Other lots by Capodimonte
#445CapodimonteEen kleine groep van twee elegante personages met een draagstoel. Einde XIXde eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.
#581Capodimonte“Oma leest voor”. Een meerkleurig biscuit groep. Onderaan gesigneerd en gemerkt.
#267Bruno Merli Capodimonte"Il gioco a carte”. Een porseleinen groep op houten voet. Ontwerp door Bruno Merli voor Capodimonte. Klein schilfertje en takje afgebroken, bodem achterzijde.
"The card game". A porcelain group on a wooden base. Designed by Bruno Merli for Capodimonte. Small chip and twig broken off, back of base.No longer availableDim. 29 x 32 cmEstimate: € 100 / 200 -
#288Capodimonte“Maria met kind en slang”. Een wit porselein beeld, onderaan gemerkt.
#293Sonia by Cortese Capodimonte“De Cellospeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gelabeld Sonia by Cortese voor Capodimonte, onderaan gesigneerd.
#301Capodimonte“De Harpspeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Mist één vinger.
"The Harp Player". A multicolored porcelain figurine. Missing one finger.No longer availableDim. 28,5 cmEstimate: € 80 / 120
#448Een Brunei ketel, Sarawak Maleisïe, 19e eeuws.
#116Een paar mooi geaderde wit marmeren zuilen.
#237Aristide De RanieriPeriod: 1865 - 1929“Bloemenmeisje”, een beeld in terracotta, gesigneerd Aristide De Ranieri en genummerd 139 - 70.
"Flower girl", a terracotta sculpture, signed by Aristide De Ranieri and numbered 139 - 70.No longer availableDim. h 69 cmEstimate: € 120 / 180 -
#402Ito NisaburoPeriod: 1910-1988“Bonsai Chrysantemum”. Een Japanse houtsnede op papier. Draagt zegel.
"Bonsai Chrysanthemum". A Japanese woodcut on paper. Bears seal.No longer availableDim. 38,5 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#337Twee diverse tabakspotten van Vlaams aardewerk. Eén met opschrift JNP en “Laat ze maar rooken”.
Two diverse tobacco jars made of Flemish earthenware. One with the inscription JNP and "Let them smoke."No longer availableDim. H. 23 & 17 cmEstimate: € 25 / 30 -
#249“Napoleon en Josephine”. Een paar miniatuurtjes op paneel.
"Abstract composition". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#345“Jongen met krant onder lantaarn”. Een art deco beeld van gelakt metaal. Gemerkt J.M. Belgium.
"Young boy with newspaper under lantern." An Art Deco sculpture in lacquered metal. Marked J.M. Belgium.No longer availableDim. H: 47 cmEstimate: € 75 / 90 -
#235DelheidEen zilveren pollepel, met twee zilvermerken. A2. 800‰.
A silver ladle, with two silver hallmarks. A2. 800‰.No longer availableDim. 800 ‰ 270 g - L 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#601KeramisEen porseleinen vaas met meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt en gedateerd.
A porcelain vase with multi-colored floral decoration. Marked and dated at the bottom.No longer availableDim. 24 x Ø 11 cmEstimate: € 120 / 180 -
#243“Jongen met laarzen.” Bronzen beeldje op marmeren sokkel.
"Young Boy with Boots." Bronze statue on a marble base.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 120 / 180 -
#129Jacques SchaepherdersPeriod: 1890-1964‘Zeegezicht (Lombaardzijde) (Nieuwpoortbad), olieverf op doek, gesigneerd J. Schaepherders en gedateerd 1946.
Seascape (Lombardsijde) (Nieuwpoortbad), oil on canvas, signed J. Schaepherders and dated 1946.No longer availableDim. 71 x 76 cmEstimate: € 200 / 300