Other lots in this auction
-
#408Een lot drie glazen van kleurloos glas met geslepen decors. We voegen er een vierde glas aan toe ter gelegenheid van de wereldtentoonstelling te Antwerpen in 1894.
Un lot de trois verres en verre incolore au décor taillé. Nous ajoutons un quatrième verre en relation avec l’exposition mondiale de 1894 à Anvers.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#658Allix à Cenilly-Notre-dameEen staande klok met eikenhouten kast. Het werk met gedreven messingen voorstelling rond de wijzerplaat.
Horloge de vestibule à gaine en chêne. Mouvement en laiton repoussé autour du cadran.No longer availableDim. 205 x 43 x 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#691Een gepatineerde plaasteren buste in klassieke stijl op een sober aardewerken zuil.
Un buste à patine de style classique sur une colonne en faïence.No longer availableDim. h: 53 + 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#618Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#343Een paar XIXe eeuwse hoornvaasjes van verguld Brussels porselein onder stolpen. Eén stolp gebarsten.
Une paire de cornes du XIXème siècle en porcelaine de Bruxelles sous cloches. Une cloche avec une fissure.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 120 / 180 -
#95Een paar 18 karaats geel gouden schakeloorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 9,60 gEstimate: € 350 / 450 -
#420ChimentoEen 18 karaats geel gouden ketting met plaatje als hanger.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif sous forme de petite plaquette.No longer availableDim. 10,45 gEstimate: € 200 / 300 -
#111Postzegels. New Zealand. 47 x fiscaal e.a. Australië (Western Australia, Tasmania, Victoria, New South Wales, Queensland, tijdperk Queen Victoria x 977 st.). Afgestempeld, diverse letsels.
Timbres postes. Nouvelle Zeelande. 47 x timbres fiscaux, entre-autres Australie ( Est, Tasmanie, Victoire, New South Wales, Queensland, période Queen Victoria x 977 pièces.).No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#332W. Germonpré“Begijnhof”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Begijnhof”. Pastel sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 24 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#439Limoges, FranceEen gevarieerd lot Limogesporselein, bestaande uit een kleine jardinière, een pot met tinnen deksel en vier juwelendoosjes. Allen gemerkt.
Un lot de porcelaine de Limoges varié, comprenant une petite jardinière, un pot à couvercle en laiton et quatre coffrets à bijoux. Marques.No longer availableDim. h: 3 - 15 cmEstimate: € 70 / 100 -
#533“Wijze op paard”. Een beeld van monochroom wit porselein.
”Singe à cheval”. Une statue en porcelaine monochrome blanche.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 90 / 110 -
#441Twee inktpotjes van meerkleurig en verguld porselein, waarbij één in de vorm van een soldaat (kleine beschadiging) en één in de vorm van een pijprokende Chinees. XIXe eeuw.
Deux encriers en porcelaine polychrome et dorée, dont un sous forme de soldat ( petit dégât) et l’autre sous forme d’un chinois qui fume la pipe. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50 / 80

