Other lots by Capodimonte
#445CapodimonteEen kleine groep van twee elegante personages met een draagstoel. Einde XIXde eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.
#581Capodimonte“Oma leest voor”. Een meerkleurig biscuit groep. Onderaan gesigneerd en gemerkt.
#267Bruno Merli Capodimonte"Il gioco a carte”. Een porseleinen groep op houten voet. Ontwerp door Bruno Merli voor Capodimonte. Klein schilfertje en takje afgebroken, bodem achterzijde.
"The card game". A porcelain group on a wooden base. Designed by Bruno Merli for Capodimonte. Small chip and twig broken off, back of base.No longer availableDim. 29 x 32 cmEstimate: € 100 / 200 -
#288Capodimonte“Maria met kind en slang”. Een wit porselein beeld, onderaan gemerkt.
#293Sonia by Cortese Capodimonte“De Cellospeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gelabeld Sonia by Cortese voor Capodimonte, onderaan gesigneerd.
#301Capodimonte“De Harpspeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Mist één vinger.
"The Harp Player". A multicolored porcelain figurine. Missing one finger.No longer availableDim. 28,5 cmEstimate: € 80 / 120
#261Een set van twee Boheems kristallen vazen op koperen voetje.
#41Regina ReginaEen blauw-wit Delfts aardewerken sierbord met floraal decor en pauw. Verso gemerkt Regina. Medio 1930-1950.
A blue and white Delft earthenware decorative plate with floral design and peacock. Marked "Regina" on the back. circa 1930-1950.No longer availableDim. Ø 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#547Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
#221Luc Lanel ChristofleEen verzilverd metalen presenteerschaal gedragen op voet met vier metalen ballen. Model ontworpen in 1931 voor het lijnschip ‘Le Normandie’.
A silver-plated metal presentation tray carried on a foot with four metal balls. Model designed in 1931 for the liner 'Le Normandie'.No longer availableDim. Ø 35 cm, h 10 cmEstimate: € 200 / 300 -
#229“Zicht op het Begijnhof te Lier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#119Georges SteelPeriod: 1923-2010“Jonge Gitano met druiven”. Een schilderij, olieverf op doek, Onderaan gesigneerd en gedateerd 1962.
#470Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.24 ct in total.No longer availableDim. 8,26 gEstimate: € 650 / 750 -
#472Hubert De Vries“Scheldezicht te Antwerpen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"View of the Scheldt in Antwerp". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 70 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#189Vier stuks Hollands art nouveau plateelwerk. Een knobbelvaas van Goedewagen-Distel (H. 28 cm), een balustervaas en een obconische vaas (H. 24,5 cm) van Fiso Goedewagen (H. 23 cm) en een coupe van De Distel gemerkt Friso (H. 13 cm).
Four pieces of Dutch Art Nouveau pottery. A knobbly vase by Goedewagen-Distel (H. 28 cm), a baluster vase and an obconical vase (H. 24.5 cm) by Fiso Goedewagen (H. 23 cm), and a bowl by De Distel marked Friso (H. 13 cm).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#481Een lot van cloisonné brons, bestaande uit een Fo hond met godin, een grote koro en 2 vazen met figuratief en floraal decor. Allen onderaan gemerkt.
A lot of cloisonné bronze, consisting of a Foo dog with goddess, a large incense burner, and 2 vases with figurative and floral decoration. All marked at the bottom.No longer availableDim. 57 cmEstimate: € 800 / 1200