Other lots by Capodimonte
#445CapodimonteEen kleine groep van twee elegante personages met een draagstoel. Einde XIXde eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.
#581Capodimonte“Oma leest voor”. Een meerkleurig biscuit groep. Onderaan gesigneerd en gemerkt.
#267Bruno Merli Capodimonte"Il gioco a carte”. Een porseleinen groep op houten voet. Ontwerp door Bruno Merli voor Capodimonte. Klein schilfertje en takje afgebroken, bodem achterzijde.
"The card game". A porcelain group on a wooden base. Designed by Bruno Merli for Capodimonte. Small chip and twig broken off, back of base.No longer availableDim. 29 x 32 cmEstimate: € 100 / 200 -
#288Capodimonte“Maria met kind en slang”. Een wit porselein beeld, onderaan gemerkt.
#293Sonia by Cortese Capodimonte“De Cellospeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gelabeld Sonia by Cortese voor Capodimonte, onderaan gesigneerd.
#301Capodimonte“De Harpspeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Mist één vinger.
"The Harp Player". A multicolored porcelain figurine. Missing one finger.No longer availableDim. 28,5 cmEstimate: € 80 / 120
#73Een schelpvormig en gesculpteerd 19 eeuws zilveren pochette met zijde bekleding binnenin.
A shell-shaped and sculpted 19th-century silver pouchette with silk lining inside.No longer availableDim. 5 x 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#531Een blauw en witte Chinese tulpenvaas in drie niveaus.
#176Een grote houten gesculpteerde Indische poort, Rajasthan 1850-1860.
#10MictaEen 18 kt geel en witgouden art deco dameshorloge, begin 20ste eeuw. Serienummer 6363. Met roestvrij stalen rekbare polsband.
An 18 kt yellow and white gold Art Deco ladies' watch, early 20th century. Serial number 6363. With stainless steel expandable wristband.No longer availableDim. Bruto: 15,55 gEstimate: € 200 / 300 -
#378Een comtoise klok met Dinanderie en gepolychromeerde elementen, opschrift op de wijzerplaat Touzé à Carrouge.
A Comtoise clock with Dinanderie and polychrome elements, inscription on the dial Touzé à Carrouge.No longer availableDim. h 42 x b 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#131Bottega VenetaEen licht paarse lederen handtas. Gemerkt en met originele stofzak. Made In Italy.
"Abstract composition". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#643Een Art-Deco notarislamp in metaal met groene kap.
An Art Deco notary lamp in metal with a green shade.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#600Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 kt yellow gold pillbox adorned with a swan embellished with diamonds totaling approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 58,06 gEstimate: € 2400 / 2600