Other lots by Capodimonte
#445CapodimonteEen kleine groep van twee elegante personages met een draagstoel. Einde XIXde eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.
#581Capodimonte“Oma leest voor”. Een meerkleurig biscuit groep. Onderaan gesigneerd en gemerkt.
#267Bruno Merli Capodimonte"Il gioco a carte”. Een porseleinen groep op houten voet. Ontwerp door Bruno Merli voor Capodimonte. Klein schilfertje en takje afgebroken, bodem achterzijde.
"The card game". A porcelain group on a wooden base. Designed by Bruno Merli for Capodimonte. Small chip and twig broken off, back of base.No longer availableDim. 29 x 32 cmEstimate: € 100 / 200 -
#288Capodimonte“Maria met kind en slang”. Een wit porselein beeld, onderaan gemerkt.
#293Sonia by Cortese Capodimonte“De Cellospeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gelabeld Sonia by Cortese voor Capodimonte, onderaan gesigneerd.
#301Capodimonte“De Harpspeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Mist één vinger.
"The Harp Player". A multicolored porcelain figurine. Missing one finger.No longer availableDim. 28,5 cmEstimate: € 80 / 120
#383Een lot van drie vintage bureau/nachtlampjes in oranje metaal en chrome.
A lot of three vintage desk/night lamps in orange metal and chrome.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#225Amphora, Campina, Austria“Imperial Amphora”, een set van 2 geglazuurde keramische vazen met de afbeelding van een ijsvogel. Gemerkt Amphora, Campina, Austria. Ca. 1910.
"Imperial Amphora", a set of 2 glazed ceramic vases featuring an image of a kingfisher. Marked Amphora, Turn-Teplitz, Austria. Circa 1910.No longer availableDim. h 30 x Ø 21 cmEstimate: € 150 / 250 -
#180Een paar 14 kt wit en roze gouden oorbellen bezet met een twee centrale saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 4,65 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,14 ct. Met certificaat.
A pair of 14 kt white and pink gold earrings set with two central sapphires with a total weight of approximately 4.65 ct. and diamonds with a total weight of approximately 2.14 ct. With certificate.No longer availableDim. 10,05 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#336Een licht gevlamde marmeren piëdestal.
A lightly veined marble pedestal.No longer availableDim. 102 x 31 x 31 cmEstimate: € 300 / 400 -
#434Bosmans‘Hoeve bij avondrood’, olieverf op doek, getekend Bosmans.
'Farm at Sunset', oil on canvas, signed Bosmans.No longer availableDim. 68 x 94 cmEstimate: € 80 / 120 -
#253De Porceleyne Claeuw Defts BlauwEen Delfts blauw-wit aardewerken tabakspot met messing deksel. Decor met rokende Indiaan en opschrift “TONCA”. Onderaan gemerkt “De Porceleyne Claeuw”.
A Delft blue and white earthenware tobacco jar with brass lid. Decorated with smoking Native American and inscription "TONCA". Marked "De Porceleyne Claeuw" at the bottom.No longer availableDim. 25 x Ø 17 cmEstimate: € 100 / 150 -
A set of six French carved chairs, ecru and gold patinated, upholstered in old pink fabric with flower motifs. Front wheels.No longer availableDim. 93 x 53 x 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#568Een houten gesculpteerde staf met leeuw bovenaan, Fon Dahomey, Benin.
A wooden carved staff with a lion on top, Fon Dahomey, Benin.No longer availableDim. 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#325Een lot van vijf kunstboeken bestaande uit: Kontrasten 47/67, Slabbinck, A. Servaes, Van ‘t vlaamsch hooft en Vlaamse handen en Permeke (gelimiteerde uitgave nr 100/100)V
A lot of five art books including: Kontrasten 47/67, Slabbinck, A. Servaes, Van ‘t vlaamsch hooft en vlaamse handen, and Permeke (limited edition no. 100/100).No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#564Bibliothèque Omnium“Nouveau Dictionnaire de la Vie Pratique”. Ed. Hachette 1923. Hard cover, 2 delen. In-folio.
#54“Zittende dame”. Een tekening, pastel op papier, onderaan gesigneerd.
"Sitting lady". A drawing, pastel on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 80 / 120