Other lots in this auction
-
#847Een klein Chinees plantenbakje van brons, versierd met motieven in reliëf.
Un petit bac à plantes chinois en bronze, décoration de motifs en relief.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 100 / 120 -
#609Van der Elst“Zicht op de Semois te Herbeumont”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
“Vue du Semois à Herbeumont”. Huile sur toile. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#329Paul HagemansPeriod: 1884-1959“Dorpsgezicht met knotwilgen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de village et saules têtards”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#624Een gebeeldhouwd eikenhouten schouwspiegel in renaissancestijl, versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes.
Un miroir en chêne sculpté, style Renaissance, décorations de têtes de lions et têtes d’anges.No longer availableDim. 182 x 130 cmEstimate: € 200 / 220 -
#562“De Draagbare echtgenoot”. Gouache op papier. Draagt een handtekening.
”Le mari portable”. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#546Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Table de salon carrée avec tablette en bambou.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 60 / 80 -
#762D. Coster“Tungerloa, celeberrimum totius Taxandriae...”. Een oude gravure met zicht op de abdij van Tongerlo.
”Tungerloa, celeberrimum totius Taxandriae..”. Une ancienne gravure avec vue sur l'abbaye de Tongerlo.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 150 / 200 -
#38Een antieke wereldbol en een hemelbol. We voegen er een klein wereldbolletje aan toe.
Un globe antique et une sphère céleste. Nous ajoutons un plus petit globe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#491Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een wandjardinière in de vorm van een mannenhoofd, een tabakspot in de vorm van een karakterkop en een XIXe eeuwse puddingtulband.
Un lot de faïence polychrome, comprenant une jardinière sous forme de tête d’homme, un pot à tabac sous forme de tête de caractère et un tulband du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 28 & 17 cm; Ø: 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#623Een kom van Chinees porselein met een Fohond in het decor.
Un bol en porcelaine de Chine, décor d’un chien Fo.No longer availableDim. Ø 44 cmEstimate: € 260 / 280 -
#258Een set van drie glazen stolpen met twee porseleinen vaasjes en een Heilige Familie van biscuit.
Un ensemble de trois cloches et deux vases en porcelaine et une Famille Sainte en biscuit.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#488Een reeks van vijf Chinees porseleinen schaaltjes. Twee met een haarscheur, waarbij één met randschilfer.
Une série de cinq petits plats en porcelaine de Chine. Deux avec cheveux, un avec un éclat.No longer availableDim. h: 8 cm Ø 15 cmEstimate: € 30 / 50

