Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleine gemberpot en twee schaaltjes van Chinees porselein.

Een kleine gemberpot en twee schaaltjes van Chinees porselein.

Un pot à gingembre et deux petits plats en porcelaine de Chine.
Dim. h: 12 cm
SKU: 2708190861.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #861
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #715

    Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.

    Une table ronde en bois de placage sur pied central se terminant en trois volutes.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm Ø: 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #849
    Val St. Lambert

    Een klein vaasje van rood en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 74/250. In etui. We voegen er een kristallen presse-papier aan toe.

    Un petit vase en cristal rouge et incolore. Marque sous la base et numéroté 74/250. Dans un étui. Nous ajoutons un presse-papier en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #353

    Twee XIXe eeuwse batons met zilveren monturen.

    Deux bâtons du XIXème siècle, montures en argent.
    No longer available
    Dim. l: 26 & 28 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #700

    Een mahoniehouten kaptafeltje op tapse poten met drie laden in het front en bovenaan twee opbergvakken onder klapbladen naast een opklapbare spiegel. Spiegel opnieuw te monteren.

    Une petite table de coiffure sur pieds gainés à trois tiroirs dans le front et deux rangements sous les tablettes rabattables à côté d’un miroir rabattable. Miroir à remonter.
    No longer available
    Dim. 75 x 87 x 47 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #878
    Val St. Lambert

    Een kokervaasje en een asbak van roze en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase cylindrique et un cendrier en cristal rose et incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 6 & 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #68
    Royal Dux

    Een paar porseleinen siervaasjes, versierd met een Chinees koppel. Onderaan gemerkt.

    Une paire de petits vases, décoration d’un couple chinois. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #13

    Een terrine en een schotel van meerkleurig Frans aardewerk.

    Une terrine et un plat en faïence française polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm; Ø: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #276

    Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren onder twee laden. XIXe eeuw. Op te frissen.

    Un buffet en chêne à deux portes à moulures en dessous de deux tiroirs. XIXème siècle. A rafraîchir.
    No longer available
    Dim. 108 x 143 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #720

    Twee gefineerde kastjes op tapse poten, waarbij één met een lade en twee paneeldeurtjes en het ander met een opbergvak onder het klapblad bovenaan en met onderaan een lade.

    Deux petites armoires en bois de placage à pieds gainés, dont une avec un tiroir et deux portes à moulures, l’autre avec un rangement en dessous du dessus rabattable et un tiroir en dessous.
    No longer available
    Dim. b: 45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #374
    F. De Block

    “Stroom in het bos.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Courant dans le bois”. Huile sur toile. Signée .
    No longer available
    Dim. 46 x 58 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #506

    Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.

    Un tapis ovale de Chine en laine, décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. 280 x 188 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #457

    Een lange kleurloos glazen cilindervaas en een rode bolle vaas met lange hals.

    Un long vase cylindrique en verre incolore et un vase rond rouge à long col.
    No longer available
    Dim. h: 80 & 67 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More