Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleine groep van twee elegante personages aan een schaakbord. Begin XXste eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.
Een kleine groep van twee elegante personages aan een schaakbord. Begin XXste eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.
Een kleine groep van twee elegante personages aan een schaakbord. Begin XXste eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.
Capodimonte

Een kleine groep van twee elegante personages aan een schaakbord. Begin XXste eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.

A small group of two elegant figures at a chessboard. Early 20th century, marked with a crowned N in blue underneath glaze.
Dim. H. 19 cm
SKU: 1604240465.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #465
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Capodimonte

  • #445
    Capodimonte

    Een kleine groep van twee elegante personages met een draagstoel. Einde XIXde eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.

    A small group of two elegant figures with a sedan chair. Late 19th century, marked with the crowned N in blue under glaze.
    No longer available
    Dim. H. 14,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #581
    Capodimonte

    “Oma leest voor”. Een meerkleurig biscuit groep. Onderaan gesigneerd en gemerkt.

    "Grandma reading aloud." A multicolored biscuit group. Signed and marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #267
    Bruno Merli Capodimonte

    "Il gioco a carte”. Een porseleinen groep op houten voet. Ontwerp door Bruno Merli voor Capodimonte. Klein schilfertje en takje afgebroken, bodem achterzijde.

    "The card game". A porcelain group on a wooden base. Designed by Bruno Merli for Capodimonte. Small chip and twig broken off, back of base.
    No longer available
    Dim. 29 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #288
    Capodimonte

    “Maria met kind en slang”. Een wit porselein beeld, onderaan gemerkt.

    "Maria with Child and Snake." A white porcelain sculpture, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #293
    Sonia by Cortese Capodimonte

    “De Cellospeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gelabeld Sonia by Cortese voor Capodimonte, onderaan gesigneerd.

    "The Cello Player". A multi-colored porcelain figurine. Labeled Sonia by Cortese for Capodimonte, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #301
    Capodimonte

    “De Harpspeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Mist één vinger.

    "The Harp Player". A multicolored porcelain figurine. Missing one finger.
    No longer available
    Dim. 28,5 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #383

    Een lot van drie vintage bureau/nachtlampjes in oranje metaal en chrome.

    A lot of three vintage desk/night lamps in orange metal and chrome.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #225
    Amphora, Campina, Austria

    “Imperial Amphora”, een set van 2 geglazuurde keramische vazen met de afbeelding van een ijsvogel. Gemerkt Amphora, Campina, Austria. Ca. 1910.

    "Imperial Amphora", a set of 2 glazed ceramic vases featuring an image of a kingfisher. Marked Amphora, Turn-Teplitz, Austria. Circa 1910.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 21 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #180

    Een paar 14 kt wit en roze gouden oorbellen bezet met een twee centrale saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 4,65 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,14 ct. Met certificaat.

    A pair of 14 kt white and pink gold earrings set with two central sapphires with a total weight of approximately 4.65 ct. and diamonds with a total weight of approximately 2.14 ct. With certificate.
    No longer available
    Dim. 10,05 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #336

    Een licht gevlamde marmeren piëdestal.

    A lightly veined marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 102 x 31 x 31 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #434
    Bosmans

    ‘Hoeve bij avondrood’, olieverf op doek, getekend Bosmans.

    'Farm at Sunset', oil on canvas, signed Bosmans.
    No longer available
    Dim. 68 x 94 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #253
    De Porceleyne Claeuw Defts Blauw

    Een Delfts blauw-wit aardewerken tabakspot met messing deksel. Decor met rokende Indiaan en opschrift “TONCA”. Onderaan gemerkt “De Porceleyne Claeuw”.

    A Delft blue and white earthenware tobacco jar with brass lid. Decorated with smoking Native American and inscription "TONCA". Marked "De Porceleyne Claeuw" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 25 x Ø 17 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #686

    Een set van zes Franse gesculpteerde stoelen, ecru en goudkleurig gepatineerd met oud-roze stof met bloemmotieven bekleed. Wieltjes vooraan.

    A set of six French carved chairs, ecru and gold patinated, upholstered in old pink fabric with flower motifs. Front wheels.
    No longer available
    Dim. 93 x 53 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #568

    Een houten gesculpteerde staf met leeuw bovenaan, Fon Dahomey, Benin.

    A wooden carved staff with a lion on top, Fon Dahomey, Benin.
    No longer available
    Dim. 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #325

    Een lot van vijf kunstboeken bestaande uit: Kontrasten 47/67, Slabbinck, A. Servaes, Van ‘t vlaamsch hooft en Vlaamse handen en Permeke (gelimiteerde uitgave nr 100/100)V

    A lot of five art books including: Kontrasten 47/67, Slabbinck, A. Servaes, Van ‘t vlaamsch hooft en vlaamse handen, and Permeke (limited edition no. 100/100).
    No longer available
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #302

    Een ovalen spiegeltje in polychrome gesculpteerde houten lijst en kleine console. Versierd met floraal decor.

    An oval mirror in polychrome carved wooden frame and wall console. Decorated with floral motif.
    No longer available
    Dim. 55 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #564
    Bibliothèque Omnium

    “Nouveau Dictionnaire de la Vie Pratique”. Ed. Hachette 1923. Hard cover, 2 delen. In-folio.

    "Nouveau Dictionnaire de la Vie Pratique". Published by Hachette in 1923. Hardcover, 2 volumes. In-folio.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #54

    “Zittende dame”. Een tekening, pastel op papier, onderaan gesigneerd.

    "Sitting lady". A drawing, pastel on paper, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More