#867Acht verschillende gekleurde lichtbeeldjes.
Huit petites statues à lumière.No longer availableDim. 20 x 6 cmEstimate: € 40 / 50 -
#329Paul HagemansPeriod: 1884-1959“Dorpsgezicht met knotwilgen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de village et saules têtards”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#226Een gebeeldhouwd eikenhouten archiefmeubel in Renaissancestijl met zestien uitneembare, met kalfsleder beklede archiefdozen.
Un meuble d’archives en chêne, style Renaissance à seize boîtes amovibles à revêtement de vachette.No longer availableDim. 184 x 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#144“Herenportret”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw. Achteraan een oude toeschrijving aan Ferdinand Bol (1616 - 1681). Paneel gerestaureerd.
”Portrait d’homme”. Huile sur panneau. XVIIème siècle. Dédicace au dos à Ferdinand Bol (1616 - 1681). Panneau restauré.No longer availableDim. 50 x 43 cmEstimate: € 400 / 600 -
#44Willem de Zwart“Weidelandschap met vee”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Paysage de campagne au bétail”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 120 / 200 -
#81Gefrankeerde zegels van de hele wereld. Overwegend XIXde eeuw. Meer dan 1000 stuks.
Timbres postes affranchis de toute la Terre. La plupart du XIXème siècle. Plus de 1000 pièces.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#678Een barokke kerkkandelaar van koper, gemonteerd als staande lamp.
#829“Paardenmenner”. Een druk. Met monogramstempel van Henri Toulouse-Lautrec.
”Cavalier”. Une impression. Avec tampon monogramme de Henri Toulouse-Lautrec.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 50 / 80