70.

    Une statue sous forme de poisson en céramique glaçurée. Probablement années ‘70.
    No longer available
    Dim. l: 31 cm h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #799
    Wim Van Kuyck

    Een serie van 20 genummerde etsen, waaronder 3 series van ‘Het begijnhof van Dendermonde, Het groot begijnhof van Leuven en Het klein begijnhof van Gent. Alle gedateerd 1983.

    Une série de 20 eaux-fortes numérotées, dont 3 séries en relation avec le Béguinage de Termonde, le Grand Béguinage de Louvain et le Petit Béguinage de Gand. 1983.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #687

    Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 8 rodewijnglazen, 8 wittewijnglazen en 11 borrelglaasjes. Vermoedelijk Val St. Lambert. Enkele randschilfers. Bijgevoegd een gestileerde kristallen kikker van Val St. Lambert.

    Une partie d’un service à verres en cristal incolore, comprenant 8 verres à vin rouge, 8 verres à vin blanc et 11 verres à schnaps. Nous ajoutons une grenouille en cristal par Val St. Lambert. Quelques éclats.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #514

    “Jonge vrouw”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.

    ”Jeune femme”. Techniques mixtes sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 57 x 46 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #278

    Een siervaas met oren en een siervaas op voet van Parijs’ porselein met handgeschilderde landschapsdecors en vergulde details. XIXe eeuw. We voegen er een deels vergulde siervaas , versierd met meerkleurige bloemen in hoogreliëf aan toe.

    Un vase à anses et un vase sur pied en porcelaine de Paris, paysages peints à la main et détails dorés. XIXème siècle. Nous ajoutons un vase partiellement doré, décorations de fleurs en haut-relief.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #418

    Een verrekijker van messing en een theaterkijker met parelmoer.

    Une paire de jumelles en laiton et une paire de lunettes de théatre avec du nacre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #573

    Een neushoorn van brons. Japans werk.

    Un rhinocéros en bronze. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. l: 33 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #887

    Een olielamp van meerkleurig Frans porselein met een decor van speelkaarten in reliëf.

    Une lampe à huile en porcelaine de France, décor de jeu de cartes en relief.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #88

    Vier ingelijste Delftse aardewerken tegels met blauwe en witte decors van zeilboten en andere.

    Quatre carreaux de Delft encadrés, décors bleu et blanc de voiliers.
    No longer available
    Dim. 17 x 17cm x 4.
    Estimate: € 100 / 150
  • #385

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,18 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,18 ct.
    No longer available
    Dim. 4,19 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #721

    Vier verschillende glazen stolpen op houten sokkels, waarbij één met een hoornvaasje en één met een beeltenis van St. Antonius van Brussels porselein.

    Quatre cloches en verre différentes sur socles en bois, dont une avec une corne, et une avec une représentation de St. Antoine en porcelaine de Bruxelles.
    No longer available
    Dim. h: 22 - 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #524

    “Clown met hoed”. Olieverf op doek. In de geest van Bernard Buffet.

    ”Clown et chapeau”. Huile sur toile. Dans l’esprit de Bernard Buffet.
    No longer available
    Dim. 69 x 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More