Other lots by Capodimonte
#445CapodimonteEen kleine groep van twee elegante personages met een draagstoel. Einde XIXde eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.
#581Capodimonte“Oma leest voor”. Een meerkleurig biscuit groep. Onderaan gesigneerd en gemerkt.
#267Bruno Merli Capodimonte"Il gioco a carte”. Een porseleinen groep op houten voet. Ontwerp door Bruno Merli voor Capodimonte. Klein schilfertje en takje afgebroken, bodem achterzijde.
"The card game". A porcelain group on a wooden base. Designed by Bruno Merli for Capodimonte. Small chip and twig broken off, back of base.No longer availableDim. 29 x 32 cmEstimate: € 100 / 200 -
#288Capodimonte“Maria met kind en slang”. Een wit porselein beeld, onderaan gemerkt.
#293Sonia by Cortese Capodimonte“De Cellospeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gelabeld Sonia by Cortese voor Capodimonte, onderaan gesigneerd.
#301Capodimonte“De Harpspeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Mist één vinger.
"The Harp Player". A multicolored porcelain figurine. Missing one finger.No longer availableDim. 28,5 cmEstimate: € 80 / 120
#365Een paar gepatineerde en gesculpteerde houten stoelen met gestoffeerde zitting.
A pair of patinated wooden carved chairs with upholstered seats.No longer availableDim. 89 x 42 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#371Een Chinees blauw-wit porseleinen vaas met koperen handvatten en voetje.
#5Een lot van drie oude telefoons in metaal en bakeliet.
#71“Maria met kind”. Een gepatineerd houten beeldje.
"Maria with child." A patinated wooden carved figurine.No longer availableDim. H: 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#6Een kompas onder glasplaat in 8-hoekig houten kastje met 1 deur en messing omlijstingen.
A compass under glass panel in an octagonal wooden case with 1 door and brass trimmings.No longer availableDim. 67,5 x 27 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#406J-LineEen lot van 6 zwartgelakte metalen bijzetmeubeltjes, waarvan 5 lage en 1 hogere, gemerkt.
A lot of 6 black-painted metal side tables, consisting of 5 low and 1 taller table, marked.No longer availableDim. 65 cm & 85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#594Zannata“Road Lightening”. Een moderne sportfiets, maat 50, 21 versnellingen.
"Road Lightening". A modern sports bicycle, size 50, 21 gears.No longer availableDim. H: 100 cmEstimate: € 100 / 150