#201CharellEen vierdelig koffie en theestel van verzilverd metaal. In Georgian stijl. Gemerkt.
#278Raymond ChevalierEen Boch vaas met Nagako bloemendecor. Gemerkt D.2938.
A Boch vase with Nagako floral decoration. Marked D.2938. -
"At the Water's Edge", a painting, oil on panel, signed Ger. Jacobs. -
#18Een lot van twee oude bayonetten met onbekende origine.
A lot of two old bayonets with unknown origin. -
#55Lot koperen, bronzen en nikkelen munten. Van het einde van de XIXde eeuw tot de jaren 1980. mogelijk België, Bulgarije, Cuba, Duitsland, Frankrijk, Groot-Brittanië, Italië, Joegoslavië, Luxemburg, Polen, Portugal, Rhodesië, Roemenië, Verenigde Staten, Zuid-Afrika, Zwitserland e.a.
#81Een een kazuifel met borduursel en een stola.
A chasuble with embroidery and a stole.Place a bid ›Estimate: € 80 / 120 -
#561Een set van 3 Chinese porseleinen geluksgoden.
A set of 3 Chinese porcelain gods of luck. -
#298Een massief messingen kerkkandelaar, de voetjes zijn draken.
A solid brass church candlestick, with dragon feet. -
#453Een lot van 11 grotere stukken koraal. Omvat verschillende soorten.
A lot of 11 larger pieces of coral. Includes various types.