#197
Een paar marmeren cassolettes met verguld bronzen elementen.
#245
Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#646Juliette Belarti
Een vintage salontafel, gemerkt “J Belarti”.
A vintage coffee table marked J. Belarti.No longer availableDim. 40 x 108 x 47cmEstimate: € 100/120 -
#494Boudewijn Tuerlinckx
“Mannenportret.” Pastel op papier. ‘B. Tuerlinckx naar Louis Tuerlinckx.’ Gesigneerd.
#704
#420
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,31 ct.
An 18 carat white gold ring set with a solitaire of +- 0.31 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 480/550 -
#303
Een paar messingen kerkkandelaars met rand van Franse lelies.
#203Secondo
Een bronzen beeld van een vogel op marmeren voet. Gesigneerd “Secondo”.
#478
#320
Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
#640Windsor
Een houten Windsor armchair, 19e eeuws.
#265
Een lichtgroene Val Saint Lambert vaas uit de jaren 60 van de vorige eeuw.
A light green Val Saint Lambert vase from the 1960s.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 40/45