Other lots by Capodimonte
#445CapodimonteEen kleine groep van twee elegante personages met een draagstoel. Einde XIXde eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.
#581Capodimonte“Oma leest voor”. Een meerkleurig biscuit groep. Onderaan gesigneerd en gemerkt.
#267Bruno Merli Capodimonte"Il gioco a carte”. Een porseleinen groep op houten voet. Ontwerp door Bruno Merli voor Capodimonte. Klein schilfertje en takje afgebroken, bodem achterzijde.
"The card game". A porcelain group on a wooden base. Designed by Bruno Merli for Capodimonte. Small chip and twig broken off, back of base.No longer availableDim. 29 x 32 cmEstimate: € 100 / 200 -
#288Capodimonte“Maria met kind en slang”. Een wit porselein beeld, onderaan gemerkt.
#293Sonia by Cortese Capodimonte“De Cellospeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gelabeld Sonia by Cortese voor Capodimonte, onderaan gesigneerd.
#301Capodimonte“De Harpspeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Mist één vinger.
"The Harp Player". A multicolored porcelain figurine. Missing one finger.No longer availableDim. 28,5 cmEstimate: € 80 / 120
#25Koninklijk GoudaTwee grote borden met een decor van bloemen, Koninklijk Gouda. Logari en Lugano.
Two large plates with a flower decor, Royal Gouda. Logari and Lugano.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#631Een set van twee Chinees porseleinen mirafiore vazen.
#57Richard Aurili“Industriële arbeid.” Beeld van gepatineerd terracotta. Beschadiging aan de onderkant van de hamer.
"Industrial labor." Sculpture made of patinated terracotta. Damage to the bottom of the hammer.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
A polychrome wooden sculpture of Saint Anthony on a wooden base.No longer availableDim. 145 - 170 cmEstimate: € 300 / 500 -
#341Een bronzen beeldje van een haan, gesigneerd T. Hinod? Eén pootje is gebroken.
#34Een ovale spiegel in geslepen glas met verguld houten lijst en florale ornamenten.
An oval mirror in cut glass with a gilded wooden frame and floral ornaments.No longer availableDim. 57 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#134Ferdinand AdriaenssensPeriod: 1859 - 1944“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, verso gesigneerd met opschrift.
"Forest landscape". A painting, oil on canvas, signed and inscribed on the back.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#344BochEen kleurrijke vaas met vergulde afrondingen. Gemerkt Keraluc.
A colorful vase with gilded finishes. Marked Keraluc.No longer availableDim. H: 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#14Isidore Meyers“Dorpszicht”. Een tekening gesigneerd Isidore Meyers.
"Village View". A drawing signed Isidore Meyers.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 30 / 50